Liver Aid with Silymarin CaliVita – ochrana a regenerace jater

Liver Aid with Silymarin je doplněk stravy k ochraně jater. Je vhodný pro osoby dlouhodobě užívající léky, nebo pravidelně konzumující alkohol. Jeho pravidelné preventivní užívání napomáhá chránit a stimulovat regeneraci jaterních buněk.

Játra jsou klíčové pro detoxikaci i zdravé trávení

Naše játra jsou hlavním orgánem pro trávení a detoxikaci organizmu, pomáhají transformovat hormony, chemikálie, drogy, alkohol a toxiny, které získáváme z našeho životního prostředí, do formy, ve které je můžeme vylučovat. Nedostatečná funkce jater a detoxikace může být spojena s únavou, slabostí, poruchami trávení, zácpou, bolestmi hlavy, zvýšeným cholesterolem i potravinovou intolerancí.

Játra chrání nás, je naší povinností chránit zase je. Mají sice velkou funkční rezervu a základní funkce je schopna plnit  i pouhá jedna pětina jejich tkáně a mají také velkou schopnost regenerace, ale na to bychom neměli spoléhat.

Kdy se vyplatí zvýšená péče a regenerace pro játra?

  • chronická únava
  • trávící problémy spojenými s nadýmáním, zažívací potíže, nevolnost po jídle (zejména po tučných jídlech), zácpa
  • alergie (zvláště pokud se objeví až v dospělosti) potravinová intolerance, nadváha, zvýšená hladina krevních tuků a cholesterolu, při kožních onemocněních, syndrom propustného střeva
  • při nadměrné konzumaci alkoholu, chuť na cukr, zápach z úst a povlak na jazyku, po infekční mononukleóze.

Liver Aid with Silymarin kapsle – pomáhají účinně ochránit naše játra, možnost 25% slevy.

Rubriky Přírodní doplňky stravy | Komentáře nejsou povoleny.