Léčivá a tvořivá síla spánku

Kvalitní spánek je podmínkou při záměr být zdravý, plný životní síly, elánu, radosti a touhy tvořit. Během spánku se regenerujete na úrovni těla i mysli. Spánek vám může také významně pomoci při vědomé tvorbě vlastního života. Řada lidí spánku využívá k nalezení odpovědí na nejrůznější témata. Samotné sny vám mohou velmi pomoci při řešení otázek, kterými se právě zabýváte, mohou vám také pomoci při vašem záměru změnit svá naučené chování a přesvědčení, která již neladí s tím, co od života chcete, co od něj očekáváte.

U spánku sama vnímám důležitost zejména jeho kvality než množství. Někomu stačí méně, někdo potřebuje více. Je to velmi individuální a potřebu spánku mohou ovlivňovat různé faktory od fyzické či psychické zátěže, kvality a množství jídla a pití, roční období až po celkové  naše zdraví a schopnosti vyrovnávat se se stresem.

Jedním z velmi důležitých látek ovlivňující naše vnitřní hodiny je také melatonin. Tento přírodní hormon v našem těle produkuje epifýza. Melatonin má kromě jiných pro náš organismu důležitých úkolů také „dohled“ nad střídáním spánkové cyklu – tedy spánku a bdělosti.

Protože zatím patří melatonin mezi nejžádanější produkty a lidem z různými formami nespavosti účinně pomáhá bez vedlejších účinků chemických léků, patří také mezi ty produkty, které u nás k volnému prodeji nejsou povolené.

Stejně jako ParaProtex jej ale mohou objednat členové sítě Calivita a získat ho tak z globální sítě této firmy. Jak jsem se snažila více lidem zpřístupnit tolik účinný ParaProtex kůrou proti parazitům 1, rozhodla jsem se to samé vymyslet i pro Melatonin a vznikly balíčky, díky kterým získáte členství za výjimečných finančních podmínek.

Pro kvalitní spánek č. 1 obsahuje Rhodiolin + Stress management B complex +2x Melatonin a vyjde na 1.768,- Kč bez poštovného.

Pro kvalitní spánek č. 2 obsahuje Liquid Chlorophyll + 2 Melatonin vyjde na 1.505,- Kč bez poštovného.

Pro kvalitní spánek č. 3 obsahuje Liver Aid + 2 Melatonin vyjde na 1.719,- Kč bez poštovného.

Balíčky je zatím možné objednat přes e-mail Petra@PrirodniCestou.cz, v nejbližších dnech budou vloženy na e-shop Global.

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Zdravá a léčivá výživa | 4 komentáře

4 komentáře u Léčivá a tvořivá síla spánku

Napsat komentář