Archiv rubriky: Biorezonanční terapie – z domova

Biorezonance – jak funguje?

Jak funguje biorezonance - Prirodni cestou.cz

Pro to, abychom skvěle fungovali

Lidské tělo se skládá z buněk a naše tělo každou z nich vyživuje, produkuje energii a při jeho činnosti vznikají metabolické produkty. Přitom v našem organismu probíhá každou vteřinu miliardy chemických procesů. To znamená, že v buňkách dochází každou vteřinu přibližně k 7000 chemickým reakcím.

více

Nová generace BioHarmonex 4.0 – “Domácí” rezonanční terapie

unnamed
High-tech design…
Nové programy…
Funkce MyBio …
Světelná terapie

více

Bio-Harmonex – časté otázky

Bio-Harmonex je biorezonanční přístroj, který mě opravdu překvapil. V tomto článku uvádím oficiální údaje, ale brzy dodám také své vlastní zkušenosti.

více

CommuniGuard – ochrana proti elektrosmogu

Používání moderních technologií a elektrických přístrojů je nemožné bez elektromagnetického pole. Všechny elektrické přístroje a prostředky přenosu vysílají elektromagnetické vlny. Elektromagnetický smog může být neviditelný, ale je potencionálně škodlivý pro zdraví a narušuje pocit pohody.

více

Pomozte buňkám znovu pracovat na frekvenci zdraví

Činnost přístroje BIOHARMONEX je založena na metodě biorezonance. Biorezonance je částí vědeckého světa považována za jednu z léčebných metod budoucnosti. Především proto , že se jedná o metodu neinvazivní , nenásilnou, účinnou, snadno aplikovatelnou a především – zcela bezpečnou.

Říká se , že vše geniální je jednoduché. Je tomu tak i v tomto případě , neboť metoda biorezonance je založena na základních fyzikálníchBioharmonex - biorezonanční terapie doma zákonitostech. U přístroje BIOHARMONEX se vědcům podařilo, patřičnou frekvencí vyzařování pulsního magnetického pole, docílit patřičného nakmitávání buněk lidského organismu či jeho části.

Jak buňky fungují na frekvenci zdraví

Jednoduše řečeno: Každá buňka lidského organismu kmitá (vibruje) určitou naprosto přesnou rychlostí (frekvencí) Má určitou svoji ” pracovní rychlost.” Díky tomuto jevu si buňka vyměňuje informace s jinými buňkami , přijímá “do sebe” výživu (základní stavební kameny těla) , vylučuje zplodiny své činnosti (látková výměna) , pracuje jako biochemická továrna…atd. Vše je v pořádku , organismus je v harmonii.

Bohužel , díky nevhodným životním podmínkám , stravě, stresu, elektromagnetickému smogu a jiným zásadním faktorům náš organismus významně přetěžujeme! A tedy každou jeho buňku…

Při neharmonické frekvenci vzniká nemoc

Vědci zjistili následnou skutečnost. Přetížená buňka se “unaví” a změní svoji “pracovní rychlost”. Změní svoji frekvenci. Pozmění svoji činnost , pozmění svoji biochemickou aktivitu. Následuje změněný vývoj organismu směřující k disharmonii, nevyváženosti , následně k nemoci, obtížnému zvládání životních podmínek apod.

Biorezonance je jedna z možností, jak pomoci buňce (buňkám) znovu najít svou ztracenou ” pracovní rychlost”, jak zharmonizovat její procesy, jak bezrizikově nastolit harmonii celého složitého organismu.

 

Zdroj: Marcel Černoch, Diagnostika v praxi, Poznání

 

 

více

Biorezonance – biorezonanční terapie

Přírodní léčitelství se těší v posledních letech stále většímu zájmu a snaží se objevit spoustu nových postupů léčby nahrazujících nutnost podávání chemicky vytvářených látek do lidského těla. I biorezonance patří mezi obrovské přísliby medicíny do budoucnosti a zahrnuje řešení zdravotních problémů ovlivňováním základních funkcí. Předností je velmi obsáhlá možnost použití s žádnými vedlejšími účinky.

Podstata biorezonanční terapie

Biorezonanční terapie se zabývá informačním systémem pracujícím na principu rezonance s elektromagnetickými poli s extrémně nízkou intenzitou, zajíšťující nadmíru aktivní a přesné rozdělení informací. Signály vydávané přístrojem na tomto základě mohou jistým způsobem ovlivnit elektromagneticky řízené procesy našeho těla – přímo působí na specifickou tkáň nebo proces a tím umožní konkrétně cílenou terapii. Přístroj přenáší generované signály pomocí biologického okna (informačního kanálu), kudy se přenáší informace prospěšné organismu.

