Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

BioHarmonex 3 (1 ks)+dárky+e-book

BioHarmonex 3 (1 ks)+dárky+e-book
Výrobce: CaliVita
Kód: CE0014
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 15 390,00 Kč
Základní cena: 20 469,00 Kč
Bonusové body (BB): 6 000
Obchodní body (OB): 12 719
Množství:  
   - NEBO -   

Již ode dneška je biorezonanční terapie k dispozici také doma! BioHarmonex je přístroj, který pracuje na základě principů biofyziky a může se účinně použít k podpoře adaptace a samoléčebné schopnosti těla, stejně jako k odvrácení škodlivých účinků stresu a poškození z prostředí, kterým jsme den co den vystaveni.

Související články z magazínu:

 


Objednejte si BioHarmonex získáte navíc:

1) vámi zvolený e-book

2)  výběr dárku za objednávku nad 1600 BB

3) pro nové členy dárek k Registraci plus

4) a díky tomu, firma CaliVita využívá provizní systém, samotným nákupem Bioharmonexu získáte 7% spotřebitelskou úroveň a tudíž následnou slevu na produkty CaliVita v hodnotě minimálně 890,- Kč (je nutné využít do 12-ti měsíců), v případě spolupráce možná výplata na účet.

5) přístup ke Klubu PřírodníCestou.cz

Blahodárné účinky Bioharmonexu

  • dosáhneme harmonizace elektromagnetických  kmitů lidského těla
  • harmonizujeme tak mezibuněčnou komunikaci
  • podporujeme přirozené metabolické procesy a přirozenou regeneraci lidského těla.
  • stimuluje buňky imunitního systému a rehabilitaci
  • vhodný při poruchách hormonálního charakteru
  • pomáhá zefektivnit detoxikaci
  • tvoří v těle „zdravé“ prostředí, které „neladí“ s parazity
  • díky harmonické rezonanci působí také na psychiku
  • snižuje negativní účinek elektrosmogu, přestože na to není přímo určen

BioHarmonex je přístroj, který vytváří pulzní magnetické pole, které přímo působí na informační systém našeho těla. Podle svých potřeb a aktuálního stavu můžeme nastavit dvacet komplexních programů. Každý s ním snadno může zacházet a může se rovněž používat doma. Každá buňka našeho těla vytváří elektromagnetické pole, toto energetické pole je jedním ze způsobů mezibuněčné komunikace, která vyvolává a reguluje četné fyziologické procesy. Zevní elektromagnetické pole, které vytváří BioHarmonex, slouží k ovlivňování přirozeného elektromagnetického pole, které vytvářejí specifické tkáně našeho těla, zvyšuje jejich přirozené metabolické procesy a samoléčebnou schopnost našeho těla. Pro optimální výsledky se použití přístroje kombinuje s odpovídajícími dietními doplňky.

VÝBĚR PROGRAMŮ:
CHILDREN
– Podporuje optimální funkci a zdravý rozvoj imunitního systému, který je zvláště v dětství citlivý. Aby se zvýšil účinek, doporučujeme doplnit např. Infant Formula, C-Plus a Lion Kids.

IMMUNE – Podporuje zdravou funkci imunitního systému a rovněž stimuluje hormonální systém. Nejúčinnější je, pokud se kombinuje s potravními doplňky, které podporují imunitní systém, např. s ImmunAid, VirAgo, Bee Power, C 1000, Noni.

FOREVER YOUNG – Podporuje antioxidační systém těla a rovněž stimuluje hormonální systém. Jeho účinek zvyšují antioxidanty a potravní doplňky, které vitalizují a dodávají energii (např. Ocean 21, Energy&Memory, HGH Support, Panax Ginseng, Protect 4 Life).

HORMONE – Ovlivňuje hormonální systém tak, že je více citlivý a vyrovnaný. V případě pravidelného používání se snižují nepříjemné symptomy spojené s hormonálními změnami. Pro lepší výsledky se jeho užívání může doplňovat s následujícími přípravky: VitalMan, VitalWoman, Menopausal Formula.

PAIN – Při jeho používání se může zvýšit práh bolesti, byl rovněž zaznamenán analgetický účinek.

RELAXATION – Tento program pomáhá vyrovnávat škodlivé účinky stresu a podporuje pocit klidu a pohody. Aby se zvýšil jeho účinek, doporučujeme následující potravní doplňky: Stress Management B-Complex, Mega B-Complex a Rhodiolin.

NERVES – Harmonizuje funkci nervového systému, zlepšuje koncentraci a mentální kapacitu. Aby se zvýšil jeho účinek, měl by se užívat spolu s dalšími přípravky, které podporují imunitní systém, např.: Mega B-Complex, Stress Management B-Complex, Super Soya Lecithin, Triple-Potency Lecithin, Rhodiolin, Panax Ginseng.

REDUCING BODY WEIGHT – Zlepšuje metabolismus tuků a vylučování odpadních látek. Může být vhodným doplňkem k terapii proti celulitidě. Jeho účinek se zvyšuje pravidelným cvičením a hojným příjmem tekutin. Může také pomoci přípravek TrimeX.

DETOXIFYING – Tento program ovládá několik základních programů, které působením na určité individuální orgány (játra, ledviny, střeva atd.) podporují detoxikační procesy v těle. Nejlepší je kombinovat jej s následujícími přípravky: Liver Aid, Arginine Plus, Nopalin, Ocean 21, Pure Yucca, Smokerade, Liquid Chlorophyll atd.

EYES, VISION – Zmírňuje unavitelnost očí. Zvláště se doporučuje těm, kteří pracují s počítačem, dívají se dlouho na televizi anebo nosí brýle. Terapie se skvěle doplňuje s následujícími potravními doplňky: C-Plus, Beta Carotene, Lutein atd.

CIRCULATION – Pokud se dlouhodobě používá, podporuje zdravou funkci kardiovaskulárního systému. Je také ideální pro sportovce. Může se doplňovat s přípravky, které podporují činnost oběhového systému: např. OxyMax, Super CoQ10, Rhodiolin, Cholestone, Garlic Caps, Super Soya Lecithin, Triple-Potency Lecithin, Omega 3.

RESPIRATION – Zlepšuje respirační funkce. Tento program se zvláště doporučuje sportovcům a osobám, které vykonávají těžkou fyzickou práci. Aby se zvýšil jeho účinek, doporučujeme kombinovat jej s následujícími produkty: OxyMax, Smokerade, C 1000 atd.

DIGESTION – Podporuje trávicí systém a trávicí procesy (rozklad a vstřebávání živin). Nejúčinnější je, pokud se kombinuje s dietními doplňky k podpoře trávení: např. Digestive Enzymes, Digest Ease, ParaProtex.

SKIN – Zvyšuje metabolismus v kůži, podporuje vstřebávání látek, které vyživují pokožku, ať se užívají zevně (např. Aquabelle Cosmetics, Vein Care) nebo vnitřně (OxyMax, Ocean 21 atd.). Podporuje obnovu kůže a zachování její pružnosti.

KIDNEYS – Program podporuje zdraví ledvin a močového traktu. Při jeho použití se stává účinnější vylučování odpadních produktů. Podporuje také udržení acidobazické rovnováhy a rovnováhy mezi solí a vodou. Pro muže se doporučuje jako doplňková terapie k Pro-State Power, a pro každého společně s OxyMax a VirAgo.

BONES/TISSUES – Zlepšuje metabolismus a mineralizaci kostí a rovněž regeneraci kostí. Jeho účinnost se zvyšuje následujícími dietními přípravky: Power Mins, Strong Bones, Joint ProteX atd.

AFTER TRAINING – Program, který se zvláště doporučuje po sportu a těžké fyzické práci, zvyšuje metabolismus v tkáních, regeneruje a snižuje pocit únavy. Jako doplněk doporučujeme následující produkty: Power Mins, OxyMax, Energy&Memory.

MERIDIAN – Stimuluje a harmonizuje meridiány. Podporuje optimální metabolismus a vnitřní harmonii. Zaručuje pocit pohody. Aby se zvýšila jeho účinnost, doporučujeme doplňovat jeho užívání s přípravky ZenThonic, Ocean 21 a Noni.

BIORHYTHM – Cílem je všeobecná podpora fyziologického systému a obnovení a optimalizace vnitřního tělesného rytmu. Pomáhá adaptovat se na změny a zvýšit emocionální vyjádření. Určitě se doporučuje lidem, kteří pracují na směny a také těm, kteří často cestují do vzdálených zemí. Jako doplňky doporučujeme následující produkty: Super Soya Lecithin, Ocean 21 a Noni.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018