Archiv rubriky: Překyselení organismu

Očistná kůra nejen proti parazitům v mapě

 

Protože se na toto téma objevují dotazy stále častěji, vytvořila jsem mapku pro ty, kteří uvažují na kůrou ať už protiparazitovou nebo „celkově“ očistnou a regenerační z produktů zde na PřírodníCestou.cz.
více

Názor na chemickou léčbu

Ahoj Anezko, chci se zeptat na tvuj nazor leceni chemicko cestou, kterou prosazujem Dr. Blahova. Tvrdi, ze bylinky na vse nestaci. Ja se te cesty docela bojim. Dekuji

David

více

Je možné (vy)řešit paraziy bez ATB?

Ahoj, na biorezonacii mi našli Trichomonas vaginalis, ako riešť alternatívne , bez ATB ?

Ahoj :-)

Parazit jako parazit, není třeba řešit, jak se jmenuje a kde přesně se nachází. Vždy se tam nachází z jedno jediného důvodu – že mu naše tělo vytvořilo příznivé podmínky pro život.

Protiparazitová kůra může pomoci tělu zbavit se parazitů stejně jako antibiotika, navíc ho celý pročistit a spustit tím samoléčivé a regenerační procesy v celém těle (i v mysli :-) )

Ze zkušeností bych volila kombinaci

ParaProtex + Pure Yucca + Liquid Chlorophyll (návod k dávkování a další inspirace ke kůře zašlu)

(po jednom balení vyjde na první fázi kůry, což je necelý měsíc)

Začnete-li pár dní současně s jaterní regenerací, celý ozdravný a očistný proces bude probíhat rychleji a „příjemněji“.

Jste-li ze Slovenska, objednávky zde PrirodnouCestou.sk

 

 

více

Nastartuj své ZDRAVÍ

 

Jsem moc ráda potěšená, kolik lidí se začíná stále více a do hloubky zajímat o to, jak přírodní zákony fungují a jak nastartovat své zdraví.

více

Parazité versus překyselení organismu

Různé civilizační choroby nejsou v dnešní uspěchané a hektické době nic nového, a ačkoliv lékaři pravidelně upozorňují na možné problémy, jenom málokdo jim věnuje pozornost. Jedním z podceňovaných problémů je celkové překyselení organismu.

Dlouhodobé překyselení těla značně vyčerpává nejen potřebné minerály a ostatní živiny, ale nepříznivě ovlivňuje všechny orgány a systémy v těle. Dalším negativním hlediskem, které je neprávem přehlíženo je také fakt, že právě překyselené vnitřní prostředí je jako stvořené pro množení nejrůznějších parazitů, bakterií a plísní. Ty se do našeho těla mohou dostat jakkoliv, a to jak ze vzduchu, tak třeba i z jídla – v podstatě se jim nedá vyhnout, naším úkolem však je, vytvořit v těle takové prostředí, které jim nevyhovuje – tedy zdravé.

Kromě toho že mohou parazité přivodit našemu organismu různé komplikace kvůli vnitřní nerovnováze, doslova nás okrádají také o mnoho živin a zároveň nás následně zanášejí dalším odpadem. Výsledkem toho jsou nejen samotné zdravotní komplikace, ale také zvýšené chutě na různé potraviny, pocity únavy, nervozita nebo neschopnost zhubnout či naopak přibrat do ideální váhy.

Kromě cílené a účinné protiparazitové kůry, je nezbytné věnovat pozornost tomu, abychom tělo uvedli do mírně zásaditého stavu a vyhnuli se překyselení.  Výrazně tím urychlíte a podpoříte nejen prvotní kůru proti parazitům a plísním, ale přirozeným způsobem tak pomůžete zamezit jejich návratu.

více

Proč si v sobě nepěstovat parazity

Parazité, plísně, houby jsou organismy parazitující na naprosté většině lidí moderní civilizace. Ano, tito mikroorganismy k nám neodmyslitelně patří, pro naše zdraví jsou dokonce nezbytné – nazývají se také „čističi“, ALE..

Ale 1. zdaleka ne všechny a hlavně 2. zdaleka ne v takovém alarmujícím množství, v jakém je má v sobě většina lidí, která se cíleně nesnaží o pravidelné odčervování (je zvláštní, že od veterináře dostanete pro svého čtyřnohého mazlíčka odčervovací tablety pravidelně každý rok, u lidí se stále naivně všichni tváří, že nic takového nebylo třeba.. )

Takže – ano, někteří parazité svým způsobem čistí naše tělo od odpadních látek, kterými se živí, ale vylučují ještě škodlivější..

