Archiv rubriky: Intuitivní aromaterapie

Intuitivní aromaterapie

Intuitivní aromaterapie - Prirodnicestou.cz

Ve zdravotní aromaterapii nebo jakémkoli jiné terapii či metodě léčení a osobního rozvoje opírající se o nějaký známými znalostmi ohraničený systém, volíme postupy odpovídající danému systému – v případě aromaterapie – esenciální oleje podle chemického složení, terapeutických účinků atd. Jde v podstatě o podobný analytický přístup, kdy se podle různých příznaků a projevů volí na základě výzkumů, znalostí a zkušeností určitý chemický lék.

Tento postup je účinný a dokážeme díky znalostem o složení a účincích rostlin a silic významně ovlivnit v podstatě všechny systémy v těle, ale bez propojení s intuicí se neotevíráme všemu, co nám rostliny nabízí ani neumožňujeme to navíc propojit s tím, co je v souladu s námi samými nebo s člověkem, pro kterého například připravujeme směs esenciálních olejů.

více

Éterické oleje a jemnohmotné energie versus realita všedních dnů

O úzkém propojení lidí a rostlin jsem již psala v článku Rostliny jako osobní průvodci životem. Rostliny mohou nejen dodat léčivé látky našemu tělu či uklidnit naše emoce, mohou nám také předávat informace, které nám pomohou při řešení nejrůznějších životních situací. Rostliny nám mohou pomoci při sebepoznávání, vnímání svých myšlenkových vzorců a emočních otisků a mohou nám pomoci vnímat své vnitřní vedení – svojí intuici. Mohou nám pomoci uvádět fyzické, mentální a emoční tělo i celý náš život do rovnováhy. Mohou být naší oporou při rozhodování i při všech fázích realizace nějakého našeho záměru. Propojení s rostlinami se může naše vnímání rozšířit za hranice naší mysli, propojit se s naší intuicí, kde se otevíráme světelné rezonanci a jemnohmotným energiím. Rostliny zároveň pomáhají udržet se „nohama na zemi“ a harmonicky propojit to „nahoře“ s tím „dole“ a opačně.

více

*Klub Harmony with heart

Harmony with heart je členský virtuální prostor přímo zde na webu Přírodní cestou věnovaný

 • vzorcům myšlení a chování a emočním otiskům – jejich vnímání a uvolňování ze svého energetického pole neboli přepisu limbického otisku 
 • aktivaci intuitivnímu vnímání a myšlení

Jste připraveni na klub Harmony with heart, respektive je klub připraven pro vás?

 • Víte, kdo jste, víte, kam ve svém životě míříte, ale přesto vám stále „něco“ brání roztáhnout křídla a vzlétnout?
 • Jste připraveni zbavit se programů, které jste během svého života získali a které vás stále brzdí a brání vám být sami sebou?
 • Už nemáte zapotřebí prožívat dramata, jen nevíte, jak z toho ven?
 • Víte, že jen vy sami jste zodpovědní za to, co prožíváte, jen se v tom, co jste si nevědomě vytvořili, necítíte příliš dobře?
 • Chcete porozumět své intuici, svému srdci a pod jejím vedením se stávat sám sebou ve všech oblastech svého života?

Jakým životním oblastem se v klubu věnujeme?

 • Fyzické a psychické tělo
 • Finance
 • Partnerský vztah
 • Rodinné vztahy
 • Práce – kariéra, poslání

Jak to probíhá?

Každý účastník má svůj „vlastní“ prostor, ke kterému má přístup pouze on a já.

V klubu je pro Vás připraven materiál, který vznikal ve spolupráci s Terezou Stropnickou (nyní se věnuje především své umělecké tvorbě Crystal grid design) a předávají srozumitelnou formou informace k přepisu limbického otisku a aktivaci intuitivního myšlení – k vnímání a uvolňování emočních otisků a vzorců myšlení a chování.

Nedílnou a podstatnou součástí prostoru Harmony with heart je:

 • několika-měsíční on-line konzultace. Právě díky nim se nejen naučíte vnímat v tom „obecném“ sami sebe, svůj vlastní příběh, své vlastní emoční otisky a vzorce, svůj vlastní energetický otisk, ale můžeme se v rámci nich věnovat i tomu, co aktuálně řešíte.
 • esence Harmony with heart pro uvolňování (přepis) limbického otisku

K celému obsahu máte neomezený přístup.

Co je třeba k on-line přístupu?

Přístup k internetu – po objednání vstupu do klubu získáte přístupové údaje k vašemu jedinečnému prostoru.

Cena vstupu do klubu

Cena vstupu do klubu Harmony with heart bez časového omezení a s mojí on-line podporou po dobu 3 měsíců:

 • 9.990,- Kč
 • od září je vstup možný kdykoli, omezený je pouze počet „aktivních“ účastníků (těch, kteří mají on-line podporu)

 

On-line podpora po skončení podpory v rámci vstupu

Přestože se v klubu naučíte vnímat a harmonizovat svůj energetický otisk sami, mohou se kdykoli v budoucnu vyskytnout situace, u kterých ucítíte, že své intuici momentálně nerozumíte, můžete si u mě objednat výklad nebo měsíční on-line konzultace za (tyto ceny platí pouze pro členy klubu Harmony with heart):

 • 600,- výklad
 • 2.500,- měsíční on-line konzultace

 

V případě dotazů a objednávky se těším na mailu petra@prirodnicestou.cz

 

Petra

 

 

více

Rostliny jako osobní průvodci životem

Mezi rostlinami (a tím samozřejmě i stromy) a lidmi existuje velmi úzký vztah. Základní propojení stojí na procesu fotosyntézy, při které u rostlin vzniká kyslík, který je pro naše přežití nezbytný. Na druhou stranu naším dýcháním vzniká zase oxid uhličitý, který je nezbytný pro přežití rostlin. Rozdíl je pouze v tom, že my bychom bez kyslíku, který produkují rostliny, nepřežili, rostlinám by stačil oxid uhličitý z atmosféry ;-) Dalším faktem je, že rostliny tvoří 99% biomasy Země a v podstatě veškerá naše přírodní potrava pochází z rostlin nebo ze zvířat, jež se živí rostlinami (nebo taková zvířata loví).

Lidé se dnes k rostlinám navracejí, například tzv. léčivé byliny jsou dnes „in“, jen si mnoho lidí stále neuvědomuje, že často v rostlinách hledají pouze jinou náhražku za „moderní“ medicínu. Chemické složení rostlin zaměníme za léky, což je určitě krok vpřed, dochází tak také ke zlepšení stavu a uzdravení, ale ne na úrovni celé bytosti, stále jde pouze o potírání projevů toho, co nemoc nebo jinou životní „potíž“ způsobilo. Nedojde-li k uzdravení na všech úrovních, později se nevyléčená podstata v našem životě projeví znovu stejným nebo jiným způsobem.

více