Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Stress Management B-Complex (100 tablet)

Stress Management B-Complex (100 tablet)
Výrobce: CaliVita
Kód: FL0050
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 389,00 Kč
Základní cena: 517,00 Kč
Bonusové body (BB): 102
Obchodní body (OB): 338
Množství:  
   - NEBO -   

Přípravek Stress Management se doporučuje především těm, kteří jsou denně vystaveni zvýšenému stresu. Díky tomu se požadavky těla na vitaminy a energii zvyšují. Vitaminy skupiny B účinně podporují činnost nervového systému, a navíc jsou důležitým prvkem při procesech tvorby energie.

Dávkování:
1 tableta denně (děti 2–6 let)
1 tableta 2x denně (děti 6–12 let)
1–2 tablety 3x denně (dospělí)

Složení:
Vitamin B1 (Thiamin HCI) 1,45 mg
Vitamin B12 2 mg
Vitamin B2 1,8 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin B6 (Pyridoxin HCI) 2,43 mg
Kyselina listová 0,1 mg
Niacinamid 15 mg
Cholin (Cholin bitartarát) 243,9 mg
Kyselina pantotenová 5,47 mg
Inositol 100 mg (D-pantotenát vápenatý)
Hořčík 13,5 mg

Základem aktivních látek ve Stress Management jsou vitaminy skupiny B. Několik vitaminů B plní funkci katalyzátorů ve fyziologických procesech, které v těle probíhají, a mnoho z nich se podílí na metabolismu polysacharidů (B1, B2, B3, B5), tuků (B1, B2, B3, B5, biotin), bílkovin (B2, B5, B6) a nukleových kyselin (B1). Proto tvoří nepostradatelnou část důležitých procesů, které v našem těle probíhají. Skupina vitaminů B v přípravku nejenže podporuje správnou funkci nervového systému, ale pozitivně působí i na energetickou rovnováhu v těle, takže se doporučuje zvláště při stresu a zvýšeném mentálním a fyzickém napětí. Cholin (B8) a Inositol (B9) jsou důležité při přenosu nervových vzruchů. Další látka přípravku vitamin C je důležitým antioxidantem. Podílí se na činnosti obranného mechanismu těla a také podporuje nervový systém. Další důležitou látkou je hořčík, který rovněž přispívá k rovnováze procesů v nervovém systému, navíc je to nepostradatelný prvek při tvorbě energie a činnosti svalů. Látky v přípravku pomáhají zachovat zdraví kůže a sliznic, podílejí se na procesech krvetvorby a dělení buněk a hrají roli při vzniku některých látek potřebných pro optimální činnost těla.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018