Archiv rubriky: Aromaterapie

Tělové esence a aura spreje Rozkvést

Všechny esence Rozkvést jsou tvořeny na míru, připravuji je stejně jako výklady energetického otisku v propojení s energetickým polem konkrétního člověka.

Nabízím 2 druhy esencí

  1. Tělové esence Rozkvést v roll-onu – tělové esence pomáhají otevřít se příčinám potíží (zdravotních i jiných) – zvědomit nevědomé vzorce a otisky a uvolnit je z energetického pole.
  2. Aura spreje Rozkvést v rozprašovači – aura spreje pročistí a projasní vaší auru – vaše energetické pole.

Esence jsou ve švýcarském fialovém skle, díky kterému zůstává je zachována bioaktivita obsažených látek. Součást každé esence je karta se složením a shrnutím základních účinků esence. K esenci je možné objednat navíc poselství esence, jenž zprostředkovává poselství od bytostí rostlin a vašeho Vyššího já pro vaše „tady a teď“.

Mohu připravit esenci na podporu celkového zdraví, konkrétních orgánů, regenerační kůry nebo na harmonizaci a podporu jakékoli životní oblasti, vztahu, situaci, kterou právě ve svém životě prožíváte.

Cena esence:

více

Proč právě esenciální oleje Bewit aneb moje cesta k nim

Bewit na Prirodni cestou.czKdyž se ke mně esenciální oleje Bewit dostaly, nadchly mě – olej i firma Bewit :D . V té chvíli jako když se přede mnou „sami“ otevřou dveře, na které jsem dlouhá léta koukala a nevěděla, co udělat, aby se otevřely. Určitě znáte ten pocit, kdy cítíte, že to, s čím nebo s kým jste se setkali nebo co právě prožíváte, je něco zásadního pro vás, váš život, váš směr, vaší nějakou vizi.
A možná také znáte pocit, kdy i přes tento prvotní, naprosto jasný pocit, se postupně objeví i pocity jiné.. Nejsou tak jasné, jsou mnohem mlhavější, hutnější a nedají vám pokoj a velmi snadno díky nim zapomenete na ten prvotní pocit „jasnosti“. Najednou si všímáte hlavně toho, co vám na tom nesedí a nevnímáte, že to jsou téměř vždy jen emoční otisky a vzorce myšlení, které té jasnosti brání.
U mě se moje vlastní otisky a vzorce projevily hlavně přes cenu esenciálních olejů Bewit.
více

Intuitivní aromaterapie

Ve zdravotní aromaterapii nebo jakémkoli pojetí opírající se o nějaký našimi znalostmi ohraničený systém volíme esenciální olej podle chemické složení a jejich nám známých terapeutických účinků. Jde v podstatě o podobný analytický přístup jako využívá moderní medicína, kdy se podle různých příznaků a projevů volí na základě výzkumů, znalostí a zkušeností určitá esence nebo směs esencí a určitý postup léčení, harmonizace nebo jiného využití.

Tento postup je účinný a dokážeme díky znalostem o složení a účincích rostlin a silic významně ovlivnit v podstatě všechny systémy v těle, ale bez oboustranně otevřené komunikace se neotevíráme všemu, co nám rostliny nabízí.

více

Éterické a nosné oleje podle elementů

více

Aroma difuzér Bewit – zkušenosti

více

Masáž pro podporu lymfatického systému

více

Esenciální oleje – barvy a čakry

více

Aromaterapie na pracovišti

více

celkem 20 článků na 2 stranách