Lupénka a nedůvěra v lékaře a kortikoidy

Hezký večer, asi 3 roky trpím lupenkou a pořád se zhoršuje. Zaujaly mne juka kapsle, nicméně jsem se dočetl, že juka je z čeledi lilkovitých rostlin. Také jsem se dočetl, že pro úspěšnou léčbu lupenky je zapotřebí vyvarovat se rostlinám lilkovitým jakou jsou např. brambory nebo rajčata. Mám tedy strach, zda by mi juka spíše neublížila než pomohla. Vím že při lupence je zapotřebí začít od střev pořádnou očistou takže juka je ideální. Doktorům a kortikoidům nevěřím! Jaký na to máte prosím názor Vy?

Děkuji mnohokrát, s pozdravem J.B.

Dobrý den, lupénka symbolizuje snahu se opevnit, obranu před něčím, strach ze ztrát a zranění. Jde o výzvu odložit své masky a začít vnímat sám sebe – své vlastní energetické hranice.

Strava samozřejmě ovlivňuje naše vnitřní prostředí, juka se však doporučuje kvůli saponinům, které působí na tělo jako mýdlo na ruce. Není to ale jediná možnost, můžete zvolit také rostlinu nopal.

Při nemocech jako je lupénka doporučuji si před očistou tlustého střeva (nebo protiparazitovou kůrou) dopřát regeneraci jater.

Důležité je si také připustit, že nedůvěra v něco (je v podstatě jedno v co, zda v lékaře, léky atd.) je odrazem naší vlastní nedůvěry k sobě samému. Vede nás k uvědomění, že věřit máme především sami sobě a názory ostatních vnímat jako inspiraci. Nemáme zodpovědnost za svůj život vkládat do rukou lékařů ani léčitelů, léků ani doplňků stravy. V určité fázi nám může pomoci i lékař nebo lék. Pro vyřešení samotné podstaty musí ale vždy dojít ke změně u nás – ke změně nějakého myšlenkového vzorce, který nemoc/úraz/situaci vyvolal.

Pro zklidnění a otevření se novým možnostem je výborný přírodní adaptogen rozchodnice růžová (Rhodiolin). Kromě účinků na úrovni psychiky má také příznivý vliv na játra, která jsou při kožních onemocněních přetěžována.

 

V případě zájmu o vypracování výkladu Vašeho současného energetického otisku, který tyto vzory myšlení obsahuje, napište mi mail, domluvíme se.

S pozdravem Petra

 

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Vaše dotazy | Napsat komentář

Napsat komentář