Nastartuj své ZDRAVÍ

 

Jsem moc ráda potěšená, kolik lidí se začíná stále více a do hloubky zajímat o to, jak přírodní zákony fungují a jak nastartovat své zdraví.

Vzhledem k množícím se dotazům, jaká kombinace produktů se mi zdá ideální k nastartování zdraví, připravila jsem pro vás sestavu, které obsahuje to – podle mě – nejdůležitější.

Jaterní kůra

Osobně jaterní kůru vřele doporučuji, ať je váš zdravotní stav jakýkoli. Můžete jí užívat před protiparazitovou kůrou nebo i během ní. Někdo zvládne kůru proti parazitům hladce i bez jaterní regenerace, ale často se stává, že je toho na ně opravdu moc a lidé začnou játra podporovat během protiparazitové kůry. Vždy samozřejmě záleží na tom, v jakém stavu játra jsou a kolik „práce“ při detoxikaci mají…

Tělo bez nevítaných obyvatel

ParaProtex je účinný komplex proti mnoha parazitům, plísní a dalších organismů, které parazitují na našem těle. Má speciální užívání, které každému zasílám.

Detoxikace

Pro snadnější a rychlejší detoxikaci při kůře proti parazitům doporučuji výborně doplňující juku (Pure Yucca), která je nazývána přírodním mýdlem, protože z vás díky obsaženým saponinům doslova vymydlí i mnohaleté usazeniny z těla ven.

Pitný režim

Velmi významný je při detoxikaci (a při užívání juky dvojnásob!) pitný režim.  Chlorofyl získaný z vojtěšky Liquid Chlorophyll má nejen silné detoxikační účinky, ale také velmi účinně působí proti překyselení organismu, které tolik mají rádi parazité – takže čím více své vnitřní prostředí uvedete do mírně zásaditého stavu, tím více napomůžete znovuobnovení zdraví.

 

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Detoxikace - očista těla, Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | 13 komentářů

13 komentářů u Nastartuj své ZDRAVÍ

 1. Heda :

  Něco tak jednoduchého a jasného jsem potřebovala. Pořád jsem si říkala, že se pořádně začtu, co zkombinovat, ale takhle je to pro mě ideální! Díky Anežko;-)

 2. Luk :

  Hedo, určitě doporučuji popsány postup. Sám jsem to chtěl „ošidit“, ale nakonec jsem stejně dal všechno a je to hodně cítit. Hlavně ta podpora jater, ta si myslím že je hodně důležitá. Alespoň tedy u mě byla a už během jaterní kůry pozoruji, jak detoxikaci zvládám mnohem líp.
  Ale souhlasím, že asi záleží hodně na tom, jak se o sebe člověk staral dřív. Já moc ne…

 3. Alexandra :

  Skvěle popsané a tyto produkty vřele doporučuji. Málokde naleznete tak jednoduchý start.

 4. Katy :

  Anežko, byla by nějaká možnost, jak dost celý tento balíček najednou i nejlépe s platbou předem na účet? Ať se zasílá balík poštou nebo jiným přepravcem, tak mám vždy trochu problém si balík vyzvednout nebo být někde k zastižení. Vyhovuje mi, když si balík můžu vyzvednout na poště, když mi vyjde čas a preferuji bezhotovostní platby. Moc děkuji za informaci, jestli by taková možnost byla.

  • Anežka Anežka :

   Katy, možnost určitě je, jen dvojímu poštovnému se nevyhneme, protože registrační balíček musí projít přímo firmou CaliVita. Ale mohu si nechat zaslat produkty společně s registrací na svojí adresu a pak přidat produkty z globální sítě a poslat vše jedním balíkem přes Českou poštu.. Takto by Ti to vyhovovalo? Ozvi se mi mailem, nějak to společně určitě domluvíme :-)

 5. Katy :

  Anežko, perfektní! S dvojím poštovným počítám, vím, že registrace jde přes Calivitu a zboží z global e-shopu zasíláš Ty. Šlo mi právě o to, jestli by jsi byla ochotná to nějak spojit, abych řešila jen jedno vyzvednutí. Moc děkuji za ochotu a jdu vybírat, pak Ti všechno pošlu na email. Ještě jednou moc děkuji :-)

 6. Evu23 :

  Katy, můžeš si být jistá, že se Tě Anežka vyjde vstříc, také jsem požadovala hodně nestandartní postup, který Anežce jen přidělal práci, ale domluva perfektní. Pro mě nákupy tady jsou hodně příjemnou záležitostí a přestože to je mimo téma, tak jsem si teď vzpomněla na Anežky vizitku, která se mi moc líbí a mám jí teď na svojí nástěnce, která je plná věcí mě inspirujích a milých obrázků :-)

 7. Pavla Pavla :

  Jsem si naprosto jistá, že s takovým balíčkem se nastartuje i trochu víc než zdraví.
  Katy na nástěnku jsem si ještě nic nepřidala, tak to jdu vyzkoušet.

 8. Kamil :

  Dobrý den Anežko, rád bych si teď na jaře udělal nějakou uzdravující kúru. Mám rozličné zdravotní potíže od stálého nočního kašle, přes zažívací potíže a poslední měsíce i s psychikou. A právě kvůli těm výkyvům v psychice nevím, jestli to protiparazitová kúru ještě nezhorší. Můžete mi poradit?

 9. Anežka Anežka :

  Kamile, je možné, že se dočasně potíže během kůry zhorší, ale rozhodně se pak tvé celkové zdraví zlepší. V takovém případě rozhodně doporučuji nejdříve si udělat jaterní kůru a zaměřit se na stravu – snažit se co nejvíce odlehčit a po nebo během jaterní kůry začít s protiparazitovou. Někteří parazité jsou aktivní právě v noci a velmi často se to projevuje nočním nebo ranním kašlem. Při psychických potíží je dobré přidat ještě Rhodiolin.

 10. Hajdi :

  Dobrý den Anežko,

  jsem plně kojící maminka a nejsem právě v dobré kondici. Mám podezření na překyselení organismu. Příznaky tomu odpovídají. Navíc jsem v těhotenství měla zvýšené jaterní testy. Měla jsem i těhu cukrovku a zhubla jsem. Bohužel teď jsem při kojení hodně nabrala :( Ráda bych s tím něco udělala, ale mám strach, že např. při detoxikaci mého organismu nebo hubnutí veškeré odpadní látky se budou vylučovat do mateřského mléka :( Existuje nějaký šetrný postup s ohledem na kojící matky? Nebo to začít řešit až po skončení kojení? To ale může trvat ;) Předem děkuji za pomoc.

 11. Pavla Pavla :

  Právě jsem začala nastartovávat i zdraví své kočky :D Paraprotexem. Nemůžu si to vynachválit. Před rokem jsme vyzkoušeli několik veterinářů, protože kočka se škrabala a nikdo z nich nemohl přijít na to, co jí je no a ani se nezmiňuji o tom, jak drasticky to provětralo mou peněženku. Teď už vím, že paraprotex bylo to pravé :D

Napsat komentář