Proti parazitům – ParaProtex – info k cenám a objednání

Protože se v poslední době na mě stále více obracíte ohledně dotazů k možnosti objednání  protiparazitového přípravku ParaProtex, sepsala jsem to nejdůležitější. V případě dalších dotazů mě kontaktujte.

ParaProtex

Takže přípravek ParaProtex se skládá z protiparazitových rostlin:

 • červený jasmín 150 mg
 • mexický čaj – prášek 100 mg
 • dřišťál obecný 50 mg
 • pryskyřice z myrhy 50 mg
 • hřebíčkový olej 50 mg
 • Pau d`Arco – kůra 50 mg
 • prášek z černého ořechu 37.5 mg
 • olej z vlašského ořechu 37.5 mg
 • výtažek z jadérek grapefruitu 25 mg
 • prášek z česneku 12.5 mg

ParaProtex není u nás povolený k volnému prodeji, ale pro členy sítě CaliVita je mohu zajistit. Členem sítě CaliVita se můžete stát registračním nákupem v hodnotě 1.130,- (od této částky můžete nakupovat ihned za členské ceny, které jsou o 25% nižší, dole ukážu v obrázcích). Bohužel v rámci registračního nákupu je nutné objednat produkty, které u nás volně prodejné jsou. Můj CaliVita e-shop: petrasarmova.calivita.cz

K ParaProtexu a protiparazitové kůře je například tekutý chlorofyl  Liquid Chlorophyllčistá juka („mýdlo“ pro vnitřní očistu) – Pure Yucca, nějaká probiotika a acidofilus, např. Ac-zymes nebo ProbioBalance (cucací). Jestli řešíte nějaké zdravotní potíže, doporučuji před protiparazitovou kůrou dát si regeneraci jater v kombinaci Silymarin Plus (dříve název Liver Aid, na obrázku ještě je s původním názvem) + lecitin Super Soya Lecithin. Jestli je pro vás tato doba složitá a těžko se s tím, jak to nyní je, vyrovnáváte, můžu doporučit výborný produkt Rhodiolin, což je adaptogenní rostlina rozchodnice růžová nebo Noni (Organic Noni navíc s organickými granátovými jablky, třešněmi a hrozny) nebo pouze Noni). Můžete samozřejmě zvolit i jakékoli jiné produkty. Kdybyste chtěli probrat, co by bylo právě pro vás nyní nejvhodnější, napište mi nebo zavolejte..

Na uvedeném e-shopu můžete provést registrační nákup nebo můžeme domluvit i přes zprávy/telefon a mohu vyřídit za vás. Po registračním nákupu je možné pro vás objednat ParaProtex (100 kusů) – členská cena dělá 42,60 eur, při objednávce do 100 eur je poštovné 6 eur, nad 100 eur je poštovné zdarma. Platba v Kč.

Slovensko

Žijete-li na Slovensku, máte to snazší, můžete se ParaProtexem přímo registrovat do sítě CaliVita nebo jej můžete objednat i bez registrace za maloobchodní cenu. Na Slovensku je registrační nákup v hodnotě 43 eur a ParaProtex stojí 42,60, takže stačí ještě přikoupit třeba něco z calivita nabídky kosmetiky či ekologické drogerie a dosáhnete snadno na registrační nákup, tedy hned cena prvního nákupu se sníží o 25%. Můj CaliVita e-shop pro slovenské zákazníky: petrasarmova.calivita.sk, zde přímo ParaProtex.

Co obnáší registrace do sítě CaliVita?

Je třeba zadat své údaje (datum narození je nepovinný údaj). Jednou za čas (ne nijak často) vám bude chodit info mail, ale i ten můžete zrušit, jestli byste o něj nestály. Členství je platné do konce následujícího roku (když objednáte nyní v březnu 2021, členství je platné do konce roku 2022 a můžete jej kdykoli obnovit opět nákupem produktů). V rámci členství nejsou povinné žádné nákupy, nikdo do ničeho netlačí, sama jsem členem přes 15 let a že začnu s firmou CaliVita i spolupracovat bylo moje osobní rozhodnutí po zkušenosti s jejich produkty.

Spolupráce

Kdybyste měli zájem také o spolupráci, napište, zavolejte, ráda předám zkušenosti i v tomto, i když upozorňuji, že nejsem obchodník jako takový, tedy obchodní strategie jdou mimo mě, ale mohu pomoci se v systému orientovat, získat svůj vlastní CaliVita e-shop a možnost svého dalšího příjmu.

Téma parazitů

Více o parazitech a vlivu na naše fyzické i psychické zdraví se můžete dočíst na PřírodníCestou v kategorii: Bez parazitů, plísní, virů,… například:

Registrace Calivita + ceny s 25% slevou

Zde ukázka systému cen na e-shopu CaliVita, kdy je možné se během nákupu registrovat a tím získat možnost si následně objednat i ParaProtex – přesný návod pošlu v případě zájmu, při objednávce ParaProtexu zasílám i mnou vyzkoušený a osvědčený rozpis užívání ParaProtexu + další info a tipy k protiparazitové kůře.

 1. V nákupním košíku vidíte obě ceny – vyšší je maloochodní, ke které není třeba registrovat se do sítě CaliVita, není omezena výše pro nákup. Nižší cena – speciální – je cena členská, nižší o 25%. Platí při registraci i pro první nákup od objednávky nad 1.130,-.
 2. U obrázku č. 2 vidíte další krok, chcete-li objednat za maloobchodní cenu a není zaškrtnuto, že se chcete stát členem CaliVita.
 3. Zde vidíte, jak se změní cena, když políčko o registraci do CaliVita zaškrtnete – z ceny maloobchodní se stane cena členská.

V případě jakéhokoli dotazu mě kontaktujte. Vím že to zní trochu komplikovaně, ale to jen kvůli legislativě, ehm.. Je možné pro každého najít schůdné řešení pro něj, aby se k ParaProtexu mohl dostat co nejvýhodněji – KONTAKTUJTE MĚ.

Jinak ParaProtex je opravdu výborný – účinný protiparazitální speciál, sama s ním mám ty nejlepší zkušenosti. V průběhu kůry se na mě samozřejmě můžete kdykoli obrátit.

Nejvýhodnější členství je možné získat nákupem  Liquid Chlorophyll, jakmile jej objednáte, mohu zajistit ParaProtex.

Od 23.8.2021 on-line inspirace ke kůře a k novému nastavení ke svému fyzickému tělu (platí pro objednávku ParaProtexu přes PřírodníCestou od 19.8.2021) 

 

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,... | Napsat komentář

Napsat komentář