Archiv rubriky: Bez parazitů, plísní, virů,…

Proti parazitům – ParaProtex – info k cenám a objednání

Přestože se zdá, že je to mimo Rozkvést, je to jen zdání a mnohé to tímto směrem v poslední době vede a obrací se na mě, tak zde napíši informace o možnosti objednání protiparazitového přípravku ParaProtex + odkazy na články k tématu parazitů a vlivu na nás atd. na mém druhém webu PřírodníCestou, které se tomu věnují + info k registraci u CaliVita, cenám, možnosti spolupráce,…

více

Kůra proti parazitům s ParaProtex – zkušenosti, dotazy

 

ParaProtex CaliVita

ParaProtex – zdravé tělo bez parazitů

Protože se některé otázky kolem kůry proti parazitům a přípravku ParaProtex opakují, vkládám je jako informace, které budu průběžně aktualizovat a rozšiřovat podle vašeho zájmu

  • Z jakého důvodu je nutná registrace do sítě CaliVita před objednáním ParaProtexu?
  • Jak se registrovat do sítě CaliVita a co členství obnáší?
  • Jak objednat ParaProtex, když žiji na Slovensku?
  • Jak mi zaručíte, že váš přípravek mě zbaví plicních Chlamydií.
  • Kdy je nejvhodnější si kůru proti parazitům udělat?
  • Je možné ParaProtex dávat také zvířatům a jaké je pro ně dávkování?
  • Proč doporučuji před kůrou s ParaProtexem očistu jater?
  • Jaké je složení ParaProtexu?
více

Očistná kůra nejen proti parazitům v mapě

 

Protože se na toto téma objevují dotazy stále častěji, vytvořila jsem mapku pro ty, kteří uvažují na kůrou ať už protiparazitovou nebo „celkově“ očistnou a regenerační z produktů zde na PřírodníCestou.cz.
více

*5 kroků ke zdraví a k sobě samému

více

Je možné (vy)řešit paraziy bez ATB?

Ahoj, na biorezonacii mi našli Trichomonas vaginalis, ako riešť alternatívne , bez ATB ?

Ahoj :-)

Parazit jako parazit, není třeba řešit, jak se jmenuje a kde přesně se nachází. Vždy se tam nachází z jedno jediného důvodu – že mu naše tělo vytvořilo příznivé podmínky pro život.

Protiparazitová kůra může pomoci tělu zbavit se parazitů stejně jako antibiotika, navíc ho celý pročistit a spustit tím samoléčivé a regenerační procesy v celém těle (i v mysli :-) )

Ze zkušeností bych volila kombinaci

ParaProtex + Pure Yucca + Liquid Chlorophyll (návod k dávkování a další inspirace ke kůře zašlu)

(po jednom balení vyjde na první fázi kůry, což je necelý měsíc)

Začnete-li pár dní současně s jaterní regenerací, celý ozdravný a očistný proces bude probíhat rychleji a „příjemněji“.

Jste-li ze Slovenska, objednávky zde PrirodnouCestou.sk

 

 

více

Jak odčervit celou rodinu

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou a žádostí o radu ohledně odčervení (dospělí a 3 děti ve věku 12 měsíců, 8 a 12 let) z důvodů zdravotních potíží. Již několik dní aktivně konzumujeme čerstvý česnek, kamarádka mi přeposlala odkaz na Vaše stránky, které jsem nyní četla a věřím, že mi můžete pomoci.Velmi děkuji za odpověď a pomoc, v této chvíli zoufalá matka, která asi něco zanedbala. Velmi děkuji. M.

Milá Martino, v první řadě je třeba se uklidnit a začít se na to dívat jinak, protože jinak celou situaci jen komplikujete.
Důležité je přestat si cokoli vyčítat a také se přestat zaměřovat na něco jako jsou parazite.
Přestože to pro vás asi hned nebude jednoduché, začnete se na celou rodinu dívat jako na zdravé lidi, kteří si rozhodli pročistit svá těla. Současný stav berte pouze jako popostrčení k tomu začít o sebe s láskou pečovat. To je to hlavní.

Pro starší děti a vás rodiče bych doporučila kůru z ParaProtexu+Pure Yucca + Liquid chlorophyll, po doužívání jednoho balení udělat měsíc pauzu, nasadit probiotika ac-zymes (pro děti Probio Balance) a za měsíc kúru opakovat. Přesný rozpis pro děti i dospělé s dalšími doporučeními Vám zašlu. Před nebo souběžně s kůrou je vhodné podpořit játra jaterní regenerací.

8 měsíční dcerku neřešte, ta je energeticky spojená s Vámi, takže jí nejvíce pomůže tak, že v sobě harmonii nastolíte Vy jako matka.

Jinak vřele doporučuji výklad energetického otisku :-)

více

Nastartuj své ZDRAVÍ

 

Jsem moc ráda potěšená, kolik lidí se začíná stále více a do hloubky zajímat o to, jak přírodní zákony fungují a jak nastartovat své zdraví.

více

celkem 22 článků na 3 stranách