Přes intuitivní léčení ke svobodnému životu

Ve většině případech jsme zvyklí jednat na základě zvyklostí nebo zkušeností (vlastních či jiných lidí) či podle nějakého zavedeného systému.

Když přijdete k lékaři, ze zjevných symptomů určí diagnozu a na základě toho zvolí léky či jiná doporučení, další vyšetření atd. Podobně je tomu i u alternativních způsobů léčení nemocí. Podle různých měřítek se určuje, “kde” je problém a podle nějakých daných pravidel určitého alternativního směru se určuje, “co s tím”.

Na vyhledávání zdravotních problémů jsou postavené nejrůznější diagnostické metody – například diagnostika podle vzhledu částí obličeje nebo určitých částí těla (pohledová diagnostika), diagnostika podle krevních skupin, numerologie, podle psychických (či duchovních) příčin, podle meridiánů a řada dalších.

Samotný způsob léčení nebo řešení nějakého problému (v jakékoli životní oblasti) závisí opět na tom, čemu věříme – jaký způsob léčení se nám zdá ten pravý. A řada lidí se rozhodujeme zejména podle toho, jaké jsou s určitou možností ZKUŠENOSTI.

Lidé obecně spoustu času tráví hledáním informací o zkušenostech druhých.

Řada metod či způsobů léčení je také v tomto duchu prezentována – tato cesta pomohla jiným, pomůže  určitě i vám ;-). JENŽE… jenže čím dál víc lidí dochází k tomu, že ač dělají to, co druzí, nemají vždy stejný výsledek jako druzí. A to nejen z pohledu vymizení nějakých symptomů (problémů), ale také v porozumění toho, k jaké skutečné změně je prožitek vedl.

Různé diagnostické metody, způsoby léčení či řešení problémů nám mohou významně pomoci dostat se z navyklých myšlenkových vzorců nebo odpojení se od nějakých emočních otisků, ale většinou pouze přebíráme myšlenkové vzorce jiných lidí nebo jiných systémů. Tyto “nové” myšlenkové vzorce  nám sice mohou být v dané chvíli nápomocné, ale bez propojení s intuitivní myslí (myslí, která rozumí našemu intuitivnímu vedení) nerozpoznáme,  kdy nám už nápomocné nejsou a  jsme připraveni k dalším změnám v souladu s naší jedinečnou cestou.

Zdraví a vnitřní harmonie ve všech oblastech života je přirozený důsledek života v souladu se sebou samým – tedy života, v kterém jsme otevřeni ZMĚNÁM.

Změna je jediný konstantní stav v životě.

Jakákoli zdravotní potíž, jakákoli nerovnováha a nepohoda v jakékoli oblasti našeho života není selhání, ostuda ani náhoda. Je jedno, jak “duchovně” daleko kdo je, pocit nepohody je pouze informace o tom, že jsme na změnu připraveni a “jen” si něčím bráníme vnímat v dané záležitosti své intuitivní vedení.. A proto jsme přeci tady – léčit to, co má být vyléčeno a měnit to, co má být změněno ♥

Inspirujte se v cyklu Spirály života nebo si objednejte e-mailový kurz Intuitivní léčení a život či výklad, kde se věnuji přímo Vám.

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Mentální a emoční vzorce | Napsat komentář

Napsat komentář