CaliVita – denní porce zdraví

Zde na stránce odkazuji z  některých článků na produkty CaliVita. S firmou CaliVita i jejich produkty mám mnohaleté zkušenosti, v případě zájmu ráda pomohu s výběrem produktů.

Produkty firmy CaliVita je možné objednat na petrasarmova.calivita.cz. V případě současné registrace do sítě (při první objednávce nad 1.130,-, dále bez omezení) máte možnost přihlásit se do klubu CaliVita-PřírodníCestou přímo zde na stránkách, kde na vás čeká inspirace v podobně několika e-booků a další inspirace pro zdraví a vnitřní pohodu (kontaktujete mě, ráda vám zašlu přístupové údaje)

Firma CaliVita je mezinárodní firmou, která vyrábí a distribuuje doplňky výživy. V nabídce však nemá jen potravní doplňky, ale také přírodní kosmetiku nebo unikátní přístroje pro zdraví. Na českém trhu není CaliVita žádným nováčkem, působí zde již 16 let.

Obchod Calivita, kde můžete objednat za členské ceny (nižší o 25%) již od prvního nákupu s hodnotou nad 1.130,- Kč.

 

Moje TOP :-)

  • Liquid Chlorophyll – proti překyselení
  • Rhodiolin – přírodní adaptogen
  • Detoxikace jater – osvědčená kůra pro játra
  • ParaProtex – proti parazitům, plísním (global)
  • Pure Yucca – “mýdlo”, čistič těla
  • VitalWomen (pro muže VitalMan) – životabudič :-) (global)
  • BioHarmonex – přenosný rezonanční přístroj

Výživové doplňky stravy CaliVita

Doplňky stravy Calivita

Doplňky stravy Calivita

Antioxidanty – Lutein Plus, Smokerade (nejen pro kuřáky, ale podporu celého dýchacího systému);Liquid Chlorophyll (tekutý chlorofyl), Sublingual, Protect 4Life, Resveratrol PLUS, MegaProtect 4Life; Xantho PLUS

Multivitamíny – vitamíny podle krevní skupiny(Vital 0; Vital A; Vital B; Vital AB), New life (pro těhotné, kojící, vhodný i během dospívání a rychlého růstu kvůli vyššímu obsahu vápníku), Full spectrum, Infant formula (pro kojence), Lion Kids D, Senior formula (pro seniora)

Podpora trávení – AC – Zymes; Digestive Enzymes; Meal Time; Digest Ease; Probio Balance (probiotika a jejich výživa prebiotka);

Úpravu hmotnosti – Slim Formula; XShape

Vitamíny – C 300 Plus; C 500; Liquid C +, C 1000 Plus, C Plus, D-Drops,Lion Kids, Stress Management B – Complex

Léčivé rostliny – Energy&Memory, Garlic caps, Ginkgo XC, Green Healt; Detox Patch, Choleston; Joint ProteX FORTE; IntiMoments, Rhodiolin, ImmunAid; Nopalin; Ocean 21; ParaProtex; Noni Organic; Oregano Oil;Pro-State Power; SambuRex; URX; VirAgo; VitalMan; VitalWoman; White Willow; ZenThonic

Další doplňky – Liquid Chlorophyll, Bee Power;LiverAid, Natural HGH Support, Melatonin;OxyMax; Rhodiolin; Pure Yucca; Super Soya Lecithin; Spirulina Chlorella PLUS

Minerální a stopové prvky – L – Lizin; Strong Bones; Strong Bones PLUS, MagneZi B6

Přístroje a pomůcky podporující zdraví CaliVita Electronics

Přístroje pro zdraví Calivita

Přístroje pro zdraví Calivita

Bioharmonizační přístroj BioHarmonex – biorezonanční terapie pracuje na základě principů biofyziky a podporuje tělo v samoléčebných procesech. Přístoj můžete mít u sebe kdykoli, není třeba nikam docházet a obsahuje 25 volitelných programů.

Ochrana proti elektrosmogu Communiguard – každé zařízení, které využívá elektrický proud, je obklopeno elektrickým a magnetickým polem.

Filtr a ionizátor vody Aquarion

Přírodní kosmetika

Pro ošetření pleti a pokožkyAquabelle regeneračný krém; Aquabelle výživový krém; Aquabelle hydratační a čistící mléko; Hand&Body Lotion; VeinCare, Vein ProteX)

 

Jsou doplňky stravy dnes nutností?

V uspěchané době, ve které žijeme, musíme počítat s tím, že škodlivých faktorů, které negativně ovlivňují naše zdraví, bude vzrůstat. Můžeme jmenovat znečištěné ovzduší a životní prostředí, používání umělých barviv a konzervantů, užívání léků, vystavení stresovým situacím atd.

Příjem kvalitních doplňků stravy je v dnešním světě považovaný téměr za samozřejmostí a nutností pro všechny, kteří chtějí vyvážit škodlivé vlivy prostředí a udržet si své zdraví. PŘESTO já osobně je spíše než “nutnost” vnímám jako jednu z možností (ne ovšem jedinou, jak obecně většina prodejců výživových doplňků tvrdí), jak pomoci své tělo harmonizovat.

Proč právě CaliVita?

V nabídce je široký sortiment, který obsahuje zhruba 100 produktů. Vývoj produktů „jde s dobou” a navržené přípravky respektují nejnovější výsledky výzkumů. Současně se ale výzkum obrací i do minulosti a inspiruje se tradičním lidovým léčitelstvím. Výsledné produkty spojují tradici i vědu, a také díky tomu jsou tak specifické.

CaliVita se snaží o zajištění vyšší kvality života, a to hned několika způsoby. Zdravý životní styl nejsou samozřejmě pouze doplňky stravy, to si CaliVita velmi dobře uvědomuje. Snaží se dívat na člověka z celostního pohledu a propaguje také oblasti jako je zdravá strava, pravidelný tělesný pohyb nebo psychická pohoda.

Jste-li fanda zdravého životního stylu a rádi byste pomáhali druhým lidem udržet nebo získat zpět zdraví, můžete začít s firmou CaliVita i spolupracovat a tím získat možnost zajímavé pracovní seberealizace.

CaliVita – značka kvality

Když se zeptáme, co lidé považují za nejdůležitější hodnotu svého života, často odpoví, že zdraví. Uvědomujeme si totiž, že bez zdraví nemají žádné jiné hodnoty cenu a bez zdraví zpravidla ani nemáme možnost tyto další hodnoty naplňovat. Měli bychom se snažit neustále nalézat cesty, jak naše zdraví zlepšovat a podporovat. Společnost CaliVita právě o toto usiluje.

 • Aktivní látky výhradně z přírodních zdrojů – lidské tělo bylo stvořeno přírodou, a tak bychom jej měli podporovat účinnými látkami, pocházejícími z přírodních zdrojů (např. minerální a stopové látky dokáže nás organismus využít pouze v tzv. chelátové vazbě.)
 • Ochrana proti poškozování přírody a znečišťování prostředí
 • Zdraví spotřebitelů na prvním místě – Produkty CaliVita se vyrábí výhradně z aktivních látek, které byly prověřeny vědeckými výzkumy. U všech produktů CaliVita jsou podány podrobné informace na letácích, obalech, publikacích a také prostřednictvím zástupců sítě.
 • Zaručená kvalita – CaliVita zásobuje své zákazníky těmi nejlepšími aktivními látkami. Produkty se neustále zlepšují, vyvíjejí, popřípadě nahrazují novými. Kvalita výrobků je zajištěna nejen složením, ale také například zpracováním, které využívá cesty mechanické před chemickou.

Doplňky stravy CaliVita – vlastnosti

 • Kvalita
 • Vysoká vstřebatelnost, prodloužené vstřebávání
 • Produkty vyrobené výhradně z přírodních surovin, žádný obsah cukru, žádná umělá barviva a jiné chemické přísady
 • Obsažené složky se navzájem podporují
 • Žádné vedlejší účinky
 • Cenová přijatelnost, ekonomické balení pro lepší cenu
 • Ohled na životní prostředí
 • Výroba kontrolována americkými úřady – Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv a Úřadem pro zemědělství a farmaceutické standardy; v ČR jsou produkty schváleny hlavním hygienikem ČR a ministerstvem zdravotnictví 

Staňte se členy CaliVita – nemůžete nic ztratit, pouze získat

Členství v nějaké organizaci si většinou spojujeme s určitými povinnostmi a závazky. Členstvím v CaliVita vám však žádné povinnosti nenastanou. Členstvím se nezavazujete k žádným povinným nákupům – nakupujete si jen tolik, kolik chcete a tehdy, kdy chcete. Také nemusíte produkty CaliVita vůbec nikomu dalšímu prodávat, ani nikomu nic doporučovat. Pokud však na základě vaší spokojenosti produkty doporučíte, můžete tím získat slevy na produkty či finanční odměnu.

Důležitou informací je, že členové spotřebitelské sítě CaliVita mohou nakupovat výrobky se slevou 25 % a využívat jiných akčních nabídek, určených právě pro ně.

Členům klubu CaliVita je každé 2 měsíce zdarma dodáván časopis CaliNews, ve kterém je řada užitečných informací o produktech, zdraví, zdravém životním stylu a možnostech a akcí firmy CaliVita.

VÝBĚR DLE PENTAGRAMU A ROČNÍCH OBDOBÍ

 

E-SHOP CALIVITA PŘÍRODNÍ CESTOU

Rubriky Léčivé rostliny a bylinky, Podle věku a stylu života, Přírodní doplňky stravy, Pro zdraví a harmonii, Účinné léčivé látky | Štítky | Napsat komentář

Napsat komentář