On-line konzultace, výklady psycho-emočních příčin nemocí

Každý ve svém životě řeší to své.. Období klidu se střídají s obdobím zvratů a v životě se nám může mnohokrát vrátit to, co jsme mysleli, že už je za námi, že máme nějak „vyřešeno“. Vše se nám – ať se nám to líbí nebo ne – odkrývá postupně a přesně tak, jak má a jak jsme připraveni to zvládnout, i když to někdy může vypadat jako nezvládnutelné..

Někdy pro nás bývá obtížné některým věcem porozumět, někdy je to dokonce nemožné. Některé situace nás vedou ke změně, některé zase k přijetí něčeho.

Jestliže nám v běžném životě zkreslují vnímání naše navyklý  způsob myšlení a chování a náš vlastní citový svět, pak tomu ve složitých situacích bývá dvojnásob (minimálně ;-) ).

Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a pomoci nám se s ní snadněji, rychleji a „příměji“ vypořádat. Výklad tvořím v propojení s Vaším energetickým otiskem.

 

Jakým způsobem on-line konzultace probíhají

Vše může probíhat plně on-line – můžeme se domlouvat přes e-mail nebo telefon, výklad/vhled je zpracovaný písemně a zasílán e-mailem, esence zasílám Českou poštou.

V případě Vašeho zájmu je možné domluvit osobní setkání v Plzni.

Výklad zahrnuje i následné doplňující otázky.

Rozsah výkladu/vhledu

Cena výkladu/vhledu zahrnuje jedno téma, většinou se samozřejmě v tématu dotýkáme i témat jiných, ale obecně jedno téma – jeden výklad/vhled. Máte-li pocit, že nevíte, na které téma se zaměřit nebo od které začít něco řešit, můžeme to domluvit společně (je možné i více témat – výkladů najednou).

Přesný rozsah výkladu dopředu nelze určit, ve výkladu uvedu vše, co cítím, že uvést mám a máte vždy možnost na doplňující otázky, které se v souvislosti s ním mohou objevit. Protože výklad není ve většině případech pouze jednostranným „aktem“ z mé strany, ale jde před i po jeho vyhotovení o vzájemnou interakci, aktuální výklad je brán za ukončený po vyjasnění souvisejících otázek ze strany klienta.

V případě zájmu o esenci na míru k tématu výkladu, připravuji jí po jeho ukončení, jsou tedy tvořeny v propojení na vaše aktuální energetické pole, ve kterém po výkladu dochází ke změnám. Esence Rozkvést – Harmony with heart pomáhají vnímat a uvolňovat emoční otisky, které s daným tématem souvisí a energeticky nám pomáhají projít potřebnými změnami a otevírají nás porozumění svého své intuice – intuitivní aromaterapie.

Cena:

 • 1.600,- Kč – výklad energetického otisku

 

Za samozřejmost považuji diskrétnost, stejně jako ochranu osobních údajů a svěřených informací.

I v případě, že je součástí výkladu jiná osoba než osoba, která o výklad žádá, vždy je výklad zaměřený na toho, kdo si výklad pro sebe objednal – mého klienta. Případným dalším lidem v „příběhu“ klienta se věnuji pouze v provázáním s klientovo energetickým otiskem, tedy řešíme klienta, nikoli jiné osoby (včetně partnerského výkladu).

V případě zájmu se na mě obraťte na e-mail Petra@PrirodniCestou.cz (svého času jsem zde psala pod jménem Anežka ;-) )

 

 

 

 

33 komentářů

33 komentářů u On-line konzultace, výklady psycho-emočních příčin nemocí

 1. Irena Irena :

  Doporučuji, doporučuji, doporučuji. Anežka ukázala úplně jiný pohled na svět a čím více ho aplikuji v reálném životě, tím jsem šťastnější. Děkuji upřímně z celého srdce. Irena

 2. Luca :

  Skvělý Anežko, moc děkuji za nabídku, už jsem ti napsala mail. Dostala jsem na tebe výborné reference od Katky z Tábora (asi víš které ;-) a moc se těším na spolupráci :-)

 3. Luca :

  Tímto bych chtěla poděkovat Anežce za vypracování písemného tarotového rozboru. Čekala jsem kvalitu, ale tohle předčilo mé očekávání a dalo mi to odpovědi na otázky, které řeším už několik let. Teď mi to přijde, že ty rodinné konstalace působily naopak proti mé harmonii. Díky Tvému rozboru jsem pochopila víc než za roky na kurzech.MOC DĚKUJI!

 4. Jana :

  Dobrý den Anežko, co vše zahrnuje mini konzultace? Nevím, jestli jsem to dobře pochopila z nějakého komentáře tady na stránkách – připravuješ nějaký placený kurz, který by obsahoval různé oblasti života „v jednom“? Děkuji za Vaše inspirativní stránky.

  • Anežka Anežka :

   Jano, děkuji. Součástí mini konzultace je v podstatě to samé, co v konzultaci základní, ale kvůli časovým možnostem v „osekané“ verzi, někomu to ale stačí, zejména jedná-li se například o tarotový rozbor, tam je mini většinou plně dostačujjící.

   Ke kurzu – ano, už je téměř připravený, v nabídce se objeví začátkem prosince. Na rozdíl od konzultace zahrnuje všechny základní oblasti života a jeho cílem vlastně je, aby už člověk další konzultace a kurzy vlastně nepotřeboval…:-D:-)

   Konzultace samozřejmě v nabídce zůstanou, jsou osobní a v některých případech jistě vhodnější.

