Tělové esence a aura spreje Rozkvést

Všechny esence Rozkvést jsou tvořeny na míru, připravuji je stejně jako výklady energetického otisku v propojení s energetickým polem konkrétního člověka.

Nabízím 2 druhy esencí

  1. Tělové esence Rozkvést v roll-onu – tělové esence pomáhají otevřít se příčinám potíží (zdravotních i jiných) – zvědomit nevědomé vzorce a otisky a uvolnit je z energetického pole.
  2. Aura spreje Rozkvést v rozprašovači – aura spreje pročistí a projasní vaší auru – vaše energetické pole.

Esence jsou ve švýcarském fialovém skle, díky kterému zůstává je zachována bioaktivita obsažených látek. Součást každé esence je karta se složením a shrnutím základních účinků esence. K esenci je možné objednat navíc poselství esence, jenž zprostředkovává poselství od bytostí rostlin a vašeho Vyššího já pro vaše „tady a teď“.

Mohu připravit esenci na podporu celkového zdraví, konkrétních orgánů, regenerační kůry nebo na harmonizaci a podporu jakékoli životní oblasti, vztahu, situaci, kterou právě ve svém životě prožíváte.

Cena esence:

  • Tělová esence (10 ml roll-on):  900,- včetně poselství esence (poselství je vždy jedinečné a vzniká v propojení s Vaším energetickým polem)
  • Aura sprej (30 ml rozprašovač): 900,- včetně poselství esence

Poštovné 55,- Kč.

V případě zájmu pro Vás esenci ráda připravím 🙂

Petra@prirodnicestou.cz

 

 

 

Rubriky Aromaterapie, Esence a aroma náramky | 3 komentáře

3 komentáře u Tělové esence a aura spreje Rozkvést

  1. Sarin :

    Péťo, to chci :-) Mám ráda ametyst, šlo by to nakombinovat taky s ním?

Napsat komentář