Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

O nás

E-shop je součástí mého magazínu Přírodní cestou.cz a vítá každého, kdo má odvahu vzít život do vlastních rukou a snaží se přírodními postupy, produkty a odstraňováním skutečných přičin nemocí upevnit své zdraví na všech úrovních.

Moje foto :-)

Dobrý pocit z nákupu po těle i duši za PřírodníCestou.cz přeje Petra Šarmová
 

Nezávislý distributor firmy CaliVita, kód člena: 0422801213


Dotazy obecné:

Máte-li dotazy ohledně produktů, poradenství, termínů dodání atd., neváhejte mě kontaktovat. Nejspolehlivějším komunikačním kanálem je u mě bezesporu e-mail, na který se snažím reagovat do hodiny nebo nejdříve, kdy je to možné.

Email: petra@prirodnicestou.cz
Telefon: +420 775 035 436

Dotazy technické:

Jak moc je samotný magazním mým "dílem", tak moc je tento e-shop dílem společným - za jeho vznik, propracovanost a technickou podporu patří velký dík mému skvělému a trpělivému programátorovi. Honza se neúnavně snaží maximálně zpříjemnit Vaše nakupování u nás a je otevřený jakémukoli zajímavému návrhu, jak systém zlepšit. Máte-li nějaký nápad nebo Vás po technické stránce obchod něčím zlobí, s důvěrou se na něj obraťte:

Email: honza@prirodnicestou.cz


Sídlo a korespondenční adresa firmy CaliVita nabízené na www.PrirodniCestou.cz:

CV PRODUCTS, s.r.o. - organizační složka v ČR Dvořáková 4 602 00 Brno


Legislativa mi dává za povinnost upozornit na níže uvedené:

Tyto stránky vlastním, provozuji a spravuji mimo jiné jako nezávislý distributor produktů CaliVita®International a jsem výhradně zodpovědná za veškerý obsah stránek a Síť CaliVita® International ani žádný z jejích provozních subjektů nemá žádné přímé spojení s těmito stránkami nebo zodpovědnost za ně.

Žádný z produktů nebo složek produktů uvedených na těchto stránkách není určen k diagnostikování, léčbě či prevenci jakýchkoliv chorob nebo zdravotních potíží. Žádné prohlášení, tvrzení, názor nebo informace týkající se jakéhokoliv produktu nebo složky produktu nejsou zamýšleny a neměly by být vykládány jako lékařská rada. Žádné prohlášení, tvrzení, názor nebo informace týkající se jakéhokoliv produktu nebo složky produktu nebyly hodnoceny či schváleny v žádné jurisdikci jakýmkoliv vládním regulačním orgánem.

Přírodní cestou © 2018