Chřipka – pod vlivem koho nebo čeho žijete?

Chřipku způsobuje virus a projevuje se různými způsoby, nejčastěji jako horečka, zimnice, bolest  hlavy, svalů,… Je známo, že chřipkou mohou onemocnět lidé, kteří v kontaktu s někým, kdo chřipku má, nebyl, a naopak – nemusí onemocnět každý, kdo se setká s nemocným chřipkou.

Anglický název pro chřipku je influenza, což v doslovném překladu znamená “podlehnout vlivu něčeho“. Příčinou chřipky není virus jako takový, ale naše přetížená lymfa, což se projevuje jako oslabená imunita.

A stagnace lymfatického systému pramení ve zvýšeném množství toxinů v našem krevním řečišti, kdy vylučovací orgány a játra nestíhají toxické látky vylučovat z těla ven. Naše fyzické tělo “podléhá” vlivu látek, které naše tělo zatěžují a brání mu v přirozené detoxikaci, regeneraci a obranyschopnosti.

Podobně je tomu na úrovni mysli, kdy uvěříme, že jsme bezmocní a slabí, že jsem pod vlivem sil, které jsou mimo nás – a nevědomě se těchto energetických vzorcích udržujeme a ovlivňujeme jimi i své tělo. A nemusí jít pouze o to, že bych věřili, že chřipku jednou za rok “chytit” musíme – vnímejte, čím vším se necháváte ve svém životě ovlivnit, kdy a v čem přejímáte názory (a bacily a viry) od ruhých, místo abyste jasněji vymezili a respektovali své hranice a jednali v souladu sám se sebou.

“Chřipkové období”

Chřipkové období nejčastěji “propuká” na jaře a na podzim – tedy v období, kdy nastávají energetické změny, kdy nás přírodní cykly – roční období – vedou k tomu začít se otevírat novému nebo naopak stahovat se více do sebe. Můžeme se těmto přirozeným cyklům bránit a nerespektovat je nebo je využít ve svůj prospěch – a v prospěch svého zdraví.

V těchto obdobích se zaměřte na to, aby se usazené toxiny, potlačené emoce a nevyslyšené vnitřní pocity dostaly ven a pročistili jste se na těle, v mysli i na úrovni emocí. Tím pro sebe a svojí budoucnost uděláte to nejvíce – vnímat více sám sebe a nepodléhat vnějším vlivům na úkor sebe.

Možnosti harmonické jarní a podzimní očisty:

 

  • Můžete na to jít samozřejmě také po částech nebo ve vámi zvolených kombinacích

A aby jste se otevřeli také očistě na úrovni myli a emocí – od 6. do 26. dubna 2017 získáte k výkladu energetického otisku jako dárek Ocean 21.

 

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Žaludek, slinivka, slezina, lymfa | Napsat komentář

Napsat komentář