Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Nopalin (200 tablet)

Nopalin (200 tablet)
Výrobce: CaliVita
Kód: CV0105
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 650,00 Kč
Základní cena: 865,00 Kč
Bonusové body (BB): 171
Obchodní body (OB): 565
Množství:  
   - NEBO -   

Nopál je rostlina, která patří do rodu kaktusů Opuntia. Je velmi bohatá na vitaminy a minerály a také její obsah vlákniny přispívá ke zdravé činnosti těla. Může být výtečným doplňkem při detoxikaci a také při redukční dietě.

Dávkování:
3x denně 2 tablety (před jídlem)

Složení:
Sušená mletá nať nopálu 300 mg

Více o nopalu na PřírodníCestou.cz

Opuntia streptacantha neboli nopál je překrásně kvetoucí pouštní kaktus, který roste v Mexiku a v USA, ale můžeme se s ním setkat i na Kanárských ostrovech. Tato rostlina má vysoký obsah vitaminů (C, B1, B2, B3), bioflavonoidů a minerálních látek (vápník, draslík), které podporují normální průběh fyziologických procesů. Je rovněž dobrým zdrojem lehce stravitelných bílkovin. Obsahuje 17 aminokyselin, ze kterých je 8 životně důležitých (esenciálních), to jsou ty, které můžeme získávat pouze z vnějších zdrojů.

Bezchybný metabolismus má příznivý vliv také na tělesnou hmotnost. Pouštní kaktus má vysoký obsah vlákniny, což přispívá k pocitu sytosti, takže může být účinným přípravkem i při redukční dietě. Proto by se měl Nopalin vždy užívat s hojným množstvím vody, aby vláknina dostatečně nabobtnala. Nopalin je tedy přípravek, který skvěle napomáhá trávení, potlačuje pocit hladu a může přispívat k normalizaci tělesné hmotnosti. Může rovněž účinně doplňovat redukční dietu.

V Mexiku se používá jako potravina. Přidává se do salátů, polévek a slouží jako ozdoba pokrmů.

UPOZORNĚNÍ!
Nopalin podávejte vždy s dostatečným množstvím tekutin, pomáhá mu to nabobtnat a zvyšuje se tak pocit sytosti.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018