Proč právě esenciální oleje Bewit aneb moje cesta k nim

Bewit na Prirodni cestou.czKdyž se ke mně esenciální oleje Bewit dostaly, nadchly mě – olej i firma Bewit :D . V té chvíli jako když se přede mnou “sami” otevřou dveře, na které jsem dlouhá léta koukala a nevěděla, co udělat, aby se otevřely. Určitě znáte ten pocit, kdy cítíte, že to, s čím nebo s kým jste se setkali nebo co právě prožíváte, je něco zásadního pro vás, váš život, váš směr, vaší nějakou vizi.
A možná také znáte pocit, kdy i přes tento prvotní, naprosto jasný pocit, se postupně objeví i pocity jiné.. Nejsou tak jasné, jsou mnohem mlhavější, hutnější a nedají vám pokoj a velmi snadno díky nim zapomenete na ten prvotní pocit “jasnosti”. Najednou si všímáte hlavně toho, co vám na tom nesedí a nevnímáte, že to jsou téměř vždy jen emoční otisky a vzorce myšlení, které té jasnosti brání.
U mě se moje vlastní otisky a vzorce projevily hlavně přes cenu esenciálních olejů Bewit.

 

Součást mé vize totiž bylo, aby to, co nabízím bylo “dostupné” pro ty, kteří o to mají zájem. A samozřejmě jsem se hned setkala s tím, že do čeho já okamžitě zainvestovala, protože jasně cítila, že to je to pravé pro mě a to, čemu se věnuji a věnovat chci, ostatní měli obavu investovat, že to je “drahé”. Však mohou to samé koupit i za mnohonásobně méně, ne? V podstatě se to pro ně stalo “nedostupné” ne proto, že by na to neměli nebo mít nemohli, ale proto, že se řídili při volbě něčím jiným než já – porovnáváním. To mě osobně zkrátka vůbec nenapadlo :-o :D Však jsem na začátku měla jasno, ne? :D

 

Ale postupně jsem začala pochybovat. A ač byla s esenciálními oleji Bewit jako takovými maximálně spokojená, moje mysl rozhodla, že když jsem spokojená s esenciálními oleji této značky, budu i s jinými “kvalitními”. S těmi, které budou i pro ostatní lidi cenově “dostupnější”. A tak jsem začala zkoumat možnosti na trhu. Strávila jsem tím hodně času a investovala hodně peněz ve snaze přesvědčit sama sebe, že “kvalitní éterické oleje” nemusí být tak “drahé”. Ne, všechny značky jsem nevyzkoušela na vlastní kůži (a čich a “jemnocit”), ale asi všechny, které mě nějakým způsobem oslovily. A to nakonec nejen ty “levnější”, ale také ty možná ještě dražší či cenově srovnatelné a “vyhlášenější”. Ať u těch či u těch jsem vždy s nadšením očekávala tu “jasnost”. Do některých jsem vkládala i velké naděje a investovala poměrně hodně peněz v domnění, že když to všichni chválí, že to bude “ono”. Těšila jsem se, že se konečně objeví  něco, při čem ucítím tu jasnost jako s oleji Bewit – později již bez očekávání toho, jak mají být esenciální oleje cenově “dostupné”. Otevřela jsem se tomu spolupracovat s takovými, s kterými cítím, že spolupracovat mám – bez ohledu na značku, cenu či množství mnou již investovaných peněz.. 

 

Zjištění, že pro mě osobně zkrátka není “jasnějších” éterických olejů než jsou ty Bewit nebo olejů, které více ladí s mým srdcem, mě stálo sice hodně času, peněz a energie, ale také velmi cenných zkušeností. Vyplulo na povrch mnoho vzorců myšlení, kterých jsem se nevědomě zuby nehty držela a bránila si jimi věřit své intuici v této oblasti a s důvěrou jí následovat. A mnoho předsudků. Například o MLM ;-) A pozměnila se tím i moje vize. Nyní vím, že koho esenciální olej budou přitahovat jako mě, pro toho zcela jistě dostupné jsou. Není to totiž o penězích, ale našich volbách (které stojí na tom, zda se necháme ovlivňovat emočními otisky nebo jsme připraveni se od nich odpoutat či pod jejich vlivem v nějaké konkrétní situaci již zkrátka nejsme – dokážeme v ní volit v souladu se svým srdcem)
Nevím, zda je to tím, že Bewit používá při procesu výroby i skladování tzv. pyramidizování nebo tím, že energie v nich je otevřená intuitivní aromaterapii, ale s éterickými oleje Bewit si velmi “rozumím”.

Esenciální oleje Bewit jsou prvotřídní a jejich cena odpovídá jejich kvalitě, jasnosti, jejich “vibracím” :-) , ovšem nejsou to jediné éterické oleje, s kterými spolupracuji. Ze zahraničí získávám i další, které Bewit v nabídce nemá nebo které cítím, že se mnou zkrátka ladí.

 

 

Rubriky Aromaterapie, Mentální a emoční vzorce | Napsat komentář

Napsat komentář