Psycho-emoční příčiny nemocí: Kolena

Koleno - zrcadlení - psychicke a fyzicke priciny

Kolena jsou část těla, na které si můžeme snadno vyzkoušet, jakým způsobem nás náš život (v tomto případě zejména naše fyzické tělo) vede k tomu, abychom si uvědomili své myšlenkové vzorce a zamysleli se, jestli nepřišel čas se jich vzdát a tak nějak se na sebe a svůj život podívat z jiného úhlu pohledu.

Zkuste jít, běžet nebo si sednout bez ohýbání kolen.. Není to  nemožné, nějak to dáte, ale.. Ale je vám to příjemné? Nebo snad cítíte něco jako strnulost, ztuhlost, neohebnost?

Potíže s koleny většinou ukazují na náš odmítavý postoj přijmout nějakou situaci, oddat se jí. Důvodem toho je naše pýcha, arogance a nedostatek pokory.. Zní to příliš “hustě”? Ano, jde o zhuštěnou energii v místech, kde je třeba, aby proudila. Může jít o strach jít dopředu i obavu stát pevně a přitom uvolněně v nějaké pro nás obtížné situaci.

Tekutina v koleni zrcadlí emocionální lpění na naší představě, jak věci mají – podle nás – být a strach ze změny směrem, který vnímáme jako “špatný” nebo ohrožující naše zájmy.

Zánět měkké tkáně nebo bolest je psychický konflikt, podráždění, tvrdohlavost, kterou v nějaké situaci bráníme ve vyřešení a vyjasnění.

V pentagramu 5 elementů jsou kolena spojena s našimi ledvinami a močovými cestami, tedy stejně jako ony nám i kolena zrcadlí naše vztahy.

Na fyzické rovině pomůžeme řešit potíže s koleny dodáním kvalitního lecitinu a očistou ledvin.

Na úrovni fyzické i psychiky je jako u všech zdravotních potíží podpořit nervovou soustavu

Uvědomění si vzorců myšlení a emočních otisků, z kterých naše potíže pramení pomůže individuální výklad – rozbor a v samotné změně a uvolnění energetických “uzlíků” může být velkým pomocníkem éterická esence připravená přímo na míru vašemu energetickému poli. Tu je možné připravit také jaké esenci masážní.

 

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Psycho-emoční příčiny | Napsat komentář

Napsat komentář