Zahlenění versus zanesená střeva

Různých problémů, které mohou postihnout naše tělo, je především v dnešní hektické době více než dost, a svým životním stylem si mnoho lidí na různé problémy doslova zakládá. Jedny z častých komplikací u mnohých lidí jsou komplikace spojené s dýchací soustavou, nejčastěji s plícemi a průduškami. Jedná se především o nepříjemné zahlenění, které způsobuje zhoršené dýchání a hlavně dráždivý kašel, při kterém samotný hlen můžeme dostat z těla ven.

Dnes již není žádným tajemstvím, že tyto problémy mají původ úplně jinde, než právě v samotných dýchacích orgánech. Pokud tedy máte s těmito orgány problémy dlouhodobě, zaměřte se na své tlusté střevo. Právě tento orgán je párovým orgánem s našimi plícemi, a tak problémy jednoho značí nesprávné fungování toho druhého.

Při zahlenění je vaše tlusté střevo zcela jistě zanesené a potřebuje vyčistit.  Očista tlustého střeva vám pomůže účinně odstranit usazené odpadní látky a zlepší se jeho funkce. Díky tomu se zlepší nejenom celkový zdravotní stav , ale detoxikací tlustého střeva odlehčíte také právě dýchacím orgánům.

Očistu našich střev bychom neměli podceňovat ani v případech, kdy se nás netýká přímo samotné zahlenění. Očistu střev bychom si měli dopřát všichni minimálně 1x za rok, ideální dobou je podzim, vhodné je také jaro.

Zdraví a čistota tlustého střeva má důležitý vliv na všechny vnitřní orgány a celkovou vnitřní rovnováhu.

Rubriky Detoxikace - očista těla, Přírodní léčba nemocí | Napsat komentář

Napsat komentář