Jak odčervit celou rodinu

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou a žádostí o radu ohledně odčervení (dospělí a 3 děti ve věku 12 měsíců, 8 a 12 let) z důvodů zdravotních potíží. Již několik dní aktivně konzumujeme čerstvý česnek, kamarádka mi přeposlala odkaz na Vaše stránky, které jsem nyní četla a věřím, že mi můžete pomoci.Velmi děkuji za odpověď a pomoc, v této chvíli zoufalá matka, která asi něco zanedbala. Velmi děkuji. M.

Milá Martino, v první řadě je třeba se uklidnit a začít se na to dívat jinak, protože jinak celou situaci jen komplikujete.
Důležité je přestat si cokoli vyčítat a také se přestat zaměřovat na něco jako jsou parazite.
Přestože to pro vás asi hned nebude jednoduché, začnete se na celou rodinu dívat jako na zdravé lidi, kteří si rozhodli pročistit svá těla. Současný stav berte pouze jako popostrčení k tomu začít o sebe s láskou pečovat. To je to hlavní.

Pro starší děti a vás rodiče bych doporučila kůru z ParaProtexu+Pure Yucca + Liquid chlorophyll, po doužívání jednoho balení udělat měsíc pauzu, nasadit probiotika ac-zymes (pro děti Probio Balance) a za měsíc kúru opakovat. Přesný rozpis pro děti i dospělé s dalšími doporučeními Vám zašlu. Před nebo souběžně s kůrou je vhodné podpořit játra jaterní regenerací.

8 měsíční dcerku neřešte, ta je energeticky spojená s Vámi, takže jí nejvíce pomůže tak, že v sobě harmonii nastolíte Vy jako matka.

Jinak vřele doporučuji výklad energetického otisku :-)

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,... | Štítky | Napsat komentář

Napsat komentář