Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Infant Formula (60 ml)

Infant Formula (60 ml)
Výrobce: CaliVita
Kód: FL0087
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 361,00 Kč
Základní cena: 480,00 Kč
Bonusové body (BB): 102
Obchodní body (OB): 313
Množství:  
   - NEBO -   

Multivitaminový přípravek pro ­děti do šesti let. U dětí musíme ­věnovat zvláštní pozornost ­vyváženému příjmu vitaminů ­a minerálů. Je to důležité, aby ­byly průběžně zaručeny všechny ­podmínky zajišťující zdravý růst ­a také mentální a fyzický vývoj.

­Dávkování:
Denně 1 ml při jídle.

Složení:
Vitamin A 400 mg
Vitamin E 4 mg
Vitamin C 35 mg
Vitamin B1 0,5 mg
Vitamin B2 0,6 mg
Vitamin B3 8 mg
Vitamin B5 8 mg
Vitamin B6 0,4 mg
Vitamin B12 0,5 mg

Dítě živené odpovídajícím ­způsobem se zdravě rozvíjí, ­rychleji se učí a cítí se mnohem ­lépe. Tento věk je z pohledu výživy ­zvláště důležitý. V tomto věku se ­trávicí systém rychle vyvíjí ­a v tomto období se také formují ­vztahy k jídlu a dietní návyky. ­Může nastat situace, že nemůžeme ­zaručit optimální doplňování ­podle předchozích požadavků. ­V tomto případě budou pro udržení ­zdraví a rozvoj těla velkou pomocí ­přírodní vitaminové přípravky. ­Z čeho se skládají moderní multivitaminové ­přípravky? Vitamin A ­se získává z rybího tuku a vitamin E ­z přírodních rostlinných olejů. ­Nejdůležitější vitaminy skupiny B ­a vitamin C jsou také přírodního ­původu, takže jejich vstřebávání ­a využití je snadnější než v případě ­syntetických produktů. ­To všechno je ve formě nápoje ­s příjemnou příchutí, který se ­snadno dávkuje a není těžké, ­aby jej děti přijaly ­ ­

UPOZORNĚNÍ! ­
Před dlouhodobým užíváním ­se poraďte s lékařem! ­
V případě, že můžete krmit ­mateřským mlékem, dejte ­prosím do šesti měsíců věku ­dítěte přednost kojení! ­
Produkt nemůže nahradit ­vyváženou smíšenou stravu! ­­

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018