Pomozte buňkám znovu pracovat na frekvenci zdraví

Činnost přístroje BIOHARMONEX je založena na metodě biorezonance. Biorezonance je částí vědeckého světa považována za jednu z léčebných metod budoucnosti. Především proto , že se jedná o metodu neinvazivní , nenásilnou, účinnou, snadno aplikovatelnou a především – zcela bezpečnou.

Říká se , že vše geniální je jednoduché. Je tomu tak i v tomto případě , neboť metoda biorezonance je založena na základních fyzikálníchBioharmonex - biorezonanční terapie doma zákonitostech. U přístroje BIOHARMONEX se vědcům podařilo, patřičnou frekvencí vyzařování pulsního magnetického pole, docílit patřičného nakmitávání buněk lidského organismu či jeho části.

Jak buňky fungují na frekvenci zdraví

Jednoduše řečeno: Každá buňka lidského organismu kmitá (vibruje) určitou naprosto přesnou rychlostí (frekvencí) Má určitou svoji ” pracovní rychlost.” Díky tomuto jevu si buňka vyměňuje informace s jinými buňkami , přijímá “do sebe” výživu (základní stavební kameny těla) , vylučuje zplodiny své činnosti (látková výměna) , pracuje jako biochemická továrna…atd. Vše je v pořádku , organismus je v harmonii.

Bohužel , díky nevhodným životním podmínkám , stravě, stresu, elektromagnetickému smogu a jiným zásadním faktorům náš organismus významně přetěžujeme! A tedy každou jeho buňku…

Při neharmonické frekvenci vzniká nemoc

Vědci zjistili následnou skutečnost. Přetížená buňka se “unaví” a změní svoji “pracovní rychlost”. Změní svoji frekvenci. Pozmění svoji činnost , pozmění svoji biochemickou aktivitu. Následuje změněný vývoj organismu směřující k disharmonii, nevyváženosti , následně k nemoci, obtížnému zvládání životních podmínek apod.

Biorezonance je jedna z možností, jak pomoci buňce (buňkám) znovu najít svou ztracenou ” pracovní rychlost”, jak zharmonizovat její procesy, jak bezrizikově nastolit harmonii celého složitého organismu.

 

Zdroj: Marcel Černoch, Diagnostika v praxi, Poznání

 

 

Rubriky Biorezonanční terapie - z domova, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | Štítky , | Napsat komentář

Napsat komentář