Archiv rubriky: Přepis limbického otisku

Přepis limbického otisku – placentární trauma

Placentární trauma je částí našeho limbického otisku, která asi nejvýrazněji ovlivňuje náš život. Dochází k němu při předčasném oddělení placenty hned po porodu. Placenta nás provázela celé těhotenství, byla naší spojnicí mezi námi a tělem naší matky, reagovala na naše potřeby tím, že dokázala změnit fungování těla matky tak, že například zvýšila tlak její krve, abychom dostali více živin a kyslíku, ovlivňovala její chuťové buňky a podobně. Pupeční šňůra byla již v děloze naší oblíbenou “hračkou”, kterou jsme svírali ve svým malých prstíkách, komunikovali s ní a svou placentu jsme nejednou použili jako měkoučký polštář, do kterého jsme zabořili svou malou hlavičku. Výživa nenarozeného miminka ale není jediným úkolem placenty, porodem její poslání nekončí.

více

Přepis limbického otisku – porod

Ačkoliv žijeme v osvícené době, kdy máme všechny informace, které potřebujeme dostupné, stále jen malé procento lidí si uvědomuje sílu vlivu, jaký na náš život má náš vlastní porod. Porod je úžasný zážitek, který je mnohdy přirovnáván k okamžiku početí. Je to velmi intimní proces, při kterém tělo matky vytváří bránu pro dítě do hmotného světa. Porod je stejně intimní prožitek jako je sex, ale možnost přirozeného porodu byla v polovině minulého století ženám odebrána a ženy byly systémem vmanipulovány do představ, že porod je život ohrožující záležitost a že bez lékařské péče porodit nedokážou. A tak se porody z domácího prostředí přesunuly do porodnic, které spíše než bezpečným místem pro příchod nové duše na svět byly a stále někdy jsou továrnou, kde ženy jako na běžícím pásu rodí děti tím způsobem, jak je to nejpříjemnější pro zdravotnický personál, ale rozhodně ne pro ženy samotné a pro jejich děti. Otisk, který v takový porod v dětech zachová, je plný strachu, osamělosti, nepochopení a závislosti.

více

Přepis limbického otisku – těhotenství

Těhotenství je nádherné období v životě partnerů, kteří se chystají na příchod miminka na svět. V době těhotenství se vždy objeví mnoho výzev, které nás nutí svůj život přehodnotit, vyloučit z něj to, co už nám neslouží a přivést do něj to, co v něm mít chceme. V těhotenství ženě velmi stoupne hladina ženských hormonů, tedy začne se více projevovat jako žena a muž tedy automaticky musí ve vztahu zharmonizovat jin a jang zvýšením svojí mužské energie. A právě na tomto sladění nových úrovní mužské a ženské energie závisí harmonické či disharmonické prožívání vztahu v průběhu tohoto posvátného období.

více

Přepis limbického otisku – početí

Když nastává ta posvátná chvíle našeho příchodu do hmotného světa, duše čeká na počáteční energetický vír, který ji, nebo spíš její malou část vtáhne do těla matky, ve kterém právě došlo k oplození vajíčka. Ačkoliv jsme se ve škole učili, že vajíčko oplodní ta nejrychlejší a nejsilnější spermie, není to pravá. Vajíčko zastupuje ženskou pasivní energie, která přijímá. Nepřijímá cokoliv, ale pečlivě si vybírá, co k sobě pustí. Zrovna tak jako žena si za partnera automaticky nevybere toho nejsilnějšího muže, tak i ženské vajíčko si pečlivě volí spermii, která obsahuje přesně tu energii – genetickou informaci, která ve spojení s vajíčkem vytvoří tělo na míru pro příchozí duši.

To jakým způsobem došlo k početí, určuje energetický náboj, který v sobě má naše lidské vědomí. Určuje naši sílu projevit se ve vnějším světě, naši schopnost přijímat a volit si to, co chceme.

více

Fáze vzniku limbického otisku – prvotních emočních otisků

Přepis limbického otisku - emoční otisky

Limbický otisk je naše emoční paměť, která vzniká již při našem vlastním početí, těhotenství, porodu a v dětství. V tomto našem vývojovém období vznikají všechny emoční otisky,  které poté celý život nevědomě spojujeme s určitými myšlenkovými vzorci nebo na základě nich různé vzory myšlení a chování přebíráme.

Přepisem limbického otisku se vědomě otevíráme procesu léčení emočních otisků. Samotný přepis nezmění naši osobnost, protože tu jsme si zvolili, abychom mohli nést přesnou kombinaci vlastností, schopností a energií, které nám umožňují co nejlépe plnit svá životní poslání. Přepis limbického otisku „zboří“ určité hranice v našem vnímání a tím získáváme možnost udělat velký krok k sobě samému.

více

*Klub Harmony with heart

Harmony with heart je členský virtuální prostor přímo zde na webu Přírodní cestou věnovaný

 • vzorcům myšlení a chování a emočním otiskům – jejich vnímání a uvolňování ze svého energetického pole neboli přepisu limbického otisku 
 • aktivaci intuitivnímu vnímání a myšlení

Jste připraveni na klub Harmony with heart, respektive je klub připraven pro vás?

 • Víte, kdo jste, víte, kam ve svém životě míříte, ale přesto vám stále „něco“ brání roztáhnout křídla a vzlétnout?
 • Jste připraveni zbavit se programů, které jste během svého života získali a které vás stále brzdí a brání vám být sami sebou?
 • Už nemáte zapotřebí prožívat dramata, jen nevíte, jak z toho ven?
 • Víte, že jen vy sami jste zodpovědní za to, co prožíváte, jen se v tom, co jste si nevědomě vytvořili, necítíte příliš dobře?
 • Chcete porozumět své intuici, svému srdci a pod jejím vedením se stávat sám sebou ve všech oblastech svého života?

Jakým životním oblastem se v klubu věnujeme?

 • Fyzické a psychické tělo
 • Finance
 • Partnerský vztah
 • Rodinné vztahy
 • Práce – kariéra, poslání

Jak to probíhá?

Každý účastník má svůj „vlastní“ prostor, ke kterému má přístup pouze on a já.

V klubu je pro Vás připraven materiál, který vznikal ve spolupráci s Terezou Stropnickou (nyní se věnuje především své umělecké tvorbě Crystal grid design) a předávají srozumitelnou formou informace k přepisu limbického otisku a aktivaci intuitivního myšlení – k vnímání a uvolňování emočních otisků a vzorců myšlení a chování.

Nedílnou a podstatnou součástí prostoru Harmony with heart je:

 • několika-měsíční on-line konzultace. Právě díky nim se nejen naučíte vnímat v tom „obecném“ sami sebe, svůj vlastní příběh, své vlastní emoční otisky a vzorce, svůj vlastní energetický otisk, ale můžeme se v rámci nich věnovat i tomu, co aktuálně řešíte.
 • esence Harmony with heart pro uvolňování (přepis) limbického otisku

K celému obsahu máte neomezený přístup.

Co je třeba k on-line přístupu?

Přístup k internetu – po objednání vstupu do klubu získáte přístupové údaje k vašemu jedinečnému prostoru.

Cena vstupu do klubu

Cena vstupu do klubu Harmony with heart bez časového omezení a s mojí on-line podporou po dobu 3 měsíců:

 • 9.990,- Kč
 • od září je vstup možný kdykoli, omezený je pouze počet „aktivních“ účastníků (těch, kteří mají on-line podporu)

 

On-line podpora po skončení podpory v rámci vstupu

Přestože se v klubu naučíte vnímat a harmonizovat svůj energetický otisk sami, mohou se kdykoli v budoucnu vyskytnout situace, u kterých ucítíte, že své intuici momentálně nerozumíte, můžete si u mě objednat výklad nebo měsíční on-line konzultace za (tyto ceny platí pouze pro členy klubu Harmony with heart):

 • 600,- výklad
 • 2.500,- měsíční on-line konzultace

 

V případě dotazů a objednávky se těším na mailu petra@prirodnicestou.cz

 

Petra

 

 

více

*Přepis limbického otisku

Naše lidské vědomí je utvářeno mnoha faktory. Je to rodina, ve které jsme vyrůstali, prostředí, ve kterém žijeme, školy, které jsme vystudovali…je toho mnoho a ač se na první pohled může zdát, že různé programy, které jsme během života přebírali nás zase až tak příliš neovlivňují, opak je pravdou.

Vše, co ve svém životě prožíváme a s čím se setkáváme, má na nás vliv a souvisí s jedinečnou cestou každého člověka. Od dětství se učíme fungovat dle různých programů – podle toho, v jakém prostředí se nacházíme a s jakými lidmi jsme v kontaktu. Pro každou životní situaci jsou nám předkládané vzorce chování, které nám mají náš život ulehčovat – a řekněme si to upřímně – také nás cíleně „formovat“. Celá řada vzorců myšlení a chování jsou uložené kdesi v nevědomí a my si je bojíme nebo jinak odmítáme přiznat, mnohdy o nich ani nevíme – ať tak či onak, ovlivňují naše myšlení, chování, naše volby.

více