Anežka: Změňte svůj život za 30 dní

upoutavkaPůvodně jsem chtěla začít kurzem svým, ale rozhodla jsem se začít nejdříve 30 denním postupem přímo od Abraham-Hicks. Důvod je ten, aby si princip zákona přitažlivosti mohl vědomě zažít sám na sobě naprosto každý.

30 denní kurz je velmi inspirativně zpracovaný a věřím, že si jej zaslouží nejen ti, kteří vládnou angličtinou. Proto jsem se rozhodla jej přeložit a umožnit ho tak široké české i slovenské veřejnosti (na slovenskou verzi se zde brzy objeví odkaz)

Kurz bude probíhat na mých nových stránkách Rozkvést.cz

Jednotlivé dny budou přidávány od 2.1.2014 a moc se těším na všechny, kteří budou mít chuť své osobní poznatky sdílet s ostatními v komentářích.

Ke každému dni bude na webu také stáhnutelný pracovní list, který velmi doporučuji poctivě vyplnit… :-) Po zveřejnění všech 30 dní si budete moci celý kurz stáhnout v pdf.

Změnit život za 30 dní

 

Rubriky Síla myšlenek a emocí | 11 komentářů

11 komentářů u Anežka: Změňte svůj život za 30 dní

 1. Luca :

  SKVĚLÝ, SKVĚLÝ, SKVĚLÝ!!! Moc Ti Anežko děkuji za to, co děláš!! Úžasný dárek! A stejně tak se těším na Tvé pokračování :-)
  Jů, mám takovou radost!

 2. Alexandra :

  Taky moc děkuji za tento dárek a už se moc těším, jak si sdělíme, kam se náš život posunul.Mám radost a děkuji za tu ohromnou práci na překladech.

 3. Luk :

  Skvělé, jdu se přihlásit i na rozkvést a moc se těším. Alespoň si letos nemusím dávat žádná předsevzetí, která stejně nesplním:-D, když nás na to bude víc, vlk se navzájem podpoříme, děkuji Anežko za takovou možnost!

 4. Michala Michala :

  Taky vyjadřuji nadšení. Již nějakou dobu sleduji podobné projekty v zahraničí a moc jsem si přála, aby se něco podobného objevilo i tady. Takže pojďme na to!

 5. Hanka Hanka :

  Já se tedy taky moc těším, protože na sobě moc chci pracovat a snažím se, ale někdy mě moje vlastní myšlenky dokážou převálcovat. Potřebuji motivaci jako sůl.

 6. Pavla Pavla :

  Ten kurz znamená hodně. 30 dnů je to co, každý z nás zvládne a pokud si přečteme pár řádek z tohoto webu, získáme naprostou jistotu, že ten kurz stojí za to. Navíc komentáře zde jsou od společnosti lidí s pozitivními myšlenkami, je to velmi cenné. Já rozhodně jdu do toho a děkuji Anežko, za ty hodiny práce tomu dané.

 7. Alexandra :

  Změna začíná právě dnes. Anežko, dík za dodržení slibu! Perfektní návod a skvělý, podrobně propracovaný kurz!

 8. Hanka Hanka :

  Kurz už běží a já jsem na http://www.rozkvest.cz/ vařená pečená :-) Je to síla.

 9. Michala Michala :

  Měním svůj život tak, jak jsem to ani nečekala! Kurz mi ukázal jak se radovat z věcí. Jak se lépe cítit a já jsem naprosto skvělý žáček :-P

Napsat komentář