Kočičí dráp – Uncaria tomentosa

Nemoc a jak se proti ní bránit

Neustále roste počet lidí trpících onemocněním, které jsou způsobené slabou obranyschopností. Patří sem náchylnost k infekcím: obyčejné nastydnutí, bronchitida, zápal plic, zánět dutiny nosní, infekce močových cest, opakující se virové infekce, mimo jiné i opary objevující na rtech a způsobené herpesovým virem. V podstatě nemoc není způsobena původcem, který se po oslabení obranyschopnosti v našem těle rozmnoží, nýbrž jí více méně pouze náhodně vyvolá. Příznaky nemoci jsou signály organismu, které často upozorňují na oslabení odolnosti. Tyto varovné signály musí brát každý vážně. Moudrými zákroky my sami můžeme předejít potížím. K tomu je však zapotřebí, abychom svůj imunitní systém udržovali v neustálé pohotovosti, abychom jeho sebeléčitelskou schopnost průběžně posilovali. K tomu poskytuje účinnou pomoc CaliVita výrobek ImmunAid, který je určen k tomu, aby přirozeným způsobem podporoval a posílil fungování imunitního systému.
“Kočičí dráp”

Informace týkající se Kočičího drápu

Hlavním komponentem přípravku je rostlina “Kočičí dráp” (Uncaria tomentosa). Indiáni již více než 2000 let používají k léčbě onemocnění kořeny a listy liány “Kočičího drápu”. Výzkumy potvrdily její účinky protizánětlivé, ničící viry a neutralizující volné radikály.
Hlavními účinnými látkami “Kočičího drápu” jsou různé alkaloidy, které výrazně podporují tvorbu a aktivitu lymfatických buněk, jakož i funkce bílých krvinek zaměřené na odstranění cizích buněk, původců nemocí a znečištění. Některé složky “Kočičího drápu” jsou močopudné, snižují teplotu, jiné zase podporují parasympatickou funkci vegetativní nervové soustavy, čili dopomáhají k uvolnění. V Evropě se “Kočičí dráp” dostal do středu zájmu kvůli svým účinkům zamezujícím tvorbu nádorů.
Zinek

Její  účinky

Tato důležitá minerální látka má mimořádně významný vliv na imunitní systém. Podporuje tvorbu a aktivitu prvků, které sehrávají roli v obranném mechanismu člověka. Jsou to fagocyty (pohlcující a tím zneškodňující původce nemocí a cizorodé látky) a “paměťové buňky” (lymfatické buňky vznikající po prvních setkáních s bakteriemi a viry, a po opakovaných setkáních se na ně pamatují a tak okamžitě zahájí tvorbu specifických buněk, resp. protilátek). Z toho plyne, že zinek má z hlediska fungování imunitního systému jedinečné postavení a že ho nelze nahradit žádným jiným stopovým prvkem. Čím menší množství zinku obsahuje organismus, tím je slabší jeho imunitní systém. Jedním důsledkem tohoto stavu je větší náchylnost k infekcím.
Významné množství zinku obsaženého v ImmunAid podporuje imunostimulační účinky “Kočičího drápu”.

ImmunAid – Kočičí dráp s možností 25% slevy a dalších výhod.

 

Rubriky Léčivé rostliny a bylinky | Komentáře nejsou povoleny.