Nákup u nás
Nejoblíbenější
ParaProtex - účinně proti parazitům
ParaProtex - extra silná kombinace léčivých rostlin proti parazitům, plísním, virům a dalším cizopasníkům.
 
Přípavek má velmi široký záběr. Protiparazitová kůra je jedním ze základů 
skutečného zdraví. Doporučuji.

Detoxikace - regenerace jater + DÁREK + E-BOOK - osvědčená očista a ozdravení jater. 
Ideálně na jaře (pro všechny), ale i kdykoli během roku, zejména jsou-li játra přetěžována. 
Doporučuji také před protiparazitovou kůrou.

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl

Pro svoji účinnost při detoxikaci a proti překyselenému organismu Vyzkoušejte sami... Ideální produkt na dlouhodobé užívání, silný detoxikační a zásaditý účinek.


Rhodiolin - bylinka zvaná rozchodnice růžová

Rhodiolin - rozchodnice růžováPro své ověřené účinky proti stresu. Tento přírodní adaptogen má blahodárné účinky na nervovou soustavu, imunitu, ale také sexuální energii.. :o) Ten si dopřávám i já.. ;-)


Melatonin - hormon regulující spánkový cyklus.

Koupit melatoninNejčastěji je využívám proti nespavosti, kromě toho má ale také příznivé účinky i při prevenci rakoviny, protože je jedním z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Bohužel není povolen k volnému prodeji u nás, našim členům ho ale zajišťujeme ze Slovenska a můžete jej mít obratem..

 

Strong Bones 250 (250 kapslí)

Strong Bones 250 (250 kapslí)
Výrobce: CaliVita
Kód: FL0028
Dostupnost: Na skladě
Členská cena: 743,00 Kč
Základní cena: 988,00 Kč
Bonusové body (BB): 195
Obchodní body (OB): 646
Množství:  
   - NEBO -   

Jedním ze základních ­předpokladů pevnosti naší ­kostry je obsah minerálů. I poté, ­co skončí podélný růst kostí, ­můžeme je ještě zpevňovat, ­protože mineralizace (výstavba) kostí může trvat až do třicítky. ­A samozřejmě ani potom ­bychom neměli zapomenout na ­odpovídající příjem potřebných ­látek, protože se mohou podílet ­i na jiných fyziologických ­procesech.

Dávkování:
1 kapsle 2x denně (s vyváženou stravou)
1–2 kapsle 2–3x denně (ženy a starší lidé)

Složení:
Vápník 300 mg
Hořčík 150 mg

Tento přípravek obsahuje dvě aktivní ­látky: vápník a hořčík. ­Vápník tvoří přibližně 2 % tělesné ­hmotnosti našeho těla. V kostech ­a zubech se nachází 99 % vápníku. ­Tento prvek je nutný pro zachování ­jejich správné stavby. Hraje důležitou ­roli při správné činnosti svalů, nervového systému a je také důležitým ­prvkem pro krevní srážlivost. ­ ­

UPOZORNĚNÍ!
Před dlouhodobým užíváním ­vápníku ve vysokých dávkách se ­poraďte s lékařem! Vstřebávání ­vápníku zvyšují malé dávky ­vitaminu D.
Kouření, káva, čaj, vysoké ­množství vlákniny, kyselina ­šťavelová (šťovík, rebarbora) a kyselina fytová (obilniny) ­mohou vstřebávání ­blokovat.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Prohlášení

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních není možné k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tyto potravinové produkty nemají dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek (proč asi? ;-) ). O mých zkušenostech a názorech na produkty se můžete dozvědět více na magazínu www.PrirodniCestou.cz nebo Vám s výběrem vhodného produktu (nebo konkrétním užitím a dávkováním) ráda vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Přírodní cestou © 2018