Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Evening Primrose Oil (100 tablet)

Evening Primrose Oil (100 tablet)
Výrobce: CaliVita
Kód: FL0036
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 572,00 Kč
Základní cena: 761,00 Kč
Bonusové body (BB): 150
Obchodní body (OB): 497
Množství:  
   - NEBO -   

Evening Primrose Oil udržuje ­kůži a vlasy zdravé a mladistvě ­vypadající. Může být skvělým ­doplňkem k redukční dietě a je ­také užitečný při léčbě nepříjemných ­příznaků, které předcházejí ­menstruaci. Podporuje rovněž ­naše „vnitřní zdraví“, podílí se na zdravé činnosti srdce, perfektní ­funkci kloubů a působí jako ­účinný antioxidant.

Dávkování:
1–2 kapsle 2–3x denně po jídle

Složení:
Kyselina cis-linolenová 365 mg
Kyselina gama-linolenová 45 mg

Pupalka dvouletá je rostlina, která ­pochází ze Severní Ameriky a může ­dosáhnout výšky 1–1,5 metru. ­V jejím oleji jsou dvě důležité ­nenasycené mastné kyseliny: ­kyselina linoleová a kyselina gamalinoleová, ­které jsou známé díky ­svým četným příznivým účinkům. ­Kyselina linoleová příznivě ovlivňuje ­hladinu celkového cholesterolu ­a cholesterolu LDL, hladinu triglyceridů, a tak podporuje zdravý ­krevní oběh a cévní systém. Krásná ­pleť a zdravý vzhled nejsou jen ­otázkou estetiky. Kyselina gamalinoleová ­může pomoci udržet ­zdravý epitel a pojivové tkáně, ­a tím podporuje zachování ­mladistvé a zdravé kůže. ­Pupalka dvouletá prokázala své ­pozitivní účinky i v jiných oblastech: ­bylo pozorováno, že může výrazně blokovat vznik nepříjemných symptomů, které předcházejí menstruaci ­(prementruační syndrom – PMS), ­podporuje zdravou funkci kloubů ­a vitamin E v ní je účinnou ­antioxidační složkou. ­Kyseliny linoleová a gamalinoleová ­působí v těle tak, ­že vzájemně vyrovnávají ­své působení. ­

­UPOZORNĚNÍ!
Nenasycené mastné kyseliny ­jsou velmi citlivé na škodlivé ­účinky volných radikálů, proto těm, kteří užívají pupalkový ­olej ve větším množství, doporučujeme, ­aby současně konzumovali ­doplňky s antioxidanty. ­
Pacienti s epilepsií by se před ­užíváním přípravku měli poradit ­s lékařem.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018