Biorezonance – biorezonanční terapie

Přírodní léčitelství se těší v posledních letech stále většímu zájmu a snaží se objevit spoustu nových postupů léčby nahrazujících nutnost podávání chemicky vytvářených látek do lidského těla. I biorezonance patří mezi obrovské přísliby medicíny do budoucnosti a zahrnuje řešení zdravotních problémů ovlivňováním základních funkcí. Předností je velmi obsáhlá možnost použití s žádnými vedlejšími účinky.

Podstata biorezonanční terapie

Biorezonanční terapie se zabývá informačním systémem pracujícím na principu rezonance s elektromagnetickými poli s extrémně nízkou intenzitou, zajíšťující nadmíru aktivní a přesné rozdělení informací. Signály vydávané přístrojem na tomto základě mohou jistým způsobem ovlivnit elektromagneticky řízené procesy našeho těla – přímo působí na specifickou tkáň nebo proces a tím umožní konkrétně cílenou terapii. Přístroj přenáší generované signály pomocí biologického okna (informačního kanálu), kudy se přenáší informace prospěšné organismu.

Jestliže máte zdravotní potíže, biorezonance učí naše tělo procesy, které již znalo dříve – v době zdraví a dobré tělesné kondice. V praxi se vzájemné rezonanční působení provádí v podobě elektroterapie, magnetické terapie nebo kombinované elektromagnetické terapie. Pokud použijete osobní přístroj BioHarmonex, vygenerované signály neucítíte přímo, ale projeví se mírnými vibracemi a teplem – ozdravujícími způsoby.

 

Komu biorezonance pomůže?bioharmonex-spravne-228x228

Biorezonance pomůže především s chorobami a potížemi jako migréna, chronická únava, porucha imunity, záněty střev, psychické potíže, detoxikace, poruchy koncentrace, alergie, astma, akné, chronické záněty žlučníku, žaludku, jater, gynekologické a urologické nemoci a nabízí mnoho dalších řešení poruch a špatných zdravotních stavů.

Jednoduše se aplikuje, nebolí a je bezpečná, proto se biorezonanční terapii může denně podrobit milióny nemocných. Je vhodná i pro starší lidi a děti. Vyhnout by se jí měli (nebo konzultovat s lékařem) jedinci s kardiostimulačním přístrojem, těhotné ženy, lidé trpící epileptickými záchvaty a s nedávno voperovanými kovovými implantáty.

Biorezonance kdykoli potřebujete

Vyjímečný přístroj Bioharmonex můžete mít stále u sebe, doporučujeme si něm přečíst více – Bioharmonex – biorezonanční přístroj do kapsy.

Rubriky Biorezonanční terapie - z domova, Pro zdraví a harmonii | 2 komentáře

2 komentáře u Biorezonance – biorezonanční terapie

Napsat komentář