Dotaz na stravování podle krevních skupin

Dobrý den paní doktorko Petro, měla bych na Vás prosbu..
Mám syna  7 let má po otci krevní skupinu 0+ a začíná nám přibývat na váze.Pročetla jsem stránky o vhodných potravinách pro tuto skupinu a zjistila že děláme opravdu vše asi špatně.
Syn je hodně velký měří 149cm a váží 43kg..je to malý rybář tak zvýšený pohyb nevyhledává,není hodně pohybově zdatný ale nechci mu zadělat na nemoci..nevím zda bychom zvládly vše dodržovat dle parametrů stravy protože chodí do školy ale pokusíme se vyvarovat některým potravinám,hlavně pečivu,koláče,cereálie atd.Krevní skupina 0 je kyselá,syn bere nyní na posílení imunity také přírodní přípravky. Chtěla bych od Vás poradit sama odkyseluji organizmus a vidím účinky,prosím syn je alergik a ekzematik poradíte nám jak správně by měla fungovat krevní skupina 0 a jaký případně přípravek používat z Vašich stránek,aby jsme zvládly občasné zhřešení a výrobek vše odboural,jak se stravovat nebo máme také odkyselovat??
Děkuji zatím moc a budu se těšit na Vaše info..
Hezký večer Dvořáčková Martina

 

Dobrý den paní Martino, předně – nejsem lékař a neposkytuji lékařské rady :-)

Jakékoli stravování podle “něčeho” (je jedno zda podle krevních skupin, podle metabolismu nebo něčeho jiného) jsou vždy pouze alternativy pro ty, kteří zatím nejsou připraveni se stravovat podle SEBE, kteří věří více ostatním lidem, různým systémům a tabulkám, než sami sobě. Pro mnoho lidí to ale samozřejmě může velký posun a výborný začátek k vědomému přístupu k jídlu, svému tělu, životu.
Zde na stránkách PřírodníCestou.cz se již aktivně nezaměřujeme na žádné konkrétní výživové směry, naší cestou je inspirovat ostatní, aby se naučili spojit se svým vnitřním vedením, dokázali rozpoznat, kdy k nim promlouvá ono vnitřní vedení a kdy nějaké jejich obavy nebo nefunkční přesvědčení, a tímto svým vnitřním vedením se řídili, následovali ho. A to nejen ve stravování…
Produktu, který dokáže účinně snižovat překyselení jak u dospělých, tak dětí, je Liquid Chlorophyll, který pomáhá ozdravit a zharmonizovat také vnitřní orgány a v kombinaci s Nopalinem tvoří kombinaci, která dokáže pomoci v nastartování samoregeneračních procesů v těle a doplnění vitamínů a ostatních látek, kterým se nedostává většině lidí stravující se vařenou stravou.
Alergie a ekzémy mají základ v tlustém střevě.
Před investováním do produktů jakékoli značky doporučuji absolvovat průvodce Cesta k vědomému zdraví, kde se dozvíte, jak převzít zodpovědnost za své zdraví a začít věřit svému tělu, sobě a to samé naučit svého syna.

 

 

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Strava podle krevních skupin, Vaše dotazy | Napsat komentář

Napsat komentář