On-line konzultace, výklady energetického otisku

Každý ve svém životě řeší to své.. Období klidu se střídají s obdobím zvratů a v životě se nám může mnohokrát vrátit to, co jsme mysleli, že už je za námi, že máme nějak “vyřešeno”. Vše se nám – ať se nám to líbí nebo ne – odkrývá postupně a přesně tak, jak má a jak jsme připraveni to zvládnout, i když to někdy může vypadat jako nezvládnutelné..

Někdy pro nás bývá obtížné některým věcem porozumět, někdy je to dokonce nemožné, někdy jsem v nastavení, které nám výhled znemožňuje.

Jestliže nám v běžném životě zkreslují vnímání naše navyklý  způsob myšlení a chování a náš vlastní citový svět, pak tomu ve složitých situacích bývá dvojnásob (minimálně ;-) ).

Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a pomoci nám se s ní snadněji, rychleji a “příměji” vypořádat. Výklad tvořím v propojení s Vaším energetickým otiskem.

 

Jakým způsobem on-line konzultace probíhají

Vše může probíhat plně on-line – můžeme se domlouvat přes e-mail nebo telefon, výklad/vhled je zpracovaný písemně a zasílán e-mailem, esence zasílám Českou poštou.

Výklad zahrnuje i Vaše následné doplňující otázky.

Rozsah výkladu/vhledu

Cena výkladu/vhledu zahrnuje jedno téma, většinou se samozřejmě v tématu dotýkáme i témat jiných, ale obecně jedno téma – jeden výklad/vhled. Máte-li pocit, že nevíte, na které téma se zaměřit nebo od které začít něco řešit, můžeme to domluvit společně (je možné i více témat – výkladů najednou).

Přesný rozsah výkladu dopředu nelze určit, ve výkladu uvedu vše, co cítím, že uvést mám a máte vždy možnost na doplňující otázky, které se v souvislosti s ním mohou objevit. Protože výklad není ve většině případech pouze jednostranným “aktem” z mé strany, ale jde před i po jeho vyhotovení o vzájemnou interakci, aktuální výklad je brán za ukončený po vyjasnění souvisejících otázek ze strany klienta.

V případě zájmu o esenci na míru k tématu výkladu, připravuji jí po jeho ukončení, jsou tedy tvořeny v propojení na vaše aktuální energetické pole, ve kterém po výkladu dochází ke změnám. Esence Rozkvést pomáhají vnímat a uvolňovat emoční otisky, které s daným tématem souvisí a energeticky nám pomáhají projít potřebnými změnami a otevírají nás porozumění svého své intuice.

Cena:

  • 1.600,- Kč – výklad energetického otisku
  • 1.980,- Kč – výklad včetně květové esence na míru a poštovného (možno zaslat poštou nebo zásilkovnou, zasílám i do Slovensko)

 

Za samozřejmost považuji diskrétnost, stejně jako ochranu osobních údajů a svěřených informací.

I v případě, že je součástí výkladu jiná osoba než osoba, která o výklad žádá, vždy je výklad zaměřený na toho, kdo si výklad pro sebe objednal – mého klienta. Případným dalším lidem v „příběhu“ klienta se věnuji pouze v provázáním s klientovo energetickým otiskem, tedy řešíme klienta, nikoli jiné osoby (včetně partnerského výkladu).

V případě zájmu se na mě obraťte na e-mail Petra@PrirodniCestou.cz (svého času jsem zde psala pod jménem Anežka ;-) )

 

 

 

 

33 komentáře

33 komentářů u On-line konzultace, výklady energetického otisku

Napsat komentář