Parazité se nejčastěji nacházejí v trávicím traktu, ale velmi rádi osidlují také svaly a orgány jako jsou játra nebo srdce a další. Jsou příčinou nebo jednou z hlavních příčin řady zdravotních problémů a není-li s léčbou současně řešeno také odparazitování – odčervení, pak je to většinou jen zahlazování projevů, nikoli skutečná lečba nemoci, kterým by mělo být zdraví…

 

Jaké nemoci a zdravotní potíže signalizují přemnožené parazity

 

 • Zažívací potíže – nafouklé břicho, pocity plnosti, průjem nebo zácpa, pálení žáhy, syndrom dráždivého tračníku
 • Potíže s pletí – kopřivka, vředy, akné, různé boláky, puchýřky, záněty, otoky, dermatitida, loupání kůže
 • Únava – časté pocity vyčerpání, únavy
 • Problémy s váhou– hubnutím nebo naopak neschopnost nabrat váhu, nechutenství nebo naopak žravost a stálý hlad i při stálém jezení
 • Nervové potíže – deprese, nervozita, podráždění, neklid (odpadní látky, které paraziti produkují, dráždí nervovou soustavu), zapomnětlivost, nesoustředěnost
 • Oslabený imunitní systém– parazité snižují imunitní systém(aby byly lépe nerozpoznatelní),stálé kašlání a nachlazení
 • Srdeční potíže – rychlý a nepravidelný tep, bolesti na srdci
 • Alergie bez zjevné příčiny, potravinová alergie
 • Sexuální potíže u mužů i žen, menstruační problémy
 • Nespavost, časté buzení (často ve 2 až 3 ranní hodině), slintání a skřípání zuby během spánku
 • Chudokrevnost, nedostatek železa, krvácení dásní – paradentóza
 • Časté bakteriální a virové infekce, vracející se kvasinky, gynekologické výtoky
 • Bolesti svalů, bolesti zad, ramenou, artritida
 • Svědění uší, nosu, řitního otvoru

 

Jak souvisí naše chutě s parazity a plísněmi

Parazité jsou velmi důmyslní, nedají se jen tak lehce ošálit a jdou si tvrdě za svým cílem – tím je samozřejmě pravidelný přísun jejich oblíbené potravy. Nejenže mají neuvěřitelnou výdrž a „přeživší“ schopnosti, ale doslova nás dokáží i ovládat. Jak?

Například tím, že vypustí speciální chemické látky, které u nás vyvolávají chutě přesně na taková jídla, která milují – sladkosti, mastná, vypečená nebo různě „křupavá“ jídla, pečivo, těstoviny a jiné výrobky z mouky. Velmi oblíbené jsou samozřejmě jakékoli umělé ovocné šťávy, alkohol a jakákoli zpracovaná jídla – tedy i vařená.

Stojí také za stále zvyšující konzumaci jídla, která pocitově neuspokojí a člověk má stále pocit hladu.

 

Co dalšího parazité milujíParaProtex - účinně proti plísním a parazitům

 

Tito příživníci se nás všemožně snaží dokopat k tomu, co potřebují a zároveň sami vytváření pro svůj spokojený život v nás,

tím je co nejvíce:

 

 • překyselené tělo
 • střeva zaplněná odpadem z nevhodných jídel
 • zahleněný organismus
 • oslabený imunitní systém

Zkrátka jim maximálně vyhovuje, když se o své zdraví staráme minimálně. A když už, tak za pomoci chemie, to je pro ně ta úplně nejmilejší třešnička na dortu :-)

 

Jak docílit, aby se u nás parazitům nelíbilo?

 

Návod na to, jak se zbavit parazitů je sice jednoduchý, leč zároveň ani trochu snadný.. Stačí „pouze“ vyčistit své tělo a udržovat ho v takovém stavu, aby pro tyto cizopasníky nebyl ani trochu atraktivním příbytkem..

 

Doporučuji: PARA PROTEX – vyjímečný, silný a účinný pomocník proti parazitům

více

Proč je překyselení těla tak nebezpečné

V překyselených částech těla se často najednou zhroutí celý systém zásobování kyslíkem a živinami.

více

celkem 15 článků na 2 stranách