Biorezonance – jak funguje?

Jak funguje biorezonance - Prirodni cestou.cz

Pro to, abychom skvěle fungovali

Lidské tělo se skládá z buněk a naše tělo každou z nich vyživuje, produkuje energii a při jeho činnosti vznikají metabolické produkty. Přitom v našem organismu probíhá každou vteřinu miliardy chemických procesů. To znamená, že v buňkách dochází každou vteřinu přibližně k 7000 chemickým reakcím.

Mae Wan Ho, genetik a doktor biochemie, zjistil, že každému biochemickému procesu předchází elektromagnetická aktivita. Každá buňka v našem těle je malá elektromagnetická jednotka, která odpovídá elektrickým impulsem na účinek vnější energie, neboli jinými slovy, komunikuje.

Kromě hormonálního a nervového řízení je to tedy elektromagnetický biokomunikační systém, který je zodpovědný za koordinaci biochemických procesů v buňkách.

Vzhledem k tomu, že lidské tělo se skládá z miliard buněk, mnoho procesů se musí odehrávat současně v dokonalé návaznosti. Poměrně malý skluz, a už není správná návaznost pro další buněčnou činnost.

Pojďme opravit to, co jde

Biorezonance je proces, který komunikuje s buňkami za použití elektromagnetických signálů. Pokud z důvodu jakýchkoli vnějších vlivů (a je faktem, že jich je spousta) dostanou buňky špatné instrukce, může být jejich poškození změřeno a včas opraveno.

Tato metoda je založena na známých vlnových zákonech rezonance nebo na jevu potlačování.  Rezonance vzniká při různých střetnutích vln, jejichž zakončení závisí na fázi vln v okamžiku setkání. Zatímco některé vlny se vzájemně posilují, jiné se oslabují nebo jedna úplně vyruší účinky té druhé.

Zdravé vlny se nazývají harmonické. Ty, které jsou charakteristické pro onemocnění, se nazývají disharmonické. Smyslem léčby je posílit harmonické vibrace a eliminovat ty disharmonické. To znamená, že v případě nemoci, když se nepříznivé vlny rozšiřují do těla, budeme potlačovat špatnou komunikaci buněk, a proto půjdeme k jádru problému.

Zdraví je u vás doma

Jedním ze způsobů zdokonaleného terapeutického řešení jsou speciálně vyvinuté spotřebiče pro domácí použití, které se snadno ovládají. Ty nejsou vhodné pro diagnostické účely, ale pro celou řadu terapií, především ve fázi prevence.

V takovémto zařízení jsou nainstalovány propracovanější kmitočtové rozsahy, které pomáhají obnovit rovnováhu v těle po různých nemocech nebo funkčních poruchách. Při jeho používání je možné provádět pravidelnou elektromagnetickou biostimulaci bez lékařského dozoru.

BioHarmonex od firmy CaliVita je jednou z možností rezonance, existují také další. například stejným způsobem se můžeme spojit také s moudrostí rostlin – spousta inspirace pro vás připravuji v klubu Harmony with heart.

Zdroj: CaliNews

 

Rubriky Biorezonanční terapie - z domova | Napsat komentář

Napsat komentář