Říkáte to, co si myslíte?

Jste opravdoví? Máte odvahu takový být? Máte odvahu za všech okolností být „svý“ a vyjádřit navenek to, co si myslíte nebo co cítíte? Dokázat to opravdu za všech okolností je mistrovství a můžeme se tak učit například od malých dětí. Postupně zjišťujeme, že je někdy pro nás výhodnější, když tak upřímní zase nejsme… a postupně si na to zvykneme tak, že většinu času se přizpůsobujeme tomu, co si myslíme, že po nás druzí chtějí. Někomu to jde snáze, někomu hůře, ale často se může stát, že najednou zjistíte, že marně přemýšlíte, kdy jste to vlastně „opravdoví“ naposledy byli.

Mnoho lidí je do svých nejrůznějších masek tak zamotáno, že se zdá, že už snad ani nejde se z toho klubka vymotat, protože masky jsou navzájem hodně úzce provázané. Řekněme si to na rovinu – není to snadné :D Není snadné se rozhodnout být sám sebou a své masky začít aktivně vyhledávat, všímat si jich a poté je s odvahou sundat.

Připravili jsme pro vás inspirativní kvantovou mapu, kterou zařazujeme do kategorie meditačních, s ústředním tématem Říkám to, co si myslím. Mapa uvolní vaši mysl, naladí jí na propojení s intuici v tomto tématu, který zasahuje do všech oblastí našeho života.  Kvantová mapa ve vás aktivuje skrz vaší intuici další paprsky, které vám ukazují vaší jedinečnou cestu nebo možnosti voleb.

S touto mapou si mimo jiné uvědomíte, že „správná“ slova jsou o něčem jiném než o tom, jako konkrétní termín pro co užíváte.

Osobní – intuitivní verze této kvantové mapy se vám propojí s mnoha životními zkušenostmi a situacemi a ovlivní zejména intuitivní vnímání a myšlení v mezilidských vztazích a sebepoznávání.

Mapa Říkám to, co si myslím je součástí  e-mailového kurzu Vzorce myšlení a emoční otisky v tarotu.

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Mentální a emoční vzorce, Sebepoznávání | Napsat komentář

Napsat komentář