Zásaditá a ionizovaná voda a její účinky

Ionizátor vody AQUARION s PROVIZÍ 4.000,-

V případě zájmu mě kontaktujte na petra@PrirodniCestou.cz


Čistou vodu dnes pije jen opravdu málo lidí. Teď už ale víte, že jedině ionizovaná voda je čistá voda, která má schopnost uzdravit celý náš organismus. V čem spočívá to kouzlo ionizované vody?

Zásaditost ionizované vody

Kouzlo spočívá především v její pH. Zásadité pH vašeho těla dokáže zabránit řadě nemocí (alergie, cukrovka, obezita, osteoporóza, bolest kloubů, vysoký krevní tlak, ledvinové obtíže atd.). Ionizovaná voda má schopnost dostat z těla pryč kyselé látky a obohatit celé tělo o zásady. Díky tomu se vaše tělo dostane zase do normálu, protože ionizovaná voda pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu těla.

Rychlá a účinná hydratační schopnost

Šíření ionizované vody probíhá velice rychle. Již za jednu minutu po konzumaci se ionizovaná voda dostává do mozkomíšního moku. O účincích ionizované vody se proto snadno přesvědčíte ihned po její konzumaci. Ionizovaná voda vás doslova probudí, zvýší vaši schopnost koncentrace a myšlení.

Proč to ale nepociťujeme při pití normální vody? Protože normální voda je příliš pomalá. Obyčejná voda je utvořena z 12-18 molekul, kdežto ionizovanou vodu tvoří pouze 6 molekul. Obyčejnou vodu buňka nemůže přímo absorbovat, protože je „příliš tlustá”. Ale ionizovaná voda se dostane opravdu rychle do celého těla a její hydratační schopnost je proto až šestkrát vyšší.

Pitím ionizované vody proti předčasnému stárnutí

Nedostatečná hydratace těla způsobuje urychlené stárnutí a snížení imunity. Pitím ionizované vody se nejenže zbavíte nemocí, ale také výrazně omládnete. Posílíte svůj vylučovací proces, zmírníte svou bolest, zregenerujete celé tělo a budete v daleko vyšší kondici.

Antioxidační schopnost ionizované vody

V nezdravém těle jsou taktéž uloženy volné radikály. Dlouho to s vámi nemusí nic dělat, ale za chvíli může dojít k rakovinotvornému bujení. Doktoři tento problém léčí vyřezáním těchto útvarů a ozářením vašeho těla. Ionizovaná voda vás zbaví všech zdravotních potíží a stresu s tím spojeným.

Ionizovaná voda umí z těla odstranit volné radikály, protože je k tomu uzpůsobená. Kyslík v ionizované vodě váže pouze jeden vodík. Kyslíku zde tudíž zůstává ještě jeden volný náboj (taková volná ruka), který na sebe váže volné radikály. Ty jsou pak vyloučeny z těla ven. Zničením volný radikálů zničíte své zdravotní potíže, které můžou vyvolat rakovinu, ale i cukrovku, kardiovaskulární choroby a mnoho dalších onemocnění.

Ionizovaná voda z vás udělá úplně jiného člověka

Ionizovaná voda má spoustu dalších schopností. Po pití ionizované vody bude vaše tělo krásnější a hebké, stejně tak jako jste byli krásní a hebcí v mládí. Ionizovaná voda také dokáže rozpouštět hůře stravitelné potraviny, které způsobují zažívací potíže. Vaše tělo bude zdravé a krásné. Vaše psychika bude najednou zářit. Může se proto stát, že z vás ionizovaná voda udělá úplně jiného člověka.

Související články:

Ionizátor a filtr na vodu AQUARION

Rubriky Pro zdraví a harmonii, Voda - základ života, Zdravá a léčivá výživa | Štítky , | Komentáře nejsou povoleny.