Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Pure Yucca - čistá juka, 100 ks

Pure Yucca - čistá juka, 100 ks
Výrobce: CaliVita
Kód: FL0030
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 373,00 Kč
Základní cena: 496,00 Kč
Bonusové body (BB): 98
Obchodní body (OB): 324
Množství:  
   - NEBO -   
 • Přírodní čistič těla
 • Detoxikuje
 • Napomáhá vstřebávání výživových látek
 • Zlepšuje trávení
 • Posiluje a reguluje procesy vylučování
 • Uvolňuje stres
 • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • Zmírňuje kloubní potíže

 

 

Názor PřírodníCestou.cz: Juka je velmi účinná rostlina, která díky saponinům dokáže vyčistit střevo i od letitých nánosů, výborné výsledky při zánětech kloubů. Doporučuji spolu s ParaProtex (směs léčivých rostlin proti parazitům) jako základní krok k očištění organismu a nastolení vnitřní rovnováhy.

Další informace o produktu na našem mazínu

Související články na magazínu:  

Juka, nazývaná také „stromem života“, má výjimečné detoxikační, čistící a imunizující účinky. Za svoje blahodárné působení vděčí zejména jedné ze svých složek zvané saponiny. Tato látka se v lidovém léčitelství používá pro svoje mukolytické (hlen uvolňující) účinky, významné jsou ale také její detoxikační a čistící účinky.  

Některé léčivé rostliny (např. kopřiva, kůra vrby bílé) jsou schopné zvýšit vylučování odpadních látek z těla močí, zrychlenou látkovou přeměnou a celkově zlepšit zdravotní stav. Juka má podobné, ale ještě silnější účinky. Tajemství této rostliny spočívá v její schopnosti přežít i v nejextrémnějších podmínkách.

Extrakt z juky obsahuje několik enzymů, saponiny, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky.

Nejúčinnější látkou jsou právě saponiny, které mají přirození staroidní účinek, avšak bez  vedlejších účinků (při užívání v doporučených dávkách). Na rozdíl od zvířecích a umělých steroidů nedráždí trávicí soustavu. Saponiny urychlují rozklad organických látek ve střevech a tím působí jako přírodní čistič tlustého střeva.Tím také podporuje úplné vstřebání potřebných výživných látek.  

UPOZORNĚNÍ

• po dobu pročišťující kúry je důležité přijímat velké množství tekutin. Tobolky by se proto měly zapít 1 - 2 velkými sklenicemi vody. Denně je třeba vypít 2 - 3 litry tekutin, aby se usnadnilo vylučování odpadních látek z těla.

• Na začátku kúry se může vyskytnout zvýšené močení, průjem, snížení hladiny cukru a draslíku v krvi. Je to výsledkem zrychlení látkové přeměny a detoxikačního účinku juky. Tyto projevy lze eliminovat správným dávkováním, přiměřenou výživou nebo výživou založenou na stravě rostlinného původu

• Děti do 10 let mohou užívat přípravek pouze pod dohledem lékaře.

Dávkování:

 • 1-2 kapsle denně (začátek)
 • 2-4 kapsle denně (po několika dnech)
 • 3x3 kapsle denně (při drastické detoxikační kůře)

Složení: Prášek z dužiny juky 500 mg

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018