 5. Luk :

  Anežko děkuji za včerejší konzultaci. Dala mě víc než jsem čekal a hlavně nyní vím, jak jsi velmi příjemná ve skutečnosti jsi. Navodila jsi ve mě takový klid a víru, že jsem se rozhodl správně a díky tomu se teď opravdu mohu dívat na tu druhou záležitost úplně jinak, za to Ti moc děkuji!!!!
  Kurz 100% absolvuji, pretože cestu kterou jsi mě při konzultaci ukázala chci jít a jsi člověkem, který mě dokáže velmi inspirovat. A také po včerejšku vím, že se určitě nebudu nudit, tvůj smysl pro humor je mi moc blízký ;-)

 6. Evu23 :

  Také bych touto cestou chtěla poděkovat za velmi lidský a otevřený přístup při konzultaci. Petra-Anežka je člověk, na kterého jsem dostala nadšené reference od člověka, kterého si moc vážím. Jsem velmi ráda, že jsem se ke konzultaci odhodlala, Anežka má nezvykle velký vhled do života a pomohla mi změnit náhled na věc, kterou řeším už několik měsíců. Také děkuji za to, že mi věnovala mnohem více času, než bylo objednano a bylo již k večeru. Odcházela jsem v takové náladě v jaké jsem už dlouho nebyla. A stav přetrvává. Vím, co mám na sobě změnit a jsem přesvědčená, že kurz mi v tom bude velkou pomocí, protože Anežce jde o to, aby lidé opravdu pochopili jak vesmírné zákony fungují. Děkuji a přeji krásný vikend.

 7. Ester :

  Nemyslela jsem si, že bych se dostala do situace, abych Petru-Anežku žádala o radu. Stalo se ale něco, co jsem nečekala a požádala o výklad.
  A jestli někdo váháte, protože si myslíte že dozvíme jen něco neurčitého a všeobecného (jako jsem si myslela dřív já), tak se pletete jak nejvíc ;-)
  Péťo, děkuji ještě jednou a jestli budeš dělat nějaký kurz, kde se můžu naučit vnímat jako Ty, tak se okamžitě hlasím :-)

 8. Irena Irena :

  Po dvou letech jsem se odhodlala opět využít Petry služeb. A výklad byl teđ velice přímočarý a přesně to jsem potřebovala :-)

 9. Hanka Hanka :

  Petro děkuji za výklad, velký obdiv :-)

 10. Verunka :

  Péťo chtěla jsem se zeptat jestli se věnujete také výuce výkladu energetického otisku. Děkuji.

 11. Lentilka Lentilka :

  Petruš, po čase mě to k Tobě zase přitáhlo a chci umět energetické otisky jako Ty ;-)
  Hodně se toho v mém životě změnilo, nemám chuť už do žádných obecných kurzů ale za to mě hodně láká vedení přímo od Tebe. Jdu vlastní cestou, ale vím že dokážeš mít nadhled jako nikdo koho znám ;-)
  Co osobní průvodcovství? (*)

 12. Sara :

  Nic konkrétního mě netrápí, ale něco bych ráda víc rozvinula, a hned jsi mi napadla Ty ;-) Kouknu, co je u Tebe nového a mám čtení na další týden :-D
  A po přečtení nabídky výkladů už je mi jasný, proč mě to sem přitáhlo :heart:
  Dostanu s výkladem i balíček? Tak to jsem zvědavá moc a možná ještě o něco víc ;-)
  Už Ti píšu :-)

 13. Dominika :

  Petro je možné domluvit taky osobní setkání?

 14. Sara :

  Petrus dnes mi od Tebe dorazil balíček a přestože se mi moc líbily všechny Tvoje kurzy, které jsi Ty sama nebo společně s Terezkou dělala, tak to, jak teď děláš výklad a ty věci, co jsi k tomu poslala…To je max :star: . Nevím, jak do slov dát to, co cítím, napadá mě jediný výstižný slovo a to je SVĚTLO (*)

  Pak mě ještě napadá slovo DĚKUJI :heart:

  A ještě jedno- VIBRÁTOR :rofl: :rofl: To, co si mi napsala, s tím, co jsi poslala, to je zdroj takových vibrací, to sila :-D A hned jdu na toto, víš na co, viď? :-D
  (Ještě napíšu email, s jistýma věcma a heslama jsi mě fakticky dostala ;-) :heart: )

 15. Hanka Hanka :

  Děkuji Petře za podporu a osobní přístup a rady při detoxikační kůře, cítím se teď jako znovuzrozená :-)

 16. Katy :

  Děkuji za hodně výživný výklad, super směs esencí a kopu inspiraci :-)

 17. Adela :

  Chci poděkovat ještě jednou za výklad a celý web, Petro děkuji za všechno, co jsem díky Tebe získala a za všechno co děláš pro ostatní. Adéla.

 18. Linda :

  Petruš děkuji za nové články a ještě víc za výklad, který jsem dnes dostala, číst to byl hodně silný zážitek. Za jak dlouho můžu požádat o další? :D

 19. Anetka :

  Výklad od Petry upřímně mohu doporučit. Z esence a náramku jsem také nadšená. Děkuji, že jsem našla Vaše stránky, Petro!

 20. Lucka :

  Ještě jednou moc děkuji za všechno kolem přepisu limbického otisku, perfektní Peťo :heart:

Napsat komentář