Ionizátor a filtr na vodu AQUARION

Čistící a ionizační zařízení Aquarion, které je vysoce výkonné filtrovací zařízení, produkující ionizovanou vodu, bohatou na kyslík a zbavenou těžkých kovů a jedovatých látek. Aquarion má filtr 0,01 mikronů, jehož dírky jsou desetkrát menší než viry. Veškeré usazeniny, které se v něm usazují, dokáže odstranit sám, protože je samočistící.

Aquarion umí vyrábět zásaditou vodu, ale i vodu kyselou. Pro tuto schopnost používá ionizaci. K ionizaci dochází na dvou elektrodách (katoda, anoda). Katoda přitahuje prvky pro zásaditou vodu (vápník, sodík, draslík a hořčík) a anoda přitahuje prvky pro vodu kyselou.

Přístroj Aquarion je speciálně vyvinutá technologie, která umožňuje získávat najednou zásaditou i kyselou vodu. Stupně zásaditosti a kyselosti si ještě navíc můžete zvolit od 1 do 4.

Zásaditá voda

Ionizovaná voda je ale přece jenom v něčem unikátní. Shluky molekul v obyčejné vodě se skládají z 12-18 molekul. Ionizovaná voda se skládá jen ze šesti molekul, protože při ionizaci dochází k přetváření shluků. Ionizovaná voda se proto dostane rychleji do buněk. Zlepšuje se tím její rozpouštěcí schopnost a její hydratační účinky se až zešestinásobí.

Zásaditá voda má jeden atom kyslíku a jeden atom vodíku (OH-). Kyslík má jednu volnou vazbu, kterou naváže na volné radikály v našem těle. Volné radikály mají nedostatek elektronů, proto berou elektrony z okolních buněk a poškozují tím buněčné stěny. Díky zásadité vodě je z těla můžete odstranit.

Kyselá voda

Ionizací vznikají vody dvě. Jedna je zásaditá a druhá je kyselá. I když se může zdát, že kyselá voda pro nás není užitečná, tak svoji užitečnost má. Molekuly kyselé vody mají jeden atom vodíku a tři atomy kyslíku (H3O+). Tuto vodu lze používat jen zevně.

Kyselá voda působí proti plísním na nohou, na rukou a na dalších částech těla. Je výborná pro léčení popálenin. Kyselá voda vám dokáže uvolnit ucpaný nos. Kloktáním snižuje podráždění sliznice pylovou alergií. Kyselá voda taktéž výborně dezinfikuje povrch jakéhokoliv materiálu bez použití chemikálií.

Snadná volba

Chcete zhubnout? Nechcete být nemocní? Chcete posílit svou imunitu? Tak pijte zásaditou vodu z čistícího a ionizačního zařízení Aquarion. Můžete si vybrat, jestli chcete být opravdu zdraví, nebo jestli chcete svou nemoc jen zdržet pojídáním prášků.

Ionizátor a filtr na vodu AQUARION můžete koupit přes náš e-shop Přírodnícestou.cz. Nejenže ho koupíte o 25% levněji než je jeho maloobchodní cena, ale navíc k němu získáte členství v síti firmy CaliVita zdarma a budete moci výhodně nakupovat celý její sortiment – doplňky stravy, přírodní kosmetiku a další přístroje podporující zdraví.

Rubriky Pro zdraví a harmonii, Voda - základ života | Komentáře nejsou povoleny.