O webu

Petra-Anežka Šarmová

Web Přírodní cestou jsem v roce 2009 založila zejména kvůli prezentaci doplňků stravy firmy CaliVita. Od začátku mě to však vedlo věnovat se zde i tomu, co mě osobně zajímalo nejvíce – provázat otázky péče o své tělo a zdraví s dalšími oblastmi života a vnímat a porozumět souvislostem, které nám situace, do kterých se ve svém životě dostáváme, říkají, k čemu nás vedou, jaký mají smysl.

 

Dlouho jsem hledala nějaký vnější systém, který by nám pomáhal jít po naší jedinečné cestě s radostí. Při péči o zdraví může pomoci Pentagram neboli 5 prvků, při sebepoznávání mě velmi vyhovuje systém čaker, který vede i k propojení s intuicí. S tou jsem se dokázala propojit při svých výkladech druhým lidem, ale ne vždy jsem se odvážila se s ní spojit také ve svém osobním životě.

 

Právě uvědomění toho, že sama mám “strach” některé věci ve svém životě řešit, že sama někdy jednám na základě pocitů viny či studu a nevyjadřuji ve všem sama sebe, mě přivedlo k emočním otiskům, k jejich vnímání a odpoutávání se od nich. Jsou to právě nevědomé emoční otisky, kterými si bráníme být v harmonii se svým srdcem a porozumět svému intuitivnímu vedení.

 

Radost z objevování sami sebe i sebe ve všem kolem nás přeje Petra

 

 

Přeji vám příjemně strávený čas na PřírodníCestou.cz :-)

Petra Šarmová (svého času jsem zde byla pod jménem Anežka ;-) )

  • mail Petra@PrirodniCestou.cz
  • telefon 775 035 436 (volání ve všední dny mezi 9-14 hodin – v případě zájmu zavolám já Vám dle domluvy, i mimo uvedený čas)

 

Informace na stránce PřírodníCestou.cz nejsou návodem k léčení, ale slouží pouze jako inspirace. 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář