Bioharmonex – biorezonanční přístroj do kapsy

Největší příslib budoucnosti je v oblasti léčby biorezonance. Biorezonance se zaobírá učením organismu tomu, co kdysi v plném zdraví již uměl. Ovlivňuje základní funkce a organismus nastartovává a podporuje jeho regeneraci. K velké výhodě jistě náleží široká oblast použití bez vedlejších účinků.

BioHarmonex – biomagnetická rezonanční harmonie našeho organismu

Bioharmonex - biorezonanční terapie domaBioHarmonex je přístroj založený na principu biorezonance. Malá krabička o rozměrech přibližně 7x10x2 cm umí otevírat několik „biologických oken” současně a tím přenáší do buněk více informací. Z funkčnosti BioHarmonexu je tedy jasná větší účinnost v porovnání s jinými podobnými zařízeními, pracujícími s mnohem menším frekvenčním pásmem a se schopností otevírání pouze jednoho biologického okna. Funguje ve frekvenčním pásmu od 1 Hz do 200 kHz v závislosti na druhu zdravotního problému a k němu zvolenému programu.

BioHarmonex  – výhoda pro vaše zdraví

Obrovskou výhodou malého unikátního přístroje je možnost osobního použití a neustálého nošení u sebe. Nic vás tedy nebude omezovat ve spuštění programu třeba v době s největšími účinky tj. podle orgánových hodin. Najdete zde 25 programů s možností ovlivnění vašich zdravotních potíží, například s močovými cestami, biorytmem, dýcháním, hormonální činností, menstruací, imunitou, játry, slinivkou, krevním oběhem, zrakem, hubnutím.

Používání metod BioHarmonexu

Cesta k uchování dobrého zdraví závisí na způsobu stravování, životním prostředí, přísunu živin a na harmonii duše a těla. Jestliže zvolíte šetrné používání funkcí BioHarmonexu, půjde o dobré vykročení k upevnění vašeho zdravotního stavu. Začít se doporučuje i preventivně, v době bez příznaků onemocnění. Program používejte denně šestkrát až devětkrát maximálně – každé další použití už nezvýší terapeutické účinky.

Přístroj umisťujte ve zdálenosti 0-1,5 metru od sebe a v případě bolesti či zranění ho položte přímo na postižené místo. Přístroj může používat i více lidí najednou, stačí zůstat ve vzdálenosti do jednoho a půl metru. Vydávání magnetických signálů si můžete ověřit přístrojem na měření magnetického pole.

Pokud se dostavují podivné pocity jako například ospalost nebo tlak v hlavě, nemějte strach, i tento způsob vede ke zlepšení stavu. Jestliže berete léky, zajděte při používání BioHarmonexu znovu k lékaři. Zlepšení systému přenosu signálů napomáhá zdraví a vám může stačit snížená dávka medikamentů.

Účinnost biorezonančního přístroje zvýšíte i užíváním kvalitních doplňků stravy.  Firma CaliVita, která nabízí přístroj BioHarmonex, se snaží o celostní přístup k člověku. V její nabídce proto najdete také účinné produkty s výtažky bylin, léčivých rostlin, řas a dalších darů přírody.

 

Související články

Biorezonance – biorezonanční terapie

CaliVita – denní porce zdraví

Rubriky Biorezonanční terapie - z domova, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | Napsat komentář

Napsat komentář