Archiv rubriky: Esence a aroma náramky

Aroma náramek – Zdravé hranice

Aroma náramek Zdravé hranice je vytvořen podle konkrétního energetického otisku a podporuje
zdravé hranice, sebevyjádření a současně pocit sounáležitosti a vzájemné spolupráce bez manipulace.

Základ esence tvoří éterické oleje cedr, kadidlo a pomeranč. Náramek obsahuje santalové dřevo, sodalit, tygří oka, křišťál a lávu.

 

 

více

Esence, aroma náramky, krystalové esence

Všechny esence a náramky Harmony with heart jsou tvořeny na míru, připravuji je stejně jako výklady energetického otisku v propojení s energetickým polem konkrétního člověka.

Esence Harmony with heart

Esence a náramky mohou být naším průvodcem, pomocníkem i učitelem. Jejich energie nám kromě tříbení jemnohmotného vnímání může pomoci při:

  • celkové harmonizaci
  • podpoře konkrétního záměru (nebo vyjasnění záměru)
  • uvolňování emočních (limbických) otisků
  • harmonizaci mužské a ženské energie
  • podporu konkrétního elementu, čakry, oblasti života,..

Pro pochopení souvislostí a zvědomění nevědomých emočních otisků je ideální esenci připravit v kombinaci s výkladem energetického otisku na dané téma.

Esence Harmony with heart tvořím z éterických-esenciálních olejů a bio rostlinných olejů čistých nebo s energiemi vzrostlých stromů z naší zahrady (jabloň, třešeň, švestka, bříza, buk, dub, kaštan, lípa, líska, smrk, jedle, borovice, habr, topol, bez, modřín, jedle, jasan, javor, ořešák, olše).

Aroma náramky

Aroma náramky Harmony with heart připravuji z krystalů, dřeva a lávy a jsou energeticky propojené s esencí a lze je použít jako náramky i jako aroma-krystalové mřížky (více o jejich možnostech v klubu Harmony with heart)

Krystalové esence

Speciální edicí esencí jsou krystalové esence v exkluzivních lahvičkách s krystaly tvořené v umělecké dílně Crystal grid design Terezy Stropnické.

Esence díky přímému vlivu éterických olejů na limbický – emoční systém také pomáhají hlubšímu otevření se léčivých energií krystalů a synergicky je podporují nebo vyvažují dle potřeb konkrétního člověka.

Cena:

  • 800,- Kč – esence Harmony with heart (5 ml)

V kombinaci s výkladem energetického otisku:

  • 1.700,- Kč – výklad + esence

Krystalové esence – luxusní lahvičky Crystal grid design + esence Harmony with heart:

  • 1.500,- Kč – lahvička s esencí (2 ml)

 

Poštovné 50,- Kč

 

 


 

více