Aromatická partnerská masáž

Aroma-masáž je příjemných způsob, jak k sobě s partnerem najít cestu nebo partnerství prohloubit. To ale zdaleka není všechno. Partnerská masáž propojuje energie a může být dokonalou intimní předehrou, je příjemnou formou relaxace, která dokáže uvolnit stres po náročném dni.

Chcete-li propojit příjemnou relaxační hudbou a použít i vněm vůně, použijte esenciální oleje, třeba Bewit. V tomto případě použijte masážní neparfemovaný olej, do kterého jemně kápnete vybranou esenci. Přidávejte olej zlehka, nikdo nechce, aby společný večer skončil migrénou. Jde o vaše propojení a upevnění vztahu. Můžete použít třeba směsi jako Partnerství anebo Eros.

Dotek má obrovskou moc. Jemným dotykem a hlazením, směřujete k relaxaci, uvolnění, pocitu pohody a sounáležitosti. Aktivní je vždy jeden z páru, ten druhý je pasivní a plně se poddává uvolnění a příjemným pocitům. Je dobré se následně prostřídat. Pokud se naučíte být vnímavý, objevíte, co se partnerovi líbí a příjemné pocity sbližují. Rituál, při kterém jeden druhému věnuje svůj drahocenný čas a veškerou pozornost, je v dnešní uspěchané době více než potřebným darem.

Dopřejte si soukromí, vypněte telefon, zkontrolujte teplotu v místnosti, chlad způsobuje ztuhnutí svalů a při masáži se máte naopak uvolnit. Vhodnou atmosféru navoďte ztlumením světla, zapalte svíčku, oheň čistí vzduch i energie a zvolte tichou relaxační hudbu. Hodí se i osuška a deka či polštářek na podložení.

Studený olej nebo gel nejprve rozehřejte v rukou, nedávejte jej na partnera studený, napnutím svalů se ztrácí uvolnění. Nikam nespěchejte a věnujte se celému tělu. Postupujte vždy od méně intimních míst pomalu a pozvolna k těm intimnějším. Začínejte jemně a pomalu lehounkými dotyky, později pak můžete i přidat na intenzitě. Masáž musí být příjemná, poslouchejte partnerovu odezvu. Užijte si večer plný pohody a vzájemnosti.

 

 

Rubriky Aromaterapie | Napsat komentář

Napsat komentář