BEWIT – esenciální (éterické) oleje a celistvý přístup k životu

 

logo

E-shop BEWIT-PřírodníCestou

Seznámení s firmou Bewit a jejich nabídkou – esenciálními (éterickými) oleji, bylo pro mě milé překvapení nejen pro samotné produkty, ale také se mi velmi líbí jejich celkový přístup ke zdraví a přístupu k lidem, kteří se chtějí dozvědět více. Další předností je pro mě osobně také to, že se jedná o českou firmu. 

Netradiční jsou také možnosti, které firma Bewit nabízí těm, kteří mají zájem se seznámit s jejich nabídkou a filozofií. Registrace k této firmě je nejen bezplatná, doživotní a máte přístup k řadě zajímavých a skutečně hodnotných videí nejen z oblasti zdraví, esenciálních olejů a aromaterapie, ale i z oblasti osobního růstu.

Celkově se mnou pojetí a produkty firmy Bewit velmi souzní a zapadá do mého směru – esenciální oleje nám pomáhají nejen harmonizovat naše fyzické tělo a psychiku, ale také vnímat myšlenkové vzorce a uvolňovat emoční otisky.

Registrace k Bewit vás vůbec k ničemu nezavazuje – a to doslova a do písmene. Můžete se nechat pouze inspirovat nebo si můžete objednat jen nějaké vzorečky či můžete vyzkoušet nějakou speciální směs esenciální olejů, jejíž název vás zaujme. Osloví-li Vás olejíčky a filozofie celé firmy, stejně jako mě, můžete s firmou Bewit začít spolupracovat – šířit své zkušenosti s těmito esenciálními oleji dál nebo je zařadit do nějaké své nabídky či je používat při své poradenské či masérské praxi. Záleží jen na vás. Velmi vám může pomoci taky on-line program Revoluční marketing, který můžete získat zdarma.

Esenciální oleje Bewit

Samotné esenciální oleje jsou v terapeutické – nejvyšší kvalitě. Firma Bewit navíc využívá pyramidální energie a rozšiřuje tak účinky a vlastnosti svých esenciálních olejů.

Jak nakupovat esenciální oleje Bewit výhodně.

Na nákup esenciálních olejů Bewit není žádný limit, můžete udělat objednávku v jakékoli výši a kdykoli chcete. Firma Bewit rozděluje zákazníky do 3 skupin – zákazník A, zákazník B, zákazník C (zákazníkem A je každý při prvním nákupu), podle kterých nakupujete (možno až s 30% slevou)

V e-shopu můžete nakupovat i v jiné měně než je Kč, i z jiné země než je ČR ;-) , vše jednoduše zvolíte v levé horní části e-shopu )

Vše se řídí dle výše tzv. BP, což je zkratka pro Bewit points, které jsou uvedeny u ceny každého produktu i v nákupním košíku – E-SHOP BEWIT – PřírodníCestou.

1. Zákazník A – při objednávce do 299 BP

2. Zákazník B – zákazníkem B se stanete (objednáváte tedy ještě jako zákazník A) při objednávce nad 300 BP (cca 4.800,- Kč) a získáte:

15% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

4. Zákazník C – zákazníkem C se stanete (objednáváte jako zákazník A nebo zákazník B) při objednávce nad 700 BP (cca 11.200,- Kč, v sadě i 9.800,-) získáte:

  • přístup do on-line programu Revoluční marketing
  • 30% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

(30% slevu na další nákupy Bewit můžete získat, i když nakoupíte za celkem 700 BP během dvou po sobě jdoucích měsících)

V případě dotazů se na mě obraťte na mail petra@prirodnicestou.cz , mohu pomoci s registrací do Bewit-PřírodníCestou i s výběrem či objednávkou.

 

související články: Jaké esenciální oleje Bewit zvolit pro začátek?

 

Nabídka e-shopu BEWIT-PřírodníCestou:

Novinky

Jednodruhové esenciální oleje

Vzorky jednodruhových esenciálních olejů

Bewit sady esenciálních olejů

Aroma difuzéry

Doplňky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriky Aromaterapie | Napsat komentář

Napsat komentář