Vítám vás na webu PřírodníCestou.cz :-)

Vše, co si zde přečtete, zkuste vnímat otevřenou myslí, ne jako dogma, spíše jako inspiraci.

Web byl dříve věnovaný zejména tématům ohledně fyzického zdraví a "alternativním" způsobům léčení. Nyní obsah rozšiřuji také o sebepoznávání a propojování s intuicí.

Říká se, že naprostá většina všech zdravotních problémů může být vyléčena v průběhu pár týdnů, pokud tělu vytvoříme vhodné podmínky. Jisté je, že celé tělo je jedním velkým dokonalým systémem, ve kterém neustále proudí energie a jemně reaguje na jakoukoliv změnu, ať vnitřní či vnější.

Nechť jsou pro vás informace zde uveřejněné přínosem :-)

Jestli nevíte, kde začít,  můžete například článkem 4 kroky ke zdraví aneb tvořit stabilní základnu.

 

pentagram

Pentagram 5 elementů

Inspirovat se pentagramem je jednou z možností, jak pečovat o své tělo a začít ho tím pádem ho také začít více vnímat.

Od 15. listopadu do 15. února se přesouváme do období prvku VODA a zaměříme se na podporu a detoxikaci ledvin a močových cest.

V tomto období jsou dle systému pentagramu tyto orgány nejaktivnější i nejnamáhanější a tudíž je v tomto období velmi vhodné jim věnovat zvýšenou péči a dopřát jim regeneraci, výživu a očistu.

Nová generace BioHarmonex 4.0 - "Domácí" rezonanční terapie

Výhodné předobjednání v období

BioHarmonex na PrirodniCestou.cz

 

 

 

On-line kurz Intuitvní tarot: 00 Blázen

0-blazen

Karta Blázen symbolizuje nové začátky, otevřenost, důvěru, nezávislost, spontánnost, někdy důvěřivost, pošetilost.
Blázen je o konci na začátku a o začátku na konci. O stálém plynutí a objevování „nového“.

Blázen je symbol duše, která se rozhodla vstoupit do lůna ženy a připravuje se v něm na obejmutí fyzického světa. Zrození – čehokoli, ne jen lidské bytosti – vnímáme jako začátek vývoje. Symbolika karty Blázen nám však umožňuje poznání, že nejde ve své podstatě o začátky a konce, ale jde o neustálé pokračování, neustálý pohyb – buď v kruhu nebo po spirále.

více

On-line kurz Intuitivní tarot – Velká arkána

On-line  kurz tarotu – Velká akrána – je určený pro všechny, kteří buď chtějí více porozumět svému životu prostřednictvím tarotových karet nebo pro ty, kteří chtějí více porozumět tarotovým kartám prostřednictvím svého života, svého vlastního prožitku :-)

Kurz vede k porozumění tarotovým kartám velké arkány na energetické úrovni tak, aby sami dokázali skrze ně vnímat a porozumět vedení od své intuice

Úvod ke každé kartě je volně přístupný a úvody k jednotlivým kartám začnou přibývat postupně na web postupně. Pro účastníky kurzu je vše již připraveno a kurzem prochází svým vlastním tempem.

více

Duchovní/psychické příčiny nemocí: Tlusté střevo

Stav našeho tlustého střeva odráží naší ne/schopnost čelit tomu, co nám život přináší. V užší rovině ne/schopnost být otevřený tomu, co vyplývá na povrch z našeho nevědomí.

Tlusté střevo symbolizuje vše, co je pro nás v  naší realitě „nestravitelné“. Stejně jako peristaltika a rytmické pohyby svalů udržují tlusté střevo v pohybu, stejně tak vnější podněty jsou impulsem k neustálé duševní činnosti – vstřebávání toho, co k nám přichází a integrací do našeho vnímání světa a stávajících myšlenkových vzorců.

více

Spirály života: 2. Spirála emocionální svobody

2-spirala2. čakra se nazývá čakra křížová a je centrem emocí, tvořivých sil a sexuální energie. 2. čakra  má menší hustotu než 1. čakra, přesto je stále dost „hustá“ a fyzická ;-) Je to právě 2. čakra, která stojí za naším pocitem fyzické (ne)pohody – dopřává nám to, co si myslíme, že si zasloužíme.

Pocity a emoce

Druhá čakra je základem pro stav zvaný emocionální svoboda. Emoce se vztahují k ženské energii. Čakry s převládající ženskou energií, která je o emocionálním prožitku, vnímání, tvořivosti a vztazích, jsou: 2. čakra křížová, 4. čakra srdeční a 6. čakra zvaná třetí oko.

více

Modlitba – intuice

modlitba-intuice

více

Aroma-rezonance: Vetiver

aroma-vetiver

více

Léčivé rezonance

Vše, co je kolem nás, má na nás nějaký vliv, nějakým způsobem s námi komunikuje prostřednictvím kmitů, vibrací. Všechno – ať to považuje za „živé“ či „neživé“ vibruje na určité frekvenci a má své energetické pole, které neustále jak přijímá informace zvenku, tak vyzařuje svojí vlastní energie.

více

Spirály života

spiraly-zivotaSpirály života jsou věnované sebepoznávání a jejich záměrem je inspirovat  k novému vnímání sám sebe i svého života.
Kostrou Spirál života je náš energetický systém – tzv. čakry.  Čakrový systém je struktura, která pro nás může být jakousi záchrannou i podpůrnou sítí i velmi trefným a vypovídajícím zrcadlem. Tento systém nám ukazuje, kde sami sebe držíme ve strachu, v pocitech viny či studu, kde něco emočního v sobě potlačujeme či například kde v systému je nedostatek nebo naopak nadbytek energie. Systém čaker pro nás může být velkou podporou a pomocí při propojování a následné spolupráci s intuicí a všemi s tím souvisejícími záležitostmi.
více

Myslete v zimě na ptáčky

Při mrazech a sněhové pokrývce myslete na ptáčky a můžete-li, připravte jim něco na přilepšenou. Nejlépe slunečnicová semínka a hovězí lůj.

vstb807455kkhlv_0_20170105081658_7

 

více

Trénujte schopnost uvolnění :-)

Základ zdravého a spokojeného života je schopnost uvolnit se a relaxovat ;-)

relax

více

celkem 558 článků na 56 stranách