Jestliže máte zdravotní potíže, biorezonance učí naše tělo procesy, které již znalo dříve – v době zdraví a dobré tělesné kondice. V praxi se vzájemné rezonanční působení provádí v podobě elektroterapie, magnetické terapie nebo kombinované elektromagnetické terapie. Pokud použijete osobní přístroj BioHarmonex, vygenerované signály neucítíte přímo, ale projeví se mírnými vibracemi a teplem – ozdravujícími způsoby.

 

Komu biorezonance pomůže?bioharmonex-spravne-228x228

Biorezonance pomůže především s chorobami a potížemi jako migréna, chronická únava, porucha imunity, záněty střev, psychické potíže, detoxikace, poruchy koncentrace, alergie, astma, akné, chronické záněty žlučníku, žaludku, jater, gynekologické a urologické nemoci a nabízí mnoho dalších řešení poruch a špatných zdravotních stavů.

Jednoduše se aplikuje, nebolí a je bezpečná, proto se biorezonanční terapii může denně podrobit milióny nemocných. Je vhodná i pro starší lidi a děti. Vyhnout by se jí měli (nebo konzultovat s lékařem) jedinci s kardiostimulačním přístrojem, těhotné ženy, lidé trpící epileptickými záchvaty a s nedávno voperovanými kovovými implantáty.

Biorezonance kdykoli potřebujete

Vyjímečný přístroj Bioharmonex můžete mít stále u sebe, doporučujeme si něm přečíst více – Bioharmonex – biorezonanční přístroj do kapsy.

více

Bioharmonex – biorezonanční přístroj do kapsy

Největší příslib budoucnosti je v oblasti léčby biorezonance. Biorezonance se zaobírá učením organismu tomu, co kdysi v plném zdraví již uměl. Ovlivňuje základní funkce a organismus nastartovává a podporuje jeho regeneraci. K velké výhodě jistě náleží široká oblast použití bez vedlejších účinků.

BioHarmonex – biomagnetická rezonanční harmonie našeho organismu

Bioharmonex - biorezonanční terapie domaBioHarmonex je přístroj založený na principu biorezonance. Malá krabička o rozměrech přibližně 7x10x2 cm umí otevírat několik „biologických oken” současně a tím přenáší do buněk více informací. Z funkčnosti BioHarmonexu je tedy jasná větší účinnost v porovnání s jinými podobnými zařízeními, pracujícími s mnohem menším frekvenčním pásmem a se schopností otevírání pouze jednoho biologického okna. Funguje ve frekvenčním pásmu od 1 Hz do 200 kHz v závislosti na druhu zdravotního problému a k němu zvolenému programu.

BioHarmonex  – výhoda pro vaše zdraví

Obrovskou výhodou malého unikátního přístroje je možnost osobního použití a neustálého nošení u sebe. Nic vás tedy nebude omezovat ve spuštění programu třeba v době s největšími účinky tj. podle orgánových hodin. Najdete zde 25 programů s možností ovlivnění vašich zdravotních potíží, například s močovými cestami, biorytmem, dýcháním, hormonální činností, menstruací, imunitou, játry, slinivkou, krevním oběhem, zrakem, hubnutím.

Používání metod BioHarmonexu

Cesta k uchování dobrého zdraví závisí na způsobu stravování, životním prostředí, přísunu živin a na harmonii duše a těla. Jestliže zvolíte šetrné používání funkcí BioHarmonexu, půjde o dobré vykročení k upevnění vašeho zdravotního stavu. Začít se doporučuje i preventivně, v době bez příznaků onemocnění. Program používejte denně šestkrát až devětkrát maximálně – každé další použití už nezvýší terapeutické účinky.

Přístroj umisťujte ve zdálenosti 0-1,5 metru od sebe a v případě bolesti či zranění ho položte přímo na postižené místo. Přístroj může používat i více lidí najednou, stačí zůstat ve vzdálenosti do jednoho a půl metru. Vydávání magnetických signálů si můžete ověřit přístrojem na měření magnetického pole.

Pokud se dostavují podivné pocity jako například ospalost nebo tlak v hlavě, nemějte strach, i tento způsob vede ke zlepšení stavu. Jestliže berete léky, zajděte při používání BioHarmonexu znovu k lékaři. Zlepšení systému přenosu signálů napomáhá zdraví a vám může stačit snížená dávka medikamentů.

Účinnost biorezonančního přístroje zvýšíte i užíváním kvalitních doplňků stravy.  Firma CaliVita, která nabízí přístroj BioHarmonex, se snaží o celostní přístup k člověku. V její nabídce proto najdete také účinné produkty s výtažky bylin, léčivých rostlin, řas a dalších darů přírody.

 

Související články

Biorezonance – biorezonanční terapie

CaliVita – denní porce zdraví

více