Archiv rubriky: Aromaterapie

Proč právě esenciální oleje Bewit aneb moje cesta k nim

Bewit na Prirodni cestou.czKdyž se ke mně esenciální oleje Bewit dostaly, nadchly mě – olej i firma Bewit :D . V té chvíli jako když se přede mnou „sami“ otevřou dveře, na které jsem dlouhá léta koukala a nevěděla, co udělat, aby se otevřely. Určitě znáte ten pocit, kdy cítíte, že to, s čím nebo s kým jste se setkali nebo co právě prožíváte, je něco zásadního pro vás, váš život, váš směr, vaší nějakou vizi.
A možná také znáte pocit, kdy i přes tento prvotní, naprosto jasný pocit, se postupně objeví i pocity jiné.. Nejsou tak jasné, jsou mnohem mlhavější, hutnější a nedají vám pokoj a velmi snadno díky nim zapomenete na ten prvotní pocit „jasnosti“. Najednou si všímáte hlavně toho, co vám na tom nesedí a nevnímáte, že to jsou téměř vždy jen emoční otisky a vzorce myšlení, které té jasnosti brání.
U mě se moje vlastní otisky a vzorce projevily hlavně přes cenu esenciálních olejů Bewit.
více

Intuitivní aromaterapie

Ve zdravotní aromaterapii nebo jakémkoli pojetí opírající se o nějaký našimi znalostmi ohraničený systém volíme esenciální olej podle chemické složení a jejich nám známých terapeutických účinků. Jde v podstatě o podobný analytický přístup jako využívá moderní medicína, kdy se podle různých příznaků a projevů volí na základě výzkumů, znalostí a zkušeností určitá esence nebo směs esencí a určitý postup léčení, harmonizace nebo jiného využití.

Tento postup je účinný a dokážeme díky znalostem o složení a účincích rostlin a silic významně ovlivnit v podstatě všechny systémy v těle, ale bez oboustranně otevřené komunikace se neotevíráme všemu, co nám rostliny nabízí.

více

Esence, aroma náramky, krystalové esence

Všechny esence a náramky Harmony with heart jsou tvořeny na míru, připravuji je stejně jako výklady energetického otisku v propojení s energetickým polem konkrétního člověka.

Esence Harmony with heart

Esence a náramky mohou být naším průvodcem, pomocníkem i učitelem. Jejich energie nám kromě tříbení jemnohmotného vnímání může pomoci při:

  • celkové harmonizaci
  • podpoře konkrétního záměru (nebo vyjasnění záměru)
  • uvolňování emočních (limbických) otisků
  • harmonizaci mužské a ženské energie
  • podporu konkrétního elementu, čakry, oblasti života,..

Pro pochopení souvislostí a zvědomění nevědomých emočních otisků je ideální esenci připravit v kombinaci s výkladem energetického otisku na dané téma.

Esence Harmony with heart tvořím z éterických-esenciálních olejů a bio rostlinných olejů čistých nebo s energiemi vzrostlých stromů z naší zahrady (jabloň, třešeň, švestka, bříza, buk, dub, kaštan, lípa, líska, smrk, jedle, borovice, habr, topol, bez, modřín, jedle, jasan, javor, ořešák, olše).

Aroma náramky

Aroma náramky Harmony with heart připravuji z krystalů, dřeva a lávy a jsou energeticky propojené s esencí a lze je použít jako náramky i jako aroma-krystalové mřížky (více o jejich možnostech v klubu Harmony with heart)

Krystalové esence

Speciální edicí esencí jsou krystalové esence v exkluzivních lahvičkách s krystaly tvořené v umělecké dílně Crystal grid design Terezy Stropnické.

Esence díky přímému vlivu éterických olejů na limbický – emoční systém také pomáhají hlubšímu otevření se léčivých energií krystalů a synergicky je podporují nebo vyvažují dle potřeb konkrétního člověka.

Cena:

  • 800,- Kč – esence Harmony with heart (5 ml)

V kombinaci s výkladem energetického otisku:

  • 1.700,- Kč – výklad + esence

Krystalové esence – luxusní lahvičky Crystal grid design + esence Harmony with heart:

  • 1.500,- Kč – lahvička s esencí (2 ml)

 

Poštovné 50,- Kč

 

 


 

více

Mini kurz aromaterapie – Trávicí systém

O funkci trávicí soustavy a přírodní léčbě pomocí rostlin a přírodních doplňků jsem již psala. Harmonizaci trávicího traktu pomocí esenciálních olejů je velmi vhodné spojit s masáží, kdy se účinné látky absorbují přímo do krevního oběhu přes kůži. Pro podporu střevní peristaltiky masírujeme ve směru hodinových ručiček. Obecně jsou při problémech trávicí soustavy využívány zejména esenciální oleje fenykl, bazalka, anýz, máta a koriandr. Citrusové oleje působí jako mírný stimulant. Chcete-li vyléčit skutečnou podstatu nerovnováhy v trávicím systému, propojte vše s intuitivní aromaterapií.

Upozorňuji, že v EU není povolené vnitřní užívání esenciální olejů.

Esenciální oleje a trávicí trakt:

více

Éterické a nosné oleje podle elementů

více

Aroma difuzér Bewit – zkušenosti

více

Masáž pro podporu lymfatického systému

více

Esenciální oleje – barvy a čakry

více

Aromaterapie na pracovišti

více

celkem 22 článků na 3 stranách