Vítám vás na webu PřírodníCestou.cz :-)

Vše, co si zde přečtete, zkuste vnímat otevřenou myslí, ne jako dogma, spíše jako inspiraci.

Web byl dříve věnovaný zejména tématům ohledně fyzického zdraví a "alternativním" způsobům léčení. Nyní obsah rozšiřuji také o sebepoznávání a propojování s intuicí.

Říká se, že naprostá většina všech zdravotních problémů může být vyléčena v průběhu pár týdnů, pokud tělu vytvoříme vhodné podmínky. Jisté je, že celé tělo je jedním velkým dokonalým systémem, ve kterém neustále proudí energie a jemně reaguje na jakoukoliv změnu, ať vnitřní či vnější.

Nechť jsou pro vás informace zde uveřejněné přínosem :-)

 

pentagram

Pentagram 5 elementů

Inspirovat se pentagramem je jednou z možností, jak pečovat o své tělo a začít ho tím pádem ho také začít více vnímat.

Od 16. února se přesouváme do období prvku DŘEVO a zaměříme se na podporu, výživu, regeneraci a detoxikaci jater a žlučníku.

V tomto období jsou dle systému pentagramu tyto orgány nejaktivnější i nejnamáhanější a tudíž je v tomto období velmi vhodné jim věnovat zvýšenou péči a dopřát jim regeneraci, výživu a očistu.

Nová generace BioHarmonex 4.0 - "Domácí" rezonanční terapie

Výhodné předobjednání v období

BioHarmonex na PrirodniCestou.cz

 

 

 

Přepis limbického otisku – porod

Ačkoliv žijeme v osvícené době, kdy máme všechny informace, které potřebujeme dostupné, stále jen malé procento lidí si uvědomuje sílu vlivu, jaký na náš život má náš vlastní porod. Porod je úžasný zážitek, který je mnohdy přirovnáván k okamžiku početí. Je to velmi intimní proces, při kterém tělo matky vytváří bránu pro dítě do hmotného světa. Porod je stejně intimní prožitek jako je sex, ale možnost přirozeného porodu byla v polovině minulého století ženám odebrána a ženy byly systémem vmanipulovány do představ, že porod je život ohrožující záležitost a že bez lékařské péče porodit nedokážou. A tak se porody z domácího prostředí přesunuly do porodnic, které spíše než bezpečným místem pro příchod nové duše na svět byly a stále někdy jsou továrnou, kde ženy jako na běžícím pásu rodí děti tím způsobem, jak je to nejpříjemnější pro zdravotnický personál, ale rozhodně ne pro ženy samotné a pro jejich děti. Otisk, který v takový porod v dětech zachová, je plný strachu, osamělosti, nepochopení a závislosti.

více

Přepis limbického otisku – těhotenství

Těhotenství je nádherné období v životě partnerů, kteří se chystají na příchod miminka na svět. V době těhotenství se vždy objeví mnoho výzev, které nás nutí svůj život přehodnotit, vyloučit z něj to, co už nám neslouží a přivést do něj to, co v něm mít chceme. V těhotenství ženě velmi stoupne hladina ženských hormonů, tedy začne se více projevovat jako žena a muž tedy automaticky musí ve vztahu zharmonizovat jin a jang zvýšením svojí mužské energie. A právě na tomto sladění nových úrovní mužské a ženské energie závisí harmonické či disharmonické prožívání vztahu v průběhu tohoto posvátného období.

více

Přepis limbického otisku – početí

Když nastává ta posvátná chvíle našeho příchodu do hmotného světa, duše čeká na počáteční energetický vír, který ji, nebo spíš její malou část vtáhne do těla matky, ve kterém právě došlo k oplození vajíčka. Ačkoliv jsme se ve škole učili, že vajíčko oplodní ta nejrychlejší a nejsilnější spermie, není to pravá. Vajíčko zastupuje ženskou pasivní energie, která přijímá. Nepřijímá cokoliv, ale pečlivě si vybírá, co k sobě pustí. Zrovna tak jako žena si za partnera automaticky nevybere toho nejsilnějšího muže, tak i ženské vajíčko si pečlivě volí spermii, která obsahuje přesně tu energii – genetickou informaci, která ve spojení s vajíčkem vytvoří tělo na míru pro příchozí duši.

To jakým způsobem došlo k početí, určuje energetický náboj, který v sobě má naše lidské vědomí. Určuje naši sílu projevit se ve vnějším světě, naši schopnost přijímat a volit si to, co chceme.

více

Spirály života 5 – Rezonance aneb síla vibrací

Svět nejen kolem nás, ale i ten vnitřní je tvořen vibracemi, které jsou vnějším projevem rytmu. Každá vibrace má svůj charakteristický kmitočet a zanechává svůj vlastní energetický otisk.

Rezonance je rytmický souzvuk, ke kterému dojde, když se se vibrace o podobné vlnové délce spojí a začnou vibrovat na stejné frekvenci. Výsledná vlna (rytmus) je tedy na stejné frekvenci, ale má větší energii (je rozdíl, když ve stejném rytmu tleská jeden člověk, nebo jich tleská 100).

více

Proč právě esenciální oleje Bewit aneb moje cesta k nim

Bewit na Prirodni cestou.czKdyž se ke mně esenciální oleje Bewit dostaly, nadchly mě – olej i firma Bewit :D . V té chvíli jako když se přede mnou „sami“ otevřou dveře, na které jsem dlouhá léta koukala a nevěděla, co udělat, aby se otevřely. Určitě znáte ten pocit, kdy cítíte, že to, s čím nebo s kým jste se setkali nebo co právě prožíváte, je něco zásadního pro vás, váš život, váš směr, vaší nějakou vizi.
A možná také znáte pocit, kdy i přes tento prvotní, naprosto jasný pocit, najednou cítíte i jiné.. Nejsou tak jasné, jsou mnohem mlhavější, hutnější a nedají vám pokoj a velmi snadno díky nim zapomenete na ten prvotní pocit „jasnosti“. Najednou si všímáte hlavně toho, co vám na tom nesedí a nevnímáte, že to jsou téměř vždy jen emoční otisky a vzorce myšlení, které té jasnosti brání.
U mě se moje vlastní otisky a vzorce projevily hlavně přes cenu esenciálních olejů Bewit.
více

Éterické esence a šperky Crystal grid design

Velmi ráda připravuji éterické esence na míru a také je ráda kombinuji s krystaly a dřevem, ať samostatně nebo v aroma-náramku. Jste-li příznivci originálního a neotřelého vzhledu šperků, můžete esence propojit s luxusními šperky značky Crystal grid design mojí kamarádky Terezy. Můžeme společně domluvit jak esenci ke konkrétnímu šperku i šperk (nebo vhodný krystal) ke konkrétní esenci.

K výkladu získáte slevový kupon na 10% slevu na tyto výjimečné šperky Crystal grid design.

 

více

Revoluční marketing aneb budujte si stabilní příjem

Program Revoluční marketing si může zakoupit za cenu 9.990,- Kč, můžete ho také získat zdarma – k nákupu produktů Bewit. Výborně se doplňuje také s klubem Harmony with heart ;-)

Představte si, že máte v rukou komplexního průvodce, který vás krok za krokem provede cestou od založení vlastní osobní franšízy až k okamžiku její proměny v úspěšný, samostatně fungující podnik.

Právě tím Revoluční marketing je. Jde o systematický návod, který vás podrobně seznámí s principy, pravidly a postupy, jak bezpečně řídit svou osobní franšízu bez zbytečných chyb a slepých uliček.

více

Spirály života 3/2 – Umění zaměřit se a rozlišovat

 

Ve 3 spirále možná dojdete ke zjištění, že zaměřit svojí pozornost nemusí být vždy jednoduché, a možná vás také  napadne, že jde doslova o umění zaměřit se, které jde ruku v ruce s uměním rozlišovat :-). Pokud to neumíme, naše energie vznikající z naší touhy v druhé čakře naprázdno vybouchne a tak produkujeme další a další touhy, protože necítíme žádné naplnění. Takže pokud ucítíme v sobě touhu cokoliv zažít či získat, naše třetí čakra, ve které sídlí naše mentální tělo (zde vznikají myšlenky) začne plnit svoje poslání.

více

Intuitivní aromaterapie

Ve zdravotní aromaterapii nebo jakémkoli pojetí opírající se o nějaký našimi znalostmi ohraničený systém volíme esenciální olej podle chemické složení a jejich nám známých terapeutických účinků. Jde v podstatě o podobný analytický přístup jako využívá moderní medicína, kdy se podle různých příznaků a projevů volí na základě výzkumů, znalostí a zkušeností určitá esence nebo směs esencí a určitý postup léčení, harmonizace nebo jiného využití.

Tento postup je účinný a dokážeme díky znalostem o složení a účincích rostlin a silic významně ovlivnit v podstatě všechny systémy v těle, ale bez oboustranně otevřené komunikace se neotevíráme všemu, co nám rostliny nabízí.

více

Kurz Cesta ke zdraví: 13. Nemoc jako projev energetické nerovnováhy

Nyní je nám  jasné, že je před námi ještě hodně dlouhá cesta k tomu být skutečně sám sebou. Tato cesta vede celým naším životem. Stále se budou objevovat věci, které  nám pomáhají sami sebe poznávat v nových situacích nebo z nového úhlu pohledu. Všechny kroky, které jsme doposud udělali na cestě k vědomému zdraví nám usnadňují rozjezd, pomáhají nám projasnit výhled a pochopení, že náš život je jen v našich rukou.

Náš život je stále v pohybu, buď stagnujeme, nebo se měníme. Buď jedeme na vlně, nebo na ní čekáme. Vlna dříve nebo později přijde, je jen na nás, jestli v tomto procesu budeme my sami tou vlnou, nebo se jí necháme vézt na vlnách okolností či jiných lidí. Obě možnosti mohou být správné, všichni jsme občas spíš aktivní a občas více pasivní.

více

celkem 584 článků na 59 stranách