Možnost spolupráce

Máte-li zájem o vytváření dalšího svého příjmu nebo přímo budování svého vlastního podnikání či již máte například svojí poradenskou praxi, mohu vám nabídnou spolupracovat se mou dvěma směry, které se mohou i prolínat :-)

  • doporučováním produktů firmy CaliVita, kterými jsou doplňky stravy, přístroje podporující zdraví a přírodní kosmetika.
  • doporučováním produktů české firmy Bewit, která se zaměřuje na esenciální oleje v terapeutické kvalitě.

Moje cesta v této oblasti začala spolupráci s firmou CaliVita, v roce 2016 jsem začala spolupracovat s firmou Bewit. Obě firmy fungují na systému MLM – tedy síťového marketingu, u kterého se mnohým lidem ukáže tolik emočních otisků, že je to nepustí dál ;-) . I já jsem s tím svého času vnitřně hodně “bojovala” a v podstatě nevyžívala možnosti MLM systému a měla pouze koncové spotřebitele, žádné své “sítě”.

Oči mě v tomto otevřela právě firma Bewit a i to, čemu jsem se ve spojení s rostlinami otevřela. Obě firmy fungují podobně a přesto v něčem také celkem odlišně, zejména z pohledu toho, chcete-li se stát jejich partnery a budovat si s propojení s nimi svůj příjem.

Máte-li zájem se ponořit do seberozvoje i podnikání (kterému se věnujete během své současné práci či naplno), vřele doporučuji Revoluční marketing a propojit tento opravdu velmi podrobně propracovaný program s vlastní cestou – s klubem Harmony with heart :-)

Všichni spolupracovníci mají mojí osobní podporu, ráda předám své zkušenosti a pomohu v začátcích i kdykoli poté. 

V případě dotazů mě můžete kontaktovat na e-mailu petra@prirodnicestou.cz nebo telefonním čísle 775 035 436 (ve všední dny 9-14). Ráda předám své zkušenosti a podpořím na vaší cestě. Petra Šarmová

 

SPOLUPRÁCE S FIRMOU CALIVITA

logo_cv_bg1Do sítě CaliVita jsem vstoupila ne kvůli spolupráci, ale kvůli jejím produktům,  před více jak 10 lety to konkrétně bylo Noni (v té době bylo Liquid Noni, poté do nabídky byla zařazena také bio verze Organic Noni) a Evening Primrose Oil (pupalka dvouletá). O mých TOP současnosti píšu v článku o firmě Calivita – denní porce zdraví.

Základem spolupráce je stát se platným členem sítě CaliVita.

Jak se stát členem sítě CaliVita-PřírodníCestou.cz

  • registračním nákupem přímo zde na e-shop PřírodníCestou.cz nebo
  • vyplněním registrace a následným prvním nákupem přímo na CaliVita.cz (jako číslo sponzora uveďte mé členské číslo 0422801213).
  • pro slovenské zákazníky přes www. PrirodnouCestou.sk
  • máte-li bydliště v jiném státě, pak se můžete registrovat i objednávat produkty dle země přes www.CaliVita.com

E-shop PřírodníCestou.cz mohou moji členové využít také pro registraci a nákupy svých vlastních členů. V takovém případě je nutné během registračního (prvního) nákupu uvést do poznámky před odesláním objednávky členské číslo sponzora (člena sítě CaliVita-PřírodníCestou.cz, pod kterého mám nového člena nechat zaregistrovat)

SPOLUPRÁCE S FIRMOU BEWIT

logoČeská firma Bewit mě hned při prvním setkání zaujala nejen svými produkty – kvalitními éterickými oleji, ale také svým celkovým pojetím přístupu k životu, zdraví i možnostem spolupráce. Více o firmě Bewit a jejích nabídce se dozvíte v článku BEWIT – esenciální (éterické) oleje a celistvý přístup k životu

Osloví-li Vás olejíčky a filozofie celé firmy, stejně jako mě, můžete s firmou Bewit začít spolupracovat – šířit své zkušenosti s těmito esenciálními oleji dál nebo je zařadit do nějaké své nabídky či je používat při své poradenské či masérské praxi. V takovém případě firma Bewit nabízí možnost partnerství, kterou nazývá “osobní franšízu”, kdy vám poskytuje svojí podporu (v jejím případě opravdu velkorysou), díky které můžete budovat svůj další příjem v podstatě okamžitě.

Registrace je bezplatná a nezavazuje nikoho k nákupu produktů – naopak díky ní každý získá řadu možností. Máte-li zájem o spolupráci, tak se můžete těšit například na okamžitý přístup do vlastní přehledné virtuální kanceláře, ale i na jiné výhody, které běžné opravdu nejsou.

Registrace vašich nových členů nebo nákupy poté probíhají přímo v e-shopu na vaší jedinečné adrese, kterou získáváte ihned po registraci a máte možnost si také zvolit název svého jedinečného odkazu.

 

 

2 komentáře

2 komentáře u Možnost spolupráce

Napsat komentář