Přepis limbického otisku – početí

Když nastává ta posvátná chvíle našeho příchodu do hmotného světa, duše čeká na počáteční energetický vír, který ji, nebo spíš její malou část vtáhne do těla matky, ve kterém právě došlo k oplození vajíčka. Ačkoliv jsme se ve škole učili, že vajíčko oplodní ta nejrychlejší a nejsilnější spermie, není to pravá. Vajíčko zastupuje ženskou pasivní energie, která přijímá. Nepřijímá cokoliv, ale pečlivě si vybírá, co k sobě pustí. Zrovna tak jako žena si za partnera automaticky nevybere toho nejsilnějšího muže, tak i ženské vajíčko si pečlivě volí spermii, která obsahuje přesně tu energii – genetickou informaci, která ve spojení s vajíčkem vytvoří tělo na míru pro příchozí duši.

To jakým způsobem došlo k početí, určuje energetický náboj, který v sobě má naše lidské vědomí. Určuje naši sílu projevit se ve vnějším světě, naši schopnost přijímat a volit si to, co chceme.

Dá se říci, že energetický náboj, který byl vytvořen při našem početí, ukazuje na sílu a harmonickou či disharmonickou naší mužské i ženské energie. Ideální způsob početí je takové, při kterém došlo ke spojení muže a ženy právě za účelem zplodit dítě, a procesu se zúčastnila i duše dítěte, tedy vědomé početí. Při takovém procesu nejde o vybití nahromaděné energie druhé čakry a její přeměnu ve slast, ale propojení všech čaker partnerů, přičemž se energie nemění pouze v rozkoš, ale vzniká obrovská energie, která je schopná tvořit nové světy či vytvoří tak obrovský vír, který duši dítěte to našeho světa vtáhne a otiskne se do něj jako nejmagičtější okamžik, při kterém celý vesmír ucítil tu radost ze stvoření nového těla a tuto sílu pak člověk umí vložit do každého svého tvoření.

Jistě sami cítíte, jak velký rozdíl to je proti tomu, když je dítě počato jakoby omylem či dokonce v laboratoři ve zkumavce, kdy výběr vhodného vajíčka i spermie udělal nějaký úplně cizí člověk. Nebo si představte rozdíl mezi vědomým početím a početím, při které sice rodiče zplodit dítě chtěli, ale soulož probíhala jako nutné zlo, které mělo být jen prostředkem k vytouženému miminku.

Většina z nás nebyla počata „ideálně“, je mezi námi také řada rodičů, které „vědomě“ nepočali své děti. Možná sami dokonce patříte mezi ty, kteří byli počati právě ve zkumavce nebo jste takové početí zvolili vašemu dítěti. Ať to bylo jakkoli – bylo to „správně“ – přesně tak, jak to být mělo, a jak jste si to vy sami i vaše děti vybrali.

Všichni se svými energetickými otisky z doby početí setkáváme a „pociťujeme“ je – jen si většinou neuvědomujeme, že to s touto dobou může mít něco společného.

Pro přepis emočních otisků z doby početí nemusíme přesně vědět či pátrat u svých rodičů, jakým způsobem nás počali. V klubu Harmony with heart jsou pro vás připravené energetické otisky z období početí, které spolu s možnostmi intuitivní aromaterapie pomáhají odpoutávat se od emočních otisků, propojit s intuicí a harmonizovat celý náš energetický systém.

Pro členy klubu Harmony with heart je níže připraven další materiál k tématu.

 

Rubriky Přepis limbického otisku | Napsat komentář