Hodgkinova nemoc

Vlivem napadení organismu viry se uzliny začnou zvětšovat, tělesná teplota se zvýší, časté je i noční pocení, svědění pokožky či výrazné zhubnutí. Z Hodgkinovy ​​choroby se léčí 1% populace, přičemž ohroženi jsou zejména mladí lidé ve věku od 15 – 35 let. Důkazem medicínského pokroku je až 90%-ní úspěšnost léčby, která je založena na chemoterapii (užívání léků ničící nádorové buňky) a radioterapii (ozařování).

  • Onemocněním lékaře Hodgkina žijícího v 19. století, nejvíce trpí lymfatické uzliny krku, aorty, hrudníku a podpaží. Rakovinnému bujení zabraňuje užívání produktu s obsahem žraločí chrupavky. Výrobek skvěle doplňuje účinky ozařování (Aid 4Life Shark – žraločí chrupavka).

  • I během spánku můžete bojovat proti Hodgkinovy ​​nemoci. Tuto možnost poskytují detoxikační náplasti obsahující houby Agaricus s léčivými účinky (Detox Patch – detoxikační náplasti, 12 ks).

  • Hodgkinův lymfom napadá nejen lymfatické uzliny, ale obvykle i nelymfatické orgány a kostní dřeň. Velmi častou je zvětšená lymfatická uzlina v břišní dutině, která vynakládá zvýšený tlak na část trávicího systému a tím způsobuje různé zažívací obtíže (Culevit).

  • Obzvláště nebezpečným je narušení činnosti kostní dřeně. Právě v kostní dřeni dochází k tvorbě bílých a červených krvinek, jejichž počet vlivem onemocnění rapidně klesá. Prevencí degenerace kostní dřeně je konzumace vitaminu B12 (Stress Management B Complex).

  • Důležitým vitamínem, který posiluje obranné funkce organismu bojujícího proti zhoubnému, nádorovému onemocnění, je i kyselina askorbová (C 1000).
     

  • V neposlední řadě je nezbytné posílit imunitní systém, který vynakládá zvýšenou námahu. To znamená dopřát organismu plnohodnotnou výživu v podobě cenných vitaminů, stopových prvků a antioxidantů (Mega Protect 4Life, ImmunAid).

Zpět na Přírodní léčba – seznam nemocí

Rubriky Přírodní léčba nemocí | Komentáře nejsou povoleny.