Je žárlivost nemoc?

Otázka je, co je vlastně nemoc. Jistě jste už někde slyšeli nebo četli, že nemoc je ne-moc. V něčem, v nějaké oblasti, v nějaké situaci nebo záležitosti jsme se stali bez-mocní. A je v podstatě jedno, zda máme pocit, že bezmocnými nás dělají viry, bacily, parazité nebo náš vlastní strach, naše vlastní obavy, naše vlastní nedůvěra v sebe a tím pádem i v druhé.

Také je jedno, zda žárlíte vy nebo váš partner, vždy je to o vás.  V obou případech jste to vy, kdo si může uvědomit, co mu taková situace zrcadlí. Žárlivost vyvolávají vzorce chování, podle kterých se cítíme nějakým způsobem nedostateční. Naprostá většina vzorce, podle kterých reagujeme a které v nás vyvolávají žárlivost jsou v nás ukotvena od dětství nebo je jejich základ v samotném našem porodu.

Chceme-li v sobě tyto s námi nyní pevně spjaté vzorce změnit, je třeba něco jiného, že sebe nebo druhého přesvědčovat o nesmyslnosti jeho žárlivých pocitů. Není nutné se ani příliš “šťourat” v minulosti a hledat, kdo a v čem konkrétním chyboval. Není třeba hledat viníky, je třeba objevit podstatu, přijmout jí a nastavit nový program, podle kterého začneme vnímat sebe i ostatní.

Někomu to může znít až moc jednoduše, někomu až moc složitě, každopádně celé nás to vede přijímat sebe a začít být sami sebou. Inspirující kvantová mapa na téma žárlivost je součástí kurzu Vzorce myšlení v tarotu.  Nechce se jí inspirovat a objevte podstatu, proč žárlíte vy nebo proč na vás žárlí váš partner.

Projevy žárlivosti jsou jen důsledkem toho, že nejste sami sebou, že se sami sebou z nějakého důvodu obáváte být. Kvantová mapa vám ukáže, co je toho podstatou – základem, ukáže vám současně cestu k sebepřijetí se a následné aktivuje změny ve vás i vašem životě v souladu s nově zvoleným otiskem. Otevřete se novým možnostem spolupráce pravé a levé mozkové hemisféry a změňte to, co vám nevyhovuje – to, co je ve vás ne-mocné – za to, co vás bude naplňovat.

 

Rubriky Léčení s kvantovými mapami, Mentální a emoční vzorce, Vztahy | Napsat komentář

Napsat komentář