*5 kroků ke zdraví a k sobě samému

Tyto 4 kroky jsou stabilní základnou pro naše zdraví.

  • Uklidnit se
  • Vnímat se
  • Pročistit se
  • Otevřít se změně
  • Otevřít se svému srdci ♥

 

1. UKLIDNIT SE: jsme-li právě nemocní snadno se říká, hůře se ale někdy realizuje. Čím více se však dokážeme uklidnit, tím máme větší pravděpodobnost, že uvidíme cesta ke zdraví nebo potřebným změnám jasněji. Možností je více, existuje řada relaxačních technik, velmi nám mohou pomoci také rostliny a krystaly. V mnoha případech nám může hodně pomoci, když se spojíme s někým, kdo v nás vzbuzuje důvěru a svojí situaci s ním můžeme probrat a získat tak pohled z většího nadhledu.

Na zklidnění můžete zvolit přírodní adaptogen rozchodnice růžová – Rhodiolin nebo Organic Noni, který je vhodný také pro děti. Doplnit je také vhodné vápník s hořčíkem a přidat vitamíny skupiny B a vitamin C.  

Esence Rozkvést ve formě aura nám v této fázi pomůže získat trochu odstup od “zacyklených” myšlenek a uvolnit emoční tlak. 

3. VNÍMAT SE: tím nemyslím směrovat své myšlenky stále na to, kde je problém, ale vnímat se jako celek, vnímat své skutečné potřeby a své navyklé vzorce myšlení a chování.

Řešíte-li nějaké zdravotní potíže může být velkým pomocníkem tělová krystalová esence Rozkvést, která na rozdíl od koncentrované esence a aura spreje pracuje s naším energetickým polem skrze fyzické tělo.

4. PROČISTIT SE

Jste-li nyní nemocní nebo řešíte nějaké zdravotní potíže obecně jsou na úrovni těla vhodné 2 základní záležitosti – pročištění těla a dodání živin.

Můžete se ze začátku držet nějakého systému, například pentagramu nebo si tvořit vlastní, podle vašich aktuálních potřeb.

Pročištění fyzického těla: svému zdraví velmi prospějeme, když se zaměříme na regeneraci a vytvoření prostoru v sobě, kde může volně proudit energie (zbavíme se toho, co nám i naše tělo zatěžuje, ubírá energii, vitaminy, minerály atd.).

  • Když před samotným úklidem tělu můžete dopřát regeneraci jater  – Sylimarin Plus-Liver Aid + Super Soya Lecithin
  • řada nemocí má na fyzické úrovni souvislost se stavem, jenž je nazývám překyselený organismu. Podpoříte-li své tělo v tom, aby se přiblížilo mírně zásaditému ph, velmi mu pomůžete léčivých procesech. Tekutý chlorofyl neboli také tekuté slunce, vám s tím může účinně pomoci, neřeší však příčinu, kterou je ve většině případech nevhodná strava, stres, chemické léky a myšlenkové vzorce (vědomí i nevědomé), které zdraví nepodporují.
  • přírodní mýdlo pro naše tělo zevnitř je juka – Pure Yucca, není však vhodná pro ty, kteří mají ve svém těle například umělý kloub, alternativou je rostlina nopal – Nopalin
  • chcete-li to vzít opravdu z gruntu přidejte k juce nebo Nopalinu ParaProtex, který je také účinný proti všem možným parazitům a virům.

Dodat živiny: Dopřejte tělu vše, co potřebuje pro zdravé fungování. Zaměříme se na kvalitu své stravy, můžeme přidat také různé přírodní pomocníky z rostlinné říše.

Řadu důležitých látek a vitamínů vám dodají již zmíněný  Nopalin, stejně tak tomu je také u rozchodnice růžové – Rhodiolin. Můžete zvolit také Spirulinu nebo komplex zelených rostlin Spirulina Chlorella plus. Další možností jsou multipreparáty podle krevních skupin, které jsou kombinací multivitamínu s dalšími léčivými rostlinami (nemusíte vybírat pouze podle krevní skupiny, koukněte se na obsahy).

 

4. OTEVŘÍT SE.. ZMĚNĚ:  smyslem nemocí nebo jiných obtíží v životě by nemělo být pouze zahladit stopy po jejích příznacích, ale nějaká změna. Jestliže ve svém životě nezměníme, pak jsme poselství nemoci či nějakého problému nepochopili a pravděpodobně nás k jeho “lekci” život přivede opakovaně nebo jiným způsobem. 

Někdy jsme v nějaké záležitosti tak “zacyklení”, že nejlepší, co můžeme udělat je otevřít se tomu, co nám “radí” ostatní. Což ale neznamená, že názory druhých máme bezmyšlenkovitě následovat. Otevřít se. Jinému pohledu, řešení, vnímání něčeho..

Samozřejmě neznamená, že když SVŮJ život či pohled na něco změníme na základě názoru někoho jiného, trendu nebo náhodné volby, musí něco zásadně změnit, ale někdy i zdánlivá objížďka může být k užitku :-) Nebýt ustrašený z toho, abych neudělal krok stranou.. tím svému zdraví neprospějeme.

Vše, co v životě prožíváme nás vede právě k tomu, abychom dříve či později v sobě cítili touhu objevovat tu svojí vlastní cestu a odpoutali se od emočních otisků, které nás drží v myšlenkových vzorcích, kterými si bráníme tuto svojí cestu následovat. Až vám bude lépe a budete mít chuť, koukněte se do Spirál života.

 

5. OTEVŘÍT SE SVÉMU SRDCI : Nemoc je snaha zastavit nás a ztišit. Ztišit mysl a otevřít se hlasu svého srdce. Kde, kdy, v čem nejednáme v souladu s ním? Proč? Otázky, na které není snadné si odpovědět, ale právě v nich je podstata toho, proč řešíme nějaké potíže – je jedno zda zdravotní, vztahové, finanční,…

Zájemcům se mohu věnovat individuálně v provázání s jejich energetickým otiskem.

V případě dotazů mi kdykoli napište na mail petra@prirodnicestou.cz :-)

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Detoxikace - očista těla, Léčivé rostliny a bylinky, Nové články, Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | Štítky | 16 komentáře

16 komentářů u *5 kroků ke zdraví a k sobě samému

Napsat